Premijer liga BiH - aktuelno

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 23:49

rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu? :mrgreen:
Zar su ikoga doveli?

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 13 jan 2026, 23:55

Hordas1990 je napisao/la:
13 jan 2026, 23:49
rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu? :mrgreen:
Zar su ikoga doveli?
Pa jesu... ali se još čuva u tajnosti,za vikend ce biti službeno predstavljanje... Čak 5 igrača u jednom danu.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2057
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 13 jan 2026, 23:56

Samo pratiti zvaničnu :kafa:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 23:57

rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:55
Hordas1990 je napisao/la:
13 jan 2026, 23:49
rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu? :mrgreen:
Zar su ikoga doveli?
Pa jesu... ali se još čuva u tajnosti,za vikend ce biti službeno predstavljanje... Čak 5 igrača u jednom danu.
Ja mislim da je to stvarno ko i Nodijeva utoka.

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 14 jan 2026, 00:24

NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 19:02
Sad neki pricaju umro preminuo od pada rombila
Kakve mi poruke pisu sve vise vjerujem da sam ja trebo biti taj Dino
Od sad utoku nosam ko mi pridje od opasnih glava headshot odmah, a za ove kerove sto idu 10na1 se ne brinem, jer dovoljno je pet ljudi da njih 10,15 rastjera
Vozdra jos jednom mi neko pocne prijeti i psovati meni poznat prvi ce jalijas dobiti batine ispred haostora na alipasinom
Posteno.
Nece tebi niko komociju uskracivati. A da su bindice, jesu cim laju po forumima. Al sta ces mladost ili ti ga ludost sto bi se imalo obicaj reci. Ti samo cjepaj, istonski volis svog Zelju i to ti niko ne moze zabraniti niti osporiti. Samo naprijed.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 jan 2026, 00:29

Hordas1990 je napisao/la:
13 jan 2026, 23:57
rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:55
Hordas1990 je napisao/la:
13 jan 2026, 23:49


Zar su ikoga doveli?
Pa jesu... ali se još čuva u tajnosti,za vikend ce biti službeno predstavljanje... Čak 5 igrača u jednom danu.
Ja mislim da je to stvarno ko i Nodijeva utoka.
Samo za Nodija... Zakleo se na forumu baš,kad odraste biće Salko dinamitaš :bih:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

19vendetta87
Postovi: 10289
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 14 jan 2026, 00:34

Threeplanetrees je napisao/la:
13 jan 2026, 22:06
NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 21:56
A jos vece ste picke jer zaobilazite bbb, torcidu tako te vece grupe
Kako moj Nodi pa neki dan se ponudila jedna ugašena grupa :kafa:
Jel to ista ona grupa s kojom se po Hrvatskoj sprdaju da se vracala nekim zaobilaznim putevima, jer se sacekusa spremala na glavnom putu? :kafa:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 14 jan 2026, 00:57

NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 21:56
Opcenito u BiH , a pogotovo u Sarajevu cim drugacije razmisljas lud si
Isto je to na sve strane cim si malo objektivan pa prozivas uhljebljenje, panjeve od igraca, neke ljude koji ne znaju voditi klub targetiraju te i naklate se na kosti
Sta god kazes kontra jednoumlja **** ti mater
Ne daj Boze da kazes dobar transfer, gol rivala **** ti svaki dan mater
Pohvalis velez za stadion, onda te navijaci zrinjskog pljuju
Pohvalis zrinjski za rezultate onda te navijaci veleza pljuju
Svadjas se sa svojima onda te svi drugi livemjerno podrzavaju
Vidis tobeta samo palamudi o zelji, vidis kontru samo o sarajevu prica i takvi su svojim stranama najdrazi
Takvi prave dva tri, cetiri, pet profila i ciljano pisu da stvaraju tenzije i svadje, a poslije optuzuju ovakve kao mene
Na formu su pet sest godina nikad ne pricaju o fudbalu i bave stvarima iza zavjese
Vecina nema svoj stav,karakter, obraz i kako vjetar puse tako i oni lete
Sto se tice samo Zelje, meni je Zeljo broj jedan i ne postoji covjek u mojim ocima da je iznad klub
**** mi se i za brkine i misketovce, jer Zeljo ce igrati grupnu fazu u nodijevoj eri



Sto se generalno tih hardcore navijaca su svi na isti kalup za koga god navijali istim pricipama se vode i takve je najbolje ignorisati i izbrisati iz zivota
Sve neki kodeski, zabrane govora na forumu,a svi redom s palicama, sjekirama, kuce se obijaju, auta se lupaju, njih dvadeset na tri covjeka i jedva cekaju da objave nesto na drustvenim mrezama
Ove nove generacije su unistle scenu od lesinara, ultrasa, rodjenih do ovih nasih sarajevskih grupa
Smijesni ste svi postali forumase trazite, a ovi neki vec dvije godine u ime pojedinh grupa se javljaju u pp i prijete
U nodijevim ocima svi ste picke od lesinara, ultrasa, rodjenih do sarajevskih grupa
Ne smijete na sake se dogovoriti, jer se svi bojite poraza i to vam je ispod casti
A jos vece ste picke jer zaobilazite delije, bbb, torcidu, grobare i tako te vece grupe
Samo kad vas neko napadne tad se dobro odbranite, ali prvi nikad ne napadate jace
Pogotovo glupe Bosnje koje se izivljavaju jedni na drugima
E moj Nodara… sta ti dozivi da na svojoj plavoj krvi osjetis DNKa papaka, kojeg takvog, specificnog, samo zeljin gen papka moze imat. Mac sa dvije ostrice.
Jbg drug bori se, osvjesti se sta da ti kazem.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la roccosiffredi » 14 jan 2026, 01:02

Joj teme kod anamo onih.
Kad kokuzi krenu namišljati :urnebes:

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 14 jan 2026, 01:05

roccosiffredi je napisao/la:
14 jan 2026, 01:02
Joj teme kod anamo onih.
Kad kokuzi krenu namišljati :urnebes:
Platite doprinose na ove plate zadnje kokuziiii :rol:

Avatar
nofearhz
Postovi: 512
Pridružen/a: 13 sep 2022, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nofearhz » 14 jan 2026, 01:16

01:15 nigdje nikog na forumu, sta je mama ne da vise na telefonu da budete? Dokaz da su ovdje sve djeca!
Investitor

Moji projekti :

- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 14 jan 2026, 01:24

Samir objasnio




Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 jan 2026, 07:46

Gradska uprava Grada Sarajeva potpisala je ugovor o izradi projektne dokumentacije za rekonstrukciju stadiona "Asim Ferhatović Hase – I faza" sa firmom Institut za građevinarstvo IG iz Banje Luke.

Riječ je o firmi koja će biti zadužena za izradu ključne projektne dokumentacije za jedan od najznačajnijih sportskih objekata u glavnom gradu Bosne i Hercegovine, a koji godinama čeka temeljitu rekonstrukciju.


Gradonačelnik Sarajeva Samir Avdić potvrdio je saradnju sa ovom firmom gostujući na TVSA, navodeći da je nedavno održan sastanak svih uključenih strana.


"Prije dva dana smo održali sastanak na kojem je bio načelnik Srđan Mandić, predstavnici FK Sarajevo i ljudi koji rade ovaj projekat iz Banje Luke, firma IG Banja Luka", izjavio je Avdić.


"Bitno je koja je firma jer je Grad Sarajevo preuzeo na sebe izradu tog projekta. Nadam se da ćemo u narednom periodu imati rezultat tog rada i kada u potpunosti taj projekat bude završen, da Grad Sarajevo više nema nikakvu obavezu. U mjesec-dva ćemo imat završen projekat", rekao je Avdić


Firma Institut za građevinarstvo IG d.o.o. Banja Luka je privatna kompanija koja djeluje u oblasti građevinskog inženjeringa, projektovanja i nadzora. Osnovana je početkom 2000-ih godina, a u javnosti je poznata po učešću u brojnim infrastrukturnim projektima širom Bosne i Hercegovine i regiona.


Prema javno dostupnim poslovnim registrima, firma je registrovana u Banjoj Luci, a često je bila angažovana na projektima koje finansiraju javne institucije i lokalne zajednice.

Službeni registar navodi Borisa Regodića i Sinišu Praštala kao vlasnike.

Podsjetimo, firma Prorent iz Laktaša organizovala je javni doček Nove godine u Sarajevu, čija je cijena iznosila 700.000 KM, što je ranije izazvalo brojne reakcije i polemike u javnosti.

Informacije koje je podijelio Avdić po pitanju rekonstrukcije najvećeg bh. stadiona gledajte od 38 minute videa u nastavku teksta.









Mudro i lagano do CAT 4
RESPECT



P.S.

PLATI POREZ PA SE ONDA QURCHI

Olise
Postovi: 43
Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Olise » 14 jan 2026, 07:59

19vendetta87 je napisao/la:
14 jan 2026, 00:34
Threeplanetrees je napisao/la:
13 jan 2026, 22:06
NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 21:56
A jos vece ste picke jer zaobilazite bbb, torcidu tako te vece grupe
Kako moj Nodi pa neki dan se ponudila jedna ugašena grupa :kafa:
Jel to ista ona grupa s kojom se po Hrvatskoj sprdaju da se vracala nekim zaobilaznim putevima, jer se sacekusa spremala na glavnom putu? :kafa:
To je ta, to je ta :rol:
Kaze ponudili se,ljudi im se smiju kuda su pobjegli :kralj:

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 14 jan 2026, 07:59

rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu? :mrgreen:
Ti ces nam svakako javiti ako koga dovedemo. Vidimo svi, pratis nas zivotom :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 14 jan 2026, 08:06

Prave li oni ekipu za Hasetov klasik ili Premijer ligu?
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 14 jan 2026, 08:20

Herson je napisao/la:
14 jan 2026, 08:06
Prave li oni ekipu za Hasetov klasik ili Premijer ligu?
Hasetov klasik

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 14 jan 2026, 08:33

svrakino1921 je napisao/la:
14 jan 2026, 07:46
Gradska uprava Grada Sarajeva potpisala je ugovor o izradi projektne dokumentacije za rekonstrukciju stadiona "Asim Ferhatović Hase – I faza" sa firmom Institut za građevinarstvo IG iz Banje Luke.

Riječ je o firmi koja će biti zadužena za izradu ključne projektne dokumentacije za jedan od najznačajnijih sportskih objekata u glavnom gradu Bosne i Hercegovine, a koji godinama čeka temeljitu rekonstrukciju.


Gradonačelnik Sarajeva Samir Avdić potvrdio je saradnju sa ovom firmom gostujući na TVSA, navodeći da je nedavno održan sastanak svih uključenih strana.


"Prije dva dana smo održali sastanak na kojem je bio načelnik Srđan Mandić, predstavnici FK Sarajevo i ljudi koji rade ovaj projekat iz Banje Luke, firma IG Banja Luka", izjavio je Avdić.


"Bitno je koja je firma jer je Grad Sarajevo preuzeo na sebe izradu tog projekta. Nadam se da ćemo u narednom periodu imati rezultat tog rada i kada u potpunosti taj projekat bude završen, da Grad Sarajevo više nema nikakvu obavezu. U mjesec-dva ćemo imat završen projekat", rekao je Avdić


Firma Institut za građevinarstvo IG d.o.o. Banja Luka je privatna kompanija koja djeluje u oblasti građevinskog inženjeringa, projektovanja i nadzora. Osnovana je početkom 2000-ih godina, a u javnosti je poznata po učešću u brojnim infrastrukturnim projektima širom Bosne i Hercegovine i regiona.


Prema javno dostupnim poslovnim registrima, firma je registrovana u Banjoj Luci, a često je bila angažovana na projektima koje finansiraju javne institucije i lokalne zajednice.

Službeni registar navodi Borisa Regodića i Sinišu Praštala kao vlasnike.

Podsjetimo, firma Prorent iz Laktaša organizovala je javni doček Nove godine u Sarajevu, čija je cijena iznosila 700.000 KM, što je ranije izazvalo brojne reakcije i polemike u javnosti.

Informacije koje je podijelio Avdić po pitanju rekonstrukcije najvećeg bh. stadiona gledajte od 38 minute videa u nastavku teksta.









Mudro i lagano do CAT 4
RESPECT



P.S.

PLATI POREZ PA SE ONDA QURCHI
Pitari koliko ćete platiti da vam proturim projektnu "ispod ruke", prije nego što izađe u javnost :D
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 08:35

Prate pitice Zelju zivotom.

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 14 jan 2026, 08:41

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 08:35
Prate pitice Zelju zivotom.
Strah nas galaktikosa s grbavice

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []