Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 09 jan 2026, 17:38

Threeplanetrees je napisao/la:
09 jan 2026, 17:37
Zamisli nazivati filijalom nekoga ko je u tvoj klub slao igrače na kaljenje i razvijanje. Još budala sam sa sobom pise sa dva profila i uvjerava nekoga u svoje bolesne halucinacije. Kasnije će postavljati sastavljenu od chat gpt premium dijagnozu "shizopitara," i nazivati nekoga istim nazivom koji njega oslikava. Stvarno jako bolestan i poremećen momak :urnebes:
Htjeli bi i oni Pidru, ali ne može :D

Avatar
Bersaga
Postovi: 1133
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bersaga » 09 jan 2026, 17:42

Zaboljesutra je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36
Turo je napisao/la:
09 jan 2026, 16:07
Jakov Pranjić

Nezvanične informacije koje imamo kažu da će mostarski klub na ime obeštećenja inkasirati sto hiljada eura.

Haris Berbić

Klub koji je spreman za njega platiti obeštećenje je Slovan iz Libereca, a radi se o sumi od sto hiljada eura.

:rol:

slika

Pranjić je izrazio želju za odlaskom jer je dolaskom Mikića,Šakote i Ćuže pao skroz u drugi plan.
400 000 eura za igrača koji neće imati na proljeće neku minutažu je sasvim ok posao.
Samo ok?
Ovo je odličan posao, ako se ne varam više ste uzeli nego za Ćužea onda kada je otišao u Južnu Koreju a mnogo je više dao od Pranjića.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 09 jan 2026, 17:44

Rule_hz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36
Kqkve veze to ima sa tim, momak zeli postqti neko i nesto, ucit ce od najboljih trenera i igraca, samo da stojis npr pored adema, i nekog ko ce doci i gledas i ucis da postanes igrac a o transferu da ti ne pricam, vi ste mu maximum u karijeri i to je to... Poredis posjećenost u gradu gdje se navija za jedan klub i gradu gdje je dvije navijacke skupine, poredis stadion koji je natkriven i stadion gdje se u toku tekme prehladis.. i kad dodje 7 8 9 hiljada na stadion od 30k gledalaca onda kazes vidi ima ih 2 3 milje....a ostalo ne zelim ni komentarisati, proteci ce miljacke i bosne dok neki klub dodje na naš nivo pa kakvi god bili
Moj je prijedlog da se skine krov sa zapadne tribine Bilinog Polja kako bi napravili prvi korak približavanja vašem nivou. Možda ako Mirvići eventualno imaju nekog trećeg brata pa da i mi postanemo golemi i naštimamo neki kup.

Avatar
Noke995
Postovi: 1070
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 09 jan 2026, 17:44

chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:26
Noke995 je napisao/la:
09 jan 2026, 17:15
chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 16:37


Igrat će i za par mjeseci protiv Posušja pred 1500 ljudi, vaša "Evropa" stane u jednu utakmicu kvalifikacija za istu ali nejse, svakako da je napredak u ovom trenutku, spomenuo sam da je Sarajevo kao klub bio i jedina razumna opcija iz našeg fudbala i za Čelik i za njega. Podstanari u smislu da igrate na oronulom stadionu u sablasnom ambijentu, tu je napravio korak nazad.
Jedino što mogu prihvatiti je da vam je krivo što vam je otišao dobar igrač.
Sve ostalo je gomila gluposti i nerezonsko razmišljanje.
Nek je rezonski spomenuti jednu utakmicu kvalifikacija za Evropsko takmičenje u kontekstu:" mi igramo Evropu pred dvadeset pet hiljada ljudi". Naravno, neces spomenuti da takva veličina od kluba ima trenutno manju posjetu od Čelika u federaciji.
Krenuo sam nešto tipkat, pa obrišem, ne ide mi nikako da se raspravljam s navijačem Čelika o Evropi, posjeti itd..

Vozdra drug.
MNON

Zaboljesutra
Postovi: 644
Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zaboljesutra » 09 jan 2026, 17:48

Bersaga je napisao/la:
09 jan 2026, 17:42
Zaboljesutra je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36
Turo je napisao/la:
09 jan 2026, 16:07
Jakov Pranjić

Nezvanične informacije koje imamo kažu da će mostarski klub na ime obeštećenja inkasirati sto hiljada eura.

Haris Berbić

Klub koji je spreman za njega platiti obeštećenje je Slovan iz Libereca, a radi se o sumi od sto hiljada eura.

:rol:

slika

Pranjić je izrazio želju za odlaskom jer je dolaskom Mikića,Šakote i Ćuže pao skroz u drugi plan.
400 000 eura za igrača koji neće imati na proljeće neku minutažu je sasvim ok posao.
Samo ok?
Ovo je odličan posao, ako se ne varam više ste uzeli nego za Ćužea onda kada je otišao u Južnu Koreju a mnogo je više dao od Pranjića.
Ćuže je imao u ugovoru minimalnu otkupnu klauzulu kao i Ćorluka koji je otišao za sitniš ali to je realnost kad potpisuju produženje ugovora.
Uspud dolazi nam napadač koji je nastupao za Australiju na SP-2018 a i 2014 bio u kadru sa reprezentacijom kao zamjena za Nemanju i Damascana ovu polusezonu.
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5945
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 09 jan 2026, 17:48

chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:44
Rule_hz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36
Kqkve veze to ima sa tim, momak zeli postqti neko i nesto, ucit ce od najboljih trenera i igraca, samo da stojis npr pored adema, i nekog ko ce doci i gledas i ucis da postanes igrac a o transferu da ti ne pricam, vi ste mu maximum u karijeri i to je to... Poredis posjećenost u gradu gdje se navija za jedan klub i gradu gdje je dvije navijacke skupine, poredis stadion koji je natkriven i stadion gdje se u toku tekme prehladis.. i kad dodje 7 8 9 hiljada na stadion od 30k gledalaca onda kazes vidi ima ih 2 3 milje....a ostalo ne zelim ni komentarisati, proteci ce miljacke i bosne dok neki klub dodje na naš nivo pa kakvi god bili
Moj je prijedlog da se skine krov sa zapadne tribine Bilinog Polja kako bi napravili prvi korak približavanja vašem nivou. Možda ako Mirvići eventualno imaju nekog trećeg brata pa da i mi postanemo golemi i naštimamo neki kup.

Ne blqmiraj se pasa, cim nemas nikakvih argumenata i bilo cega za normalnu raspravu.. ne javljaj se, tovarite po kantonalnoj, vi premijer ligu necete vidjet ni za 5 godina
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 jan 2026, 17:54

chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:44
Rule_hz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36
Kqkve veze to ima sa tim, momak zeli postqti neko i nesto, ucit ce od najboljih trenera i igraca, samo da stojis npr pored adema, i nekog ko ce doci i gledas i ucis da postanes igrac a o transferu da ti ne pricam, vi ste mu maximum u karijeri i to je to... Poredis posjećenost u gradu gdje se navija za jedan klub i gradu gdje je dvije navijacke skupine, poredis stadion koji je natkriven i stadion gdje se u toku tekme prehladis.. i kad dodje 7 8 9 hiljada na stadion od 30k gledalaca onda kazes vidi ima ih 2 3 milje....a ostalo ne zelim ni komentarisati, proteci ce miljacke i bosne dok neki klub dodje na naš nivo pa kakvi god bili
Moj je prijedlog da se skine krov sa zapadne tribine Bilinog Polja kako bi napravili prvi korak približavanja vašem nivou. Možda ako Mirvići eventualno imaju nekog trećeg brata pa da i mi postanemo golemi i naštimamo neki kup.
Budite gospoda jednom u vasim yebenim zivotima i recite hvala Sarajevu sto nas je vadilo iz govana i pomagalo davanjem igraca kad su svi gledali kako se patite.
Mogli smo i ovog momka premuntati da dodje prije mjesec i dobijete kar.inu ali nismo od tog posla,mi smo gospoda zato i imamo.

Bilino je usminkano radi reprezentacije i sam znas(svlacionice uzas),Kosevo bi davno postao broj 1 stadion da nas ne yebe opstina kako hoce ali to su neke druge teme nebitno sad da ne ulazim u analizu
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 09 jan 2026, 17:57

Ko plitak potok u februaru, digli se zenicani, a manji od makovog zrna. 0:2 na poluvremenu.
Fk Željezničar.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 09 jan 2026, 17:59

Mole se radioaktivni niželigaši da napuste temu. Čuj nije mu Sarajevo kao grad i klub napredak u odnosu na Zenicu i Čelik…
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Vorovus
Postovi: 1234
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 09 jan 2026, 18:00

chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 16:37
Podstanari u smislu da igrate na oronulom stadionu u sablasnom ambijentu, tu je napravio korak nazad.
Vrlo bitan faktor za njegovu karijeru. :urnebes:
Kontam kad je Mamic dovodio klince sa svih strana u Dinamo i prodavao ih za desetine miliona, klinci su se sjebali jer moraju igrati na oronulom stadionu u sablasnom ambijentu Maksimira, odmah su mislili jebote ovo nam je korak nazad. :urnebes:
Kao da dolazi iz Dortmunda ili Hajduka, a ne iz Zenice.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 09 jan 2026, 18:01

MostarNeretva je napisao/la:
09 jan 2026, 17:35
Vidim odredjen broj forumasa zabrinut za odnose Veleza i Sarajeva, ne brinite mi imamo ljude koji o tome vode racuna.
Pa sta je ovo :tokralju: :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 09 jan 2026, 18:02

NajvecaRadosti je napisao/la:
09 jan 2026, 17:54
chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:44
Rule_hz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36
Kqkve veze to ima sa tim, momak zeli postqti neko i nesto, ucit ce od najboljih trenera i igraca, samo da stojis npr pored adema, i nekog ko ce doci i gledas i ucis da postanes igrac a o transferu da ti ne pricam, vi ste mu maximum u karijeri i to je to... Poredis posjećenost u gradu gdje se navija za jedan klub i gradu gdje je dvije navijacke skupine, poredis stadion koji je natkriven i stadion gdje se u toku tekme prehladis.. i kad dodje 7 8 9 hiljada na stadion od 30k gledalaca onda kazes vidi ima ih 2 3 milje....a ostalo ne zelim ni komentarisati, proteci ce miljacke i bosne dok neki klub dodje na naš nivo pa kakvi god bili
Moj je prijedlog da se skine krov sa zapadne tribine Bilinog Polja kako bi napravili prvi korak približavanja vašem nivou. Možda ako Mirvići eventualno imaju nekog trećeg brata pa da i mi postanemo golemi i naštimamo neki kup.
Budite gospoda jednom u vasim yebenim zivotima i recite hvala Sarajevu sto nas je vadilo iz govana i pomagalo davanjem igraca kad su svi gledali kako se patite.
Mogli smo i ovog momka premuntati da dodje prije mjesec i dobijete kar.inu ali nismo od tog posla,mi smo gospoda zato i imamo.

Bilino je usminkano radi reprezentacije i sam znas(svlacionice uzas),Kosevo bi davno postao broj 1 stadion da nas ne yebe opstina kako hoce ali to su neke druge teme nebitno sad da ne ulazim u analizu
Nevjerovatno kako se prave glupi. Momka umjesto da uzmes platis im fino, ispostujes ih i procentom ali opet ne valja i opet ono nesto vrijedja. Klub mu u drugoj ligi, grupa mu davno ugasena, za germe nema i ono se kurci. Naravno nista od ovoga ne bi bio problem da je potpisao za klub iz bilo kojeg drugog grada sto i sami priznaju. A sto je najgore i mali ih je ispostovao mogao je da ih povali ali eto i njemu se babo psuje i grafiti se saraju. Nemoguce kakvi divljaci. Nemojte ulazit molim vas u ligu neka vas tamo.

Avatar
Venom
Postovi: 2221
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Venom » 09 jan 2026, 18:04

Jedna losa utakmica i ode njemu majka zenicka na pazar od strane gospode sa istoka. Sta su samo jadnom Dizadarevicu radili, optuzivali ga da namjerno pustao penale onda kad smo ih izbacili.
Srce, čast i ponos!

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 09 jan 2026, 18:08

Zeničani što više bijesa da ih izbacite u kupu opet :mrgreen:

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 09 jan 2026, 18:13

Venom je napisao/la:
09 jan 2026, 18:04
Jedna losa utakmica i ode njemu majka zenicka na pazar od strane gospode sa istoka. Sta su samo jadnom Dizadarevicu radili, optuzivali ga da namjerno pustao penale onda kad smo ih izbacili.
Ne znam zašto se pravi svađa oko ovog malca, on je imao klauzulu u ugovoru da može ići ako mu stigne korektna ponuda. Iskreno mali će puno više dobiti kod nas nego u Zenici a i vi ste dobro prošli .

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 09 jan 2026, 18:15

jurisicduska je napisao/la:
09 jan 2026, 16:47
slika

Lijepi moj Kontra Virtual i Pablo
Divi ovih budala treba ovom rec da smo prodali Gulija za 5 miliona + bonuse + procente. Propao.
A ovom prvom treba rec da kaže Efendicu da upise kakvu školu i treba mu rec da Efendic ima (20) a malac (17)
Ma dobro svako ima svoje misljenje, svi guraju tu nekakvu djecu, realno da valjaju sta izletili bi u prvi sastav. Znas i sam kakav je pritisak igrati u Zelji i sarajevu i tamo nekom celiku i ostalim klubovima u BiH. Da je talenat to nije sporno.
Fk Željezničar.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1020
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 09 jan 2026, 18:21

Zaboljesutra je napisao/la:
09 jan 2026, 17:48
Bersaga je napisao/la:
09 jan 2026, 17:42
Zaboljesutra je napisao/la:
09 jan 2026, 17:36



slika

Pranjić je izrazio želju za odlaskom jer je dolaskom Mikića,Šakote i Ćuže pao skroz u drugi plan.
400 000 eura za igrača koji neće imati na proljeće neku minutažu je sasvim ok posao.
Samo ok?
Ovo je odličan posao, ako se ne varam više ste uzeli nego za Ćužea onda kada je otišao u Južnu Koreju a mnogo je više dao od Pranjića.
Ćuže je imao u ugovoru minimalnu otkupnu klauzulu kao i Ćorluka koji je otišao za sitniš ali to je realnost kad potpisuju produženje ugovora.
Uspud dolazi nam napadač koji je nastupao za Australiju na SP-2018 a i 2014 bio u kadru sa reprezentacijom kao zamjena za Nemanju i Damascana ovu polusezonu.
Obecava
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
IstinskiPitar
Postovi: 69
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IstinskiPitar » 09 jan 2026, 18:22

chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 17:26
Noke995 je napisao/la:
09 jan 2026, 17:15
chily-rz je napisao/la:
09 jan 2026, 16:37


Igrat će i za par mjeseci protiv Posušja pred 1500 ljudi, vaša "Evropa" stane u jednu utakmicu kvalifikacija za istu ali nejse, svakako da je napredak u ovom trenutku, spomenuo sam da je Sarajevo kao klub bio i jedina razumna opcija iz našeg fudbala i za Čelik i za njega. Podstanari u smislu da igrate na oronulom stadionu u sablasnom ambijentu, tu je napravio korak nazad.
Jedino što mogu prihvatiti je da vam je krivo što vam je otišao dobar igrač.
Sve ostalo je gomila gluposti i nerezonsko razmišljanje.
Nek je rezonski spomenuti jednu utakmicu kvalifikacija za Evropsko takmičenje u kontekstu:" mi igramo Evropu pred dvadeset pet hiljada ljudi". Naravno, neces spomenuti da takva veličina od kluba ima trenutno manju posjetu od Čelika u federaciji.
Telalović je na našem radaru već duže vrijeme. Zar neko zaista misli da ga nismo mogli vrbovati ranije, iza leđa vaše uprave, i dovesti za 0,00KM?

Ovo je bio čin poštovanja prema starom rivalu koji je u problemu, i to ne prvi, ali vi to očigledno ne znate cijeniti. I onda se pitate zašto vas to dijete blokira na Instagramu, ili šta je već uradilo, a vrijeđate i njega i njegovu porodicu najstrašnije.

Ovaj deal za vas nije mogao biti bolji, izvukli ste maksimum. Ne postoji klub na svijetu koji bi više platio i ponudio procenat. Ko će to uraditi za jednog igrača iz federalne lige?

Velež je za vas primjer kako se treba ponašati prema velikom Sarajevu, oni barem znaju pokazati zahvalnost. Nadam se da naša uprava ubuduće neće ovako korektno postupati sa vašim klubom, ne zaslužujete to.

OdmutNicaze1988
Postovi: 243
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 09 jan 2026, 18:26

Ko mu je.. mater nek je otiso i svijestan je on vec sad sta je napravio ali nebitno je svak ima svoj izbor u zivotu i to je to.
Da se popiso po svojim riječima jest i zato je i ovolika reakcija na sami odlazak njegov.
Nije bitno gdje je i sta je u sustini bitna je prica njegova od prije nepuna dva mjeseca i cijela polusezona zato nema potrebe da se umotava ovo u foliju jer svaki normalan navijac iz Zenice ili Sarajeva je svijestan kada ovako nesto uradis da znas da si u tom gradu ili klubu dotakao dno kod navijača.
Ja Matku nisam halalio i vecina ljudi u Zenici kada je potpisao za Sarajevo a kamo li osobi koja je dijete ovog kluba i nacin na koji se prema njemu odnosila cijela Zenica i da se bukvalno skines i popisa zajedno s babom (J**+.. ti babu) po svom klubu i svojim navijacima a do juce si ljubi grb i plakao kad bi dao gol a sad pokazuje prstom u grb Sarajeva.
Eto kakava je to osoba,mozes s Figom zajedno je.. ti selo odakle si izaso...
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 09 jan 2026, 18:27

Pablo11 je napisao/la:
09 jan 2026, 17:57
Ko plitak potok u februaru, digli se zenicani, a manji od makovog zrna. 0:2 na poluvremenu.
Da li su vam se ovi holandezi pojavili na prozivci.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []