Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 15 jan 2026, 12:23

Moramo Duski stravu salit.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 12:25

Bumbaclat je napisao/la:
15 jan 2026, 12:23
Moramo Duski stravu salit.
:D

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 15 jan 2026, 12:31

HeavyBassBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:18
Kompromis je napisao/la:
15 jan 2026, 07:37
HeavyBassBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 06:58
Jutros mi na Kl**u iskoči da Zeljo trazi predsjednika kluba - m/ž.
Je l to fakat traze direktora preko Kl**-oglasa???
Prvo ne traži predsjednika nego direktora. Imaš Nijaza Brkovića kao predsjednika UO, a samim time i kluba. Drugo da je sreće uvijek bi se tako i biralo da ljudi apliciraju i samo tako će svi bar se nadam imati jednaku šansu da budu izabrani, a u tim okolnostima se uvijek izabere najbolji, odnosno bar bi trebalo biti tako. Direktor kluba je operativna funkcija i tu ne trebaš biti stručnjak za sport (fudbal), ne trebaš biti legenda, dovoljno je da si mudar, sposoban i organizovan da znaš kako delegirati zadatke i procese rada. Pravi profil su ekonomisti i pravnici i uglavnom se oni izaberu uvijek.

Ja se nadam da će ovo biti praksa i u budućnosti za sve funkcije osim sportskog direktora, pa čak ako treba i za UO, NO i Skupštinu.
Vidi, kumašine... nije da me bas to nesto plaho interesuje, nego me ubolo u oci da Zeljo trazi direktora među sankerima,variocima, pekarima i sl. uz duzno postovanje za ta zanimanna. Mislim, jbt, kakav je to standard traziti direktore na platformi K**x-posao?? Valjda to ide malo drugacije, a ne putem javnih oglasa?! Sta jr sa planom, programom, strukturom, vizijom, konstrukcijom?? Zar Željo fakat misli da se to nalazi na javnim oglasima?? Pazi, dakle, nijeni konkurs nego javni oglas.
Necu ja tebe razuvjeravati ako ti mislis da je to ispravan put. Direktorska pozicija mora biti nesto na sta ne moze svako aplicirati. U skladu sa uslovima oglasa, mozebit se prijavi i neko ko onaj falsifikator Kevelj. Daj boze da grijesim, ali dabogda da vas ti i takvi mogu povesti u bolju i svjetliju buducnost.
Bilo koga, ne samo vas....
Zna se ko će im voditi klub, direktor je tu kao lutka neće se ništa pitati.

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 12:31

Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:21
tutankamon1905 je napisao/la:
14 jan 2026, 20:54
MostarReds22 je napisao/la:
14 jan 2026, 19:59
Arschwäscher i dalje opsjednut Veležom. Stanje standardno.
Sta cu bola bit opsjednut, hvalospjevi o turniru nekom u medulinu i dobro odigranoj utakmici protiv strasne lokomotive.
Ili pak o brojci prestati necemo nikada, a usutili se ko picke povratku nazad. Strasna ekipa koja staje svima i svugdje :urnebes:

i ovo arschwäscher :tokralju: :urnebes: napokon nesto novo i inovativno :salut:
Ovaj ne zna šta mu je gore što Velež igra dobro ili onaj mangupluk Red Army neki dan. Pošto si ti najveći internet ratnik tebi najvise volim pojasniti i poniziti te objašnjenjem. Zamisli da ultrasa u koloni onoliko ode naprimjer u srce Srbije na prijateljsku, prođe tri četri pravo jake grupe, bude na utakmici dva sata i ponudi se svima. Mangupluk na kvadrat priznaj da ti je mukica bila onaj dan koji su probao umiriti nekim izmišljotinama :rol:
Ponudili se divokozama po zaobilaznim putevima :urnebes:
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 jan 2026, 12:34

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:31
Ponudili se divokozama po zaobilaznim putevima :urnebes:
Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?

Avatar
1921boy
Postovi: 7412
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921boy » 15 jan 2026, 12:38

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 12:21
Bezveze hajcas ljude.
Poselamit ces izvora za statut. :lol: :twisted:
Brko iz druge galaksije!

zeljodogroba
Postovi: 759
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljodogroba » 15 jan 2026, 12:39

HeavyBassBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:18
Kompromis je napisao/la:
15 jan 2026, 07:37
HeavyBassBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 06:58
Jutros mi na Kl**u iskoči da Zeljo trazi predsjednika kluba - m/ž.
Je l to fakat traze direktora preko Kl**-oglasa???
Prvo ne traži predsjednika nego direktora. Imaš Nijaza Brkovića kao predsjednika UO, a samim time i kluba. Drugo da je sreće uvijek bi se tako i biralo da ljudi apliciraju i samo tako će svi bar se nadam imati jednaku šansu da budu izabrani, a u tim okolnostima se uvijek izabere najbolji, odnosno bar bi trebalo biti tako. Direktor kluba je operativna funkcija i tu ne trebaš biti stručnjak za sport (fudbal), ne trebaš biti legenda, dovoljno je da si mudar, sposoban i organizovan da znaš kako delegirati zadatke i procese rada. Pravi profil su ekonomisti i pravnici i uglavnom se oni izaberu uvijek.

Ja se nadam da će ovo biti praksa i u budućnosti za sve funkcije osim sportskog direktora, pa čak ako treba i za UO, NO i Skupštinu.
Vidi, kumašine... nije da me bas to nesto plaho interesuje, nego me ubolo u oci da Zeljo trazi direktora među sankerima,variocima, pekarima i sl. uz duzno postovanje za ta zanimanna. Mislim, jbt, kakav je to standard traziti direktore na platformi K**x-posao?? Valjda to ide malo drugacije, a ne putem javnih oglasa?! Sta jr sa planom, programom, strukturom, vizijom, konstrukcijom?? Zar Željo fakat misli da se to nalazi na javnim oglasima?? Pazi, dakle, nijeni konkurs nego javni oglas.
Necu ja tebe razuvjeravati ako ti mislis da je to ispravan put. Direktorska pozicija mora biti nesto na sta ne moze svako aplicirati. U skladu sa uslovima oglasa, mozebit se prijavi i neko ko onaj falsifikator Kevelj. Daj boze da grijesim, ali dabogda da vas ti i takvi mogu povesti u bolju i svjetliju buducnost.
Bilo koga, ne samo vas....
Sta je sporno u tome da se oglas za posao, konkurs za posao objavi na klix posao ili na mojposao platformama? To rade sve firme i javna preduzeca u drzavi da dodju do radnika. Kakva je tu problematika? Treba da bude zatvoreni oglas, po preporukama jel? To je ispravan put?
Svako moze da se prijavi i prilozi svoj cv, portfolio, a izmedju ostalog poslodavac, u ovom slucaju klub, treba da verifikuje te tvrdnje u cv-u itd.
Sto se tice toga da oglas stoji sa drugim profesijama necu ni komentarisat. Zanima me da li si ikad aplicirao na nesto pa te ovo toliko sad cudi, ili si dobio posao ispod stola pa ti je konkurs/oglas toliko sokantna stvar, drugacije objasnjenje ne mogu da dokucim. Bez uvrede, stvarno, al ne vjerujem sta se pise…

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 12:42

Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:34
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:31
Ponudili se divokozama po zaobilaznim putevima :urnebes:
Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 jan 2026, 12:47

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:42
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
Može biti isti ljudi vrte te navijačke priče. Kruži to iz grupe do Jara :urnebes:

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 15 jan 2026, 12:48

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:42
Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:34
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:31
Ponudili se divokozama po zaobilaznim putevima :urnebes:
Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorju
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 12:52

Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:47
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:42
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
Može biti isti ljudi vrte te navijačke priče. Kruži to iz grupe do Jara :urnebes:
Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 jan 2026, 12:55

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:52
Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoru

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 12:57

opalaopala je napisao/la:
15 jan 2026, 12:48
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:42
Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:34


Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorju
Evo maskote iz opina. Ne moras live palit al kad vec oces ispast mangup ili kako tvoj kolega Platan kaze “ponudili se”, onda se doslovno ponudis javis se evo ferka ocete li… A da zaboravio sam vi necete ferku ni za vlastitu povijest grupe..
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 12:59

Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:55
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:52
Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoru
Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem. :rol:
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 jan 2026, 13:00

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:59
Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:55
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:52
Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoru
Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem. :rol:
Života ti popusti nas sa tim Grimmovim bajkama iz Uzarića :mrgreen:

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 15 jan 2026, 13:04

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:57
opalaopala je napisao/la:
15 jan 2026, 12:48
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:42

Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorju
Evo maskote iz opina. Ne moras live palit al kad vec oces ispast mangup ili kako tvoj kolega Platan kaze “ponudili se”, onda se doslovno ponudis javis se evo ferka ocete li… A da zaboravio sam vi necete ferku ni za vlastitu povijest grupe..
Jesil ti normalan sta pises ? Vi pisete da se neko ponudi ? Vi koji nesmijete stat nikom u bh a govorimo o neprijateljskoj drzavi koji bi cekala svaku grupu iz bh krvi da im se napije mozda ne vama jer se cmarite njima sa laznim rvatstvom. Kad stanes na autoputu na fer ferku istog broj javis se ili moras imat brojnost 4x da stanes. Ako ste sposobni napravi i organizovani napravi sacekusu naravno da nisu, a vi znate kako Polog boli. Polog je izgleda prikazao sav jad vaše nesposobnosti, toliko o slobodnom setkanju
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 13:06

Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 13:00
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:59
Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:55


Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoru
Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem. :rol:
Života ti popusti nas sa tim Grimmovim bajkama iz Uzarića :mrgreen:
Evo sad ovo iz Uzarića, kazem ti ja cijela Hercegovina. A tek mangupsko smekanje policiji. Ova je iz Knešpolja.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 15 jan 2026, 13:07

LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:59
Threeplanetrees je napisao/la:
15 jan 2026, 12:55
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:52
Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoru
Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem. :rol:
Aj nemoj se brukat, obični promišljeni potez jer da niste stalj izmasakrirali bi vas. Ovako stali i odma pali, pa duže baba izdrži u kolu u svatovima, duže mrtav ebe nego vi se tucete. Samo promišljen potez da nebi nagazali čitavu grupu i normalno da vas neće vise dirat. Il hoćeš reci da narastu muda u Poljskoj a smanje se na Lepenici. Ono vaše mitomanija teška kao jedino sto i znate. Sad ste još došli doma pa možete bacati supljake dok sjedite oko jedne vatre na brdu iznad Međugorja.

Kolko vas plaća gej ovi par zadnjih profila koji su kreirani u par dana ti nemanja zaboljesutra ima još koji čini mk se. Mora se kuckat mitomanija za cvaju
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 15 jan 2026, 13:13

opalaopala je napisao/la:
15 jan 2026, 13:04
LondonBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 12:57
opalaopala je napisao/la:
15 jan 2026, 12:48


Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorju
Evo maskote iz opina. Ne moras live palit al kad vec oces ispast mangup ili kako tvoj kolega Platan kaze “ponudili se”, onda se doslovno ponudis javis se evo ferka ocete li… A da zaboravio sam vi necete ferku ni za vlastitu povijest grupe..
Jesil ti normalan sta pises ? Vi pisete da se neko ponudi ? Vi koji nesmijete stat nikom u bh a govorimo o neprijateljskoj drzavi koji bi cekala svaku grupu iz bh krvi da im se napije mozda ne vama jer se cmarite njima sa laznim rvatstvom. Kad stanes na autoputu na fer ferku istog broj javis se ili moras imat brojnost 4x da stanes. Ako ste sposobni napravi i organizovani napravi sacekusu naravno da nisu, a vi znate kako Polog boli. Polog je izgleda prikazao sav jad vaše nesposobnosti, toliko o slobodnom setkanju
Uhvatili se Lepenice sto im se nije stalo na ferku naoruzani do zuba. Kazem ti opet neko izadje poljacima na livadu, neko nece ni za sve transparente. Ja shvatam da je vama kompleks ovdje pred rajom iz Sarajeva glumiti mangupe, daleko ste vi od toga.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 jan 2026, 13:15

opalaopala je napisao/la:
15 jan 2026, 13:04
a govorimo o neprijateljskoj drzavi koji bi cekala svaku grupu iz bh krvi da im se napije mozda ne vama jer se cmarite njima sa laznim rvatstvom.
Jako zanimljiva istina da u trideset godina nemaju okršaj sa nekom hrvatskom navijačkom grupom. Zamisli nazivaš se navijačem sretneš se za Armadom ili Kohortom i izljubiš se :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ristagrad i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []