Nadam se da će ga poljuljati u pozitivnom smislu i ako bude igrao da im zabije minimum 1. Također ih treba raznijeti u kupu da ovdje više nikad ne komentarišu.misstianopenaldo je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:14Ne znam kakav je igrac, nikad nisam gledao. Nadam se da ce realizirat svoj talenat. Al sta mu njegovi sugradjani govore i rade sramota. Ovako mladog ovo lahko moze psihicki poljuljati i sjebat karijeru. Bas trebamo pripaziti malog.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sarajevo ljubavi moja 1946
Re: FK Sarajevo
Van svih kategorija. I za onu najnižu jedva da prodjemo kad igramo evropu - tu stvari za koje se da rok od par dana da se urade, semafor, sanitarije, stepeniste, odvojeni suparnicki navijaci, jacina reflektora... Ponavljam se, ali nema veze, nećete da renoviramo Koševo (mislim na politiku)? Ok, treba ići s njega pa cete vidjeti za godinu dana na sta ce liciti pa nek ga onda ruše sto ustvari i zele pa da grade zgrade tu. Ukratko: hocete? Necete? Ok! Mrš! Kupi njivu i pravi, polahko.
-
propoklopac
- Postovi: 721
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kod ovakvih talenata moras raditi taj rizik, ako ga mi ne uzmemeo hoce Rijeka, Gorica i sl., nisam ga gledao, ali poznanik iz Zenice ga dosta nafali, za ove godine dosta zrelo igra, a i Mamic to sigurno ne bi odobrio da nije dobro analizirano, ispitao sve moguce strane za momka, tako da tanak je ovo rizik sta ustvari mozes dobiti.Tatamata1946 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:24Ma sta je bilo tih talenata pa nista kasnije od njih. Mi ovdje rizikujemo a oni su uzeli sigurne pare i jos postotak ako uspije mali...
Mislim da se ovi iz Celika trebaju udarati nogom u guzzicu i zahvaliti se ovom malom sto je prije isteka produzio ugovor da i Celik sta zaradi. A isto tako se zahvaliti i Ismiru na velikodusnosti jer niko im ne bi dao te pare. Slicno kao Velezu sto je dao za Mlinarica.
-
propoklopac
- Postovi: 721
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kaze jedan moj zenicanin, mali je ozbiljna mašina, na sve to Mamic ga je sigurno analizirao s svih mogucih strana..ne bi ja ovdje isao u neku sumnju, ostaje da vidimo.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
-13
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ajde chilly odj.ebaus fino i tiho sa teme sampionskog kluba ili ce ti bit noga out kao iz dk.chily-rz je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:01Pogledaj komentare svojih sugrađana pa onda sudi, mislim da sam sasvim korektan u svom pisanju u odnosu na ove tvoje.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 08:54Ajde kad nemate sta pametno reci odma stadion spominjete,imamo sve uslove i igramo na gradskom stadionu ako ti sta nije jasno kao i mnogi, nemoj puno da se brines za nas, zelim vam sve ono sto nama svaki zenican zeli samo x10 kako sam posten i fin to je cudo. Inace potencijal je kad se dokaze, za mene je ovo samo mlad igrac i totalni anonimus, nadam se da ce Talha i ostali nasi igraci odbiti vas klub, nadam se da su vidjeli kako izgleda bolesna mrznja prema svemu sto dolazi iz glavnog grada.
Stadion sam vam spomenuo zbog vaše bahatosti gdje pokušavate uvjeriti nekog da ste organizacijski Real Madrid za ovu ligu dok u isto vrijeme Evropu ste igrali u mrskoj Zenici. Koliko vam je para prošlo kroz klub kroz ove godine da bi osvojili korona titulu i namješteni kup mogli ste stadion izgraditi.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
Re: FK Sarajevo
Koga boli qrac šta černobilci misle o bilo čemu 
Re: FK Sarajevo
Majstore šta je poenta ovog tvog posta?chily-rz je napisao/la: ↑09 jan 2026, 09:01Pogledaj komentare svojih sugrađana pa onda sudi, mislim da sam sasvim korektan u svom pisanju u odnosu na ove tvoje.
Stadion sam vam spomenuo zbog vaše bahatosti gdje pokušavate uvjeriti nekog da ste organizacijski Real Madrid za ovu ligu dok u isto vrijeme Evropu ste igrali u mrskoj Zenici. Koliko vam je para prošlo kroz klub kroz ove godine da bi osvojili korona titulu i namješteni kup mogli ste stadion izgraditi.
Za stadion je sramota, a šta sad hoćeš od nas? Dotaknuo si se para i trofeja i šta sad?
-
misstianopenaldo
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E to bi bilo najbolje. Da dobije extra motivacije i inata za rad i profesionalizam. Na kraju po tome se poznaju pobjednici.SilaMoc1946 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:25Nadam se da će ga poljuljati u pozitivnom smislu i ako bude igrao da im zabije minimum 1. Također ih treba raznijeti u kupu da ovdje više nikad ne komentarišu.misstianopenaldo je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:14Ne znam kakav je igrac, nikad nisam gledao. Nadam se da ce realizirat svoj talenat. Al sta mu njegovi sugradjani govore i rade sramota. Ovako mladog ovo lahko moze psihicki poljuljati i sjebat karijeru. Bas trebamo pripaziti malog.
Re: FK Sarajevo
Borac prodaje Berbica za 100 hiljada eura u Cesku 
Mogli smo i njega dovesti
Mogli smo i njega dovesti
Re: FK Sarajevo
Kako se u ovom Borcu preko noći 500.000 pretvori u 100.000 
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da li je neko slušao podcast kod Makija sa Delačem , kako momak fino prica i voli klub , grad i navijace svaka mu cast stvarno .
To je momak koji je sa strane došao a bolje prica o klubu nega neki koji su ovde odrasli i igrali
To je momak koji je sa strane došao a bolje prica o klubu nega neki koji su ovde odrasli i igrali
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
Re: FK Sarajevo
Drugi put nam se desilo, da nam pred važnu evropsku utakmicu, ode bitan igrač, mi ispadnemo, a taj igrač napusti novi klub poslije samo 6 mjeseci.
Uoči Zete, ode Adilović u Panseraikos za neku crkavicu, mi ispadnemo krivicom njegove zamjene, a on se vrati u Čelik poslije 6 mjeseci
Uoči Krajove ode Bubanja, sigurno bi tamo bolje prošli, da je on bio na terenu, pokazalo se koliko je nedostajao jedan destruktivac njegove kvalitete.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2040
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa rekao ti je Zekić sve o njegovom statusu kod nas. Šta, kako i dokad. Nije se tu ništa moglo utraditi.Lucas je napisao/la: ↑09 jan 2026, 11:22Drugi put nam se desilo, da nam pred važnu evropsku utakmicu, ode bitan igrač, mi ispadnemo, a taj igrač napusti novi klub poslije samo 6 mjeseci.
Uoči Zete, ode Adilović u Panseraikos za neku crkavicu, mi ispadnemo krivicom njegove zamjene, a on se vrati u Čelik poslije 6 mjeseci![]()
Uoči Krajove ode Bubanja, sigurno bi tamo bolje prošli, da je on bio na terenu, pokazalo se koliko je nedostajao jedan destruktivac njegove kvalitete.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kapitenu hvala i sretno
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
KarloIvandic
- Postovi: 535
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mislim da Guli nije mogao naci bolji tim i ligu za nastavak karijere. Kakva turska,svedska,poljska . Sretno majstore i dogodine u Sevilju da predjes
Re: FK Sarajevo
Gojkoviću kapitenska!FK Sarajevo zahvaljuje Giorgiju i želi mu mnogo sreće i uspjeha u nastavku karijere. Sretno Guli - naveli su iz FK Sarajevo.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: boki86, DoktorXabaras, Hajdeee i 49 gostiju.



.png)

