FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 14 jan 2026, 17:14

5000 članova.💙
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 17:14

slika

5k
Do kraja mjeseca 8000, abd.

TvrtkoPrvi
Postovi: 128
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 14 jan 2026, 17:15

Koliko su grafita isarali?

seha77
Postovi: 352
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seha77 » 14 jan 2026, 17:15

Realno trebala bi neka transfer bomba za ovih 5000.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 17:18

Transfer bomba je veliki talenat Adi Nalic

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 17:19

slika

Free transfer :hmmmmm:

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 17:26

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:19
slika

Free transfer :hmmmmm:
Pa on je platio nisu oni. Iz svog dzepa gospodski

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 17:28

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 17:26
Pa on je platio nisu oni. Iz svog dzepa gospodski
Nije tacno.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 14 jan 2026, 17:33

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:19
slika

Free transfer :hmmmmm:
Ima taj problem inače sa našom ligom, sjećam se da je i Jaberu par dana to polje u kojem treba da piše odšteta bilo prazno. Bilo je još transfera kojima nije bila napisana odšteta.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

seha77
Postovi: 352
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seha77 » 14 jan 2026, 17:34

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:19
slika

Free transfer :hmmmmm:
nadam se da nije istina, inace je bruka i sramota ako je istina.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 14 jan 2026, 17:42

"Na treningu je i veliki broj mlađih fudbalera koji će se pokušati izboriti za status u prvom timu, a Faktor saznaje da se od saradnje kluba sa Grbavice i NK Stupčanica Olovo neće biti ništa.
Već ranije je najavljeno da će Ernad Babaluk, Zlatan Zeničanin i Aiman Šemdin put Stupačnice, ali od toga neće biti ništa i navedeni fudbaleri će se vratiti u Slaviju gdje su proveli prvi dio sezone." - Faktor.

Nadam se da neće igrati kup utakmicu protiv nas, samo nam treba da briljiraju protiv nas...
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2026, 17:43

Dobra brojka članskih i to bez nekog ozbiljnijeg marketinga. Nema potrebe puno ni animirati raju više, svi to doživljavamo kao jednu od obaveza na početku godine :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

19vendetta87
Postovi: 10282
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 14 jan 2026, 17:51

seha77 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:34
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:19
slika

Free transfer :hmmmmm:
nadam se da nije istina, inace je bruka i sramota ako je istina.
Sogdiana, prema transfermarktu, nikad nije platila igraca.
Sumnjam da ce sad odjednom platiti Boljevica.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 17:59

Raonffa je napisao/la:
14 jan 2026, 17:43
Dobra brojka članskih i to bez nekog ozbiljnijeg marketinga. Nema potrebe puno ni animirati raju više, svi to doživljavamo kao jednu od obaveza na početku godine :D
Marketing je uvijek potreban, bez obzira na trenutnu brojku. Dobro učlanjivanje bez marketinga ne znači da marketing nije više potreban, nego upravo suprotno, pokazuje koliki je potencijal još neiskorišten. Iskreno osim onog osrednjeg videa, ništa od strane kluba. Nadam se da će biti bolje uskoro.

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 18:30

19vendetta87 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:51
Sogdiana, prema transfermarktu, nikad nije platila igraca.
Sumnjam da ce sad odjednom platiti Boljevica.
Fudbalski klub Željezničar i FC Sogdiana iz Uzbekistana potpisali su ugovor o transferu Aleksandra Boljevića.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 14 jan 2026, 18:43

19vendetta87 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:51
seha77 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:34
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:19
slika

Free transfer :hmmmmm:
nadam se da nije istina, inace je bruka i sramota ako je istina.
Sogdiana, prema transfermarktu, nikad nije platila igraca.
Sumnjam da ce sad odjednom platiti Boljevica.
Kod tebe vazda neka sumnja,J*** ti kruh bolesni.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2502
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 14 jan 2026, 19:00

Ii ne znam kad cuuu

Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Admir74
Postovi: 3739
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 14 jan 2026, 19:09

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 14:32
Idemo jako u polusezonu s igracima koji ne igraju skoro pa godina. Nas Rambo Krpic, Radovac, Nalic, nastavi niz.. sve mi vise liči pocetak kao Kostic, Krcmarevic itd

Nećemo zuriti, tražimo pojacanja, kad ono Nalic. Termine igro s babo u Svedskoj
A jel potpiso? Dajte malo ne pratite portale i menadzerska guranja.

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2026, 19:13

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 17:59
Raonffa je napisao/la:
14 jan 2026, 17:43
Dobra brojka članskih i to bez nekog ozbiljnijeg marketinga. Nema potrebe puno ni animirati raju više, svi to doživljavamo kao jednu od obaveza na početku godine :D
Marketing je uvijek potreban, bez obzira na trenutnu brojku. Dobro učlanjivanje bez marketinga ne znači da marketing nije više potreban, nego upravo suprotno, pokazuje koliki je potencijal još neiskorišten. Iskreno osim onog osrednjeg videa, ništa od strane kluba. Nadam se da će biti bolje uskoro.
Ma naravno, to se podrazumijeva.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 19:14

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 14:32
Idemo jako u polusezonu s igracima koji ne igraju skoro pa godina. Nas Rambo Krpic, Radovac, Nalic, nastavi niz.. sve mi vise liči pocetak kao Kostic, Krcmarevic itd

Nećemo zuriti, tražimo pojacanja, kad ono Nalic. Termine igro s babo u Svedskoj
Reci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :kuknjava:
Brko iz druge galaksije!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []