FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 jan 2026, 00:20

avalPacidoroP je napisao/la:
09 jan 2026, 23:52
Pablo11 je napisao/la:
09 jan 2026, 23:20
avalPacidoroP je napisao/la:
09 jan 2026, 22:17
Zna li se koliko bi mogli uzet za Bolju
Ne mozes vise uci na temu nodi je privatizovao monolozima
100 do 150.
Ozbiljno
Pa to je top..
Nisam ocekivao vise od 75k eura.. i to max maximuma
Hvala mu na svemu. Neke stvari nisu ni do njega.
Fk Željezničar.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 10 jan 2026, 01:50

irfo je napisao/la:
09 jan 2026, 21:05
Virtu4l je napisao/la:
09 jan 2026, 20:31
Gledam statistiku onog Vargasa što je trebao doći, frajer razbija, 28 utakmica, 14 golova i 7 asistencija u prvoj ligi Čilea.
A mi mircevskog istrpismo 😁
i da si doveo ovog, eto belaja opet bi bili dubioza
nek crknu dusmani, najjaci smo

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 10:29

Jesu li trenirali nasi sinoc u Visokom? Izgleda da je Slavisa uveo restrikcije medija timu, nikakvog izvjestaja sa treninga.

Zanima me sa koliko igraca cemo se rastati, na prozivci nije bilo :
Sedorfa,Trupea,Koningsa,Vinija,Simonija,Odinake,Cvete,Bolje,Garcevica,Gojaka,Oulada,Ericka.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 700
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 jan 2026, 11:52

LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 10:29
Jesu li trenirali nasi sinoc u Visokom? Izgleda da je Slavisa uveo restrikcije medija timu, nikakvog izvjestaja sa treninga.

Zanima me sa koliko igraca cemo se rastati, na prozivci nije bilo :
Sedorfa,Trupea,Koningsa,Vinija,Simonija,Odinake,Cvete,Bolje,Garcevica,Gojaka,Oulada,Ericka.
Ajd razumijem za brazilce nemaju direktan let snijeg presjedanja, Odinaka ne znam dal je otiso kuci pa moze i njemu bit problem okej, Cveta je opravdano odsutan Bolja ide
Gojak me najvise brine sto se nije jos pojavio i dalje a zivi u Sarajevu kako mi je zao za momka zbog polusezone

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 10 jan 2026, 11:56

Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1653
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 10 jan 2026, 12:03

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:56
Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...

Nisi ti dobar burazeru , tek su se okupili?

Receno je da ce cekati samo pravo pravo pojacanje , i da novac nece biti problem. Nijazu itekako vjerujem, nema potrebe da nagomilaju , bice sigurno 3-4 pojacanja, strpljenja!

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 10 jan 2026, 12:05

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:56
Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...
Nije se vala niko drugi nešto specijalno pojačao. Samo one ekipe koje su imale masu odlazaka, doveli su par igrača. Po pitanju naše borbe za evropu najaktivniji su pijačari, ali da su neki kvalitet doveli strašan nisu. Vjerujem da će se do polaska u Tursku dovesti neka pojačanja.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 12:07

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:56
Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...
Vjerujem da je neko pametniji od nas forumaša skontao da nema vremena za potpunu rekonstrukciju ekipe u ovom trenutku.

Da budemo realni, Slavisa moze kostur od Denisa Corica koristiti u nastavku sezone.

Muftic
Odi-Šuki-Karamarko-Alić(novi)
Lagumdzija-Radovac
Vini-Sabic-Cvetanovski
Krpic

To su ljudi koji se dobro poznaju,

S tim da imas jos 24 igrača trenutno na rosteru od kojih trebas izabrati 12 da popune ekipu i da se krene u trenazni proces za proljeće.

Ne vjerujem da ce ova formacija koja stoji gore biti ali da ce se na osnovu ovog kostura formirati ekipa, hoce sigurno.

Ali neka malo neizvjesnosti za nas, previse smo mahalali.

Avatar
godrina
Postovi: 4805
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 10 jan 2026, 12:13

Kako bi bilo dobro da se Garcevic i Gojak nametnu. Bar da odigraju trecinu minuta ali zato jer su dobri a ne jer moraju zbog u21 pravila.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

segasega
Postovi: 56
Pridružen/a: 31 mar 2020, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega » 10 jan 2026, 12:16

Očekivati je na ovaj raster jednog il dvojicu novi igrača ali da budu bas pojačanja.Realno nama spic treba al da se i plati ako treba.Nikakvonopwt gomilanje igrača.Ovaj raster sa novim trenerom može obezbijediti Europu realno 3 mjesto nije nedostižno,pa čak i kup moramo biti optimisti za uzeti.
Al ponavljam treba nam spic Al ovaj put koji zna davati golove.

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 10 jan 2026, 12:20

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:56
Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...
Nije ovo video igrica sine,pa da tako jednostavno možeš igrače nabiti nogom.
A možda Slaviši baš taj Pejić bude prva violina.Polako bolan,2 treninga odrađena,neki još nisu ni došli.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
Orvel
Postovi: 1830
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 10 jan 2026, 12:31

4000

UVIJEK UZ TEBE!

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 10 jan 2026, 12:31

jointunija je napisao/la:
10 jan 2026, 12:20
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:56
Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...
Nije ovo video igrica sine,pa da tako jednostavno možeš igrače nabiti nogom.
A možda Slaviši baš taj Pejić bude prva violina.Polako bolan,2 treninga odrađena,neki još nisu ni došli.
Nije ali evo Sar se razišlo sa 7 igrača,ja ne kažem da treba odmah otjerati 10 igrača,ali ima ih barem 5 koji trebaju raskinuti ugovor.Daj ba druže kakav Pejić,maštaš gluposti,on ako proigra ja prestajem pratiti fudbal...

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 12:36

Ferroviere1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:52
Gojak me najvise brine sto se nije jos pojavio i dalje a zivi u Sarajevu kako mi je zao za momka zbog polusezone
Zar ne zive Gojakovi u Njemackoj?
Brko iz druge galaksije!

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 12:47

segasega je napisao/la:
10 jan 2026, 12:16
Očekivati je na ovaj raster jednog il dvojicu novi igrača ali da budu bas pojačanja.Realno nama spic treba al da se i plati ako treba.Nikakvonopwt gomilanje igrača.Ovaj raster sa novim trenerom može obezbijediti Europu realno 3 mjesto nije nedostižno,pa čak i kup moramo biti optimisti za uzeti.
Al ponavljam treba nam spic Al ovaj put koji zna davati golove.
Prvo idu raskidi ugovora,posudbe pa tek onda pojačanja.
Vjerujem da ce velika većina ovih mladi igrača otici u Prvu ligu FBIH, da ce se ostaviti 2-3 igrača kao U21 opcija i to se nadam da ce najkvalitetnije ostaviti.

Raskid ugovora realno su zaslužili Konings,Obradov i Pejic.

segasega
Postovi: 56
Pridružen/a: 31 mar 2020, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega » 10 jan 2026, 12:47

Danas idu članke bas...

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 10 jan 2026, 12:51

segasega je napisao/la:
10 jan 2026, 12:47
Danas idu članke bas...
Raji bila Plata..

Avatar
dubioza144
Postovi: 2513
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 10 jan 2026, 13:01

Nadam se da ce Dino naci novog Al Jabera u ekipi
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 10 jan 2026, 13:01

LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:47
segasega je napisao/la:
10 jan 2026, 12:16
Očekivati je na ovaj raster jednog il dvojicu novi igrača ali da budu bas pojačanja.Realno nama spic treba al da se i plati ako treba.Nikakvonopwt gomilanje igrača.Ovaj raster sa novim trenerom može obezbijediti Europu realno 3 mjesto nije nedostižno,pa čak i kup moramo biti optimisti za uzeti.
Al ponavljam treba nam spic Al ovaj put koji zna davati golove.
Prvo idu raskidi ugovora,posudbe pa tek onda pojačanja.
Vjerujem da ce velika većina ovih mladi igrača otici u Prvu ligu FBIH, da ce se ostaviti 2-3 igrača kao U21 opcija i to se nadam da ce najkvalitetnije ostaviti.

Raskid ugovora realno su zaslužili Konings,Obradov i Pejic.
Plus Seedorf, Troupe, Rakic, ....
Minimalno.
Sad je druga stvar da li će oni pristati na relativno bezbolne raskide.
Ako smo pametni, ovaj skart nabiti nogom.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 10 jan 2026, 13:01

Evo ih danas izgleda svi na treningu, ali kad vidim Koningsa, Rakića, Pejića, Krpića, Šukilovića, ne da mi se ne gleda Željo, nego fudbal skroz. Drago mi je da je Gojak mali tu, ako je Slaviša kako kažu stručan i ima znanja, vidjeće da dijete mora dobiti veću minutažu u odnosu na ovaj jesenji dio.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot], NazorUso i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []