Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moramo Duski stravu salit.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zna se ko će im voditi klub, direktor je tu kao lutka neće se ništa pitati.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:18Vidi, kumašine... nije da me bas to nesto plaho interesuje, nego me ubolo u oci da Zeljo trazi direktora među sankerima,variocima, pekarima i sl. uz duzno postovanje za ta zanimanna. Mislim, jbt, kakav je to standard traziti direktore na platformi K**x-posao?? Valjda to ide malo drugacije, a ne putem javnih oglasa?! Sta jr sa planom, programom, strukturom, vizijom, konstrukcijom?? Zar Željo fakat misli da se to nalazi na javnim oglasima?? Pazi, dakle, nijeni konkurs nego javni oglas.Kompromis je napisao/la: ↑15 jan 2026, 07:37Prvo ne traži predsjednika nego direktora. Imaš Nijaza Brkovića kao predsjednika UO, a samim time i kluba. Drugo da je sreće uvijek bi se tako i biralo da ljudi apliciraju i samo tako će svi bar se nadam imati jednaku šansu da budu izabrani, a u tim okolnostima se uvijek izabere najbolji, odnosno bar bi trebalo biti tako. Direktor kluba je operativna funkcija i tu ne trebaš biti stručnjak za sport (fudbal), ne trebaš biti legenda, dovoljno je da si mudar, sposoban i organizovan da znaš kako delegirati zadatke i procese rada. Pravi profil su ekonomisti i pravnici i uglavnom se oni izaberu uvijek.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 06:58Jutros mi na Kl**u iskoči da Zeljo trazi predsjednika kluba - m/ž.
Je l to fakat traze direktora preko Kl**-oglasa???
Ja se nadam da će ovo biti praksa i u budućnosti za sve funkcije osim sportskog direktora, pa čak ako treba i za UO, NO i Skupštinu.
Necu ja tebe razuvjeravati ako ti mislis da je to ispravan put. Direktorska pozicija mora biti nesto na sta ne moze svako aplicirati. U skladu sa uslovima oglasa, mozebit se prijavi i neko ko onaj falsifikator Kevelj. Daj boze da grijesim, ali dabogda da vas ti i takvi mogu povesti u bolju i svjetliju buducnost.
Bilo koga, ne samo vas....
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ponudili se divokozama po zaobilaznim putevimaThreeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:21Ovaj ne zna šta mu je gore što Velež igra dobro ili onaj mangupluk Red Army neki dan. Pošto si ti najveći internet ratnik tebi najvise volim pojasniti i poniziti te objašnjenjem. Zamisli da ultrasa u koloni onoliko ode naprimjer u srce Srbije na prijateljsku, prođe tri četri pravo jake grupe, bude na utakmici dva sata i ponudi se svima. Mangupluk na kvadrat priznaj da ti je mukica bila onaj dan koji su probao umiriti nekim izmišljotinamatutankamon1905 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 20:54Sta cu bola bit opsjednut, hvalospjevi o turniru nekom u medulinu i dobro odigranoj utakmici protiv strasne lokomotive.MostarReds22 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 19:59Arschwäscher i dalje opsjednut Veležom. Stanje standardno.
Ili pak o brojci prestati necemo nikada, a usutili se ko picke povratku nazad. Strasna ekipa koja staje svima i svugdje
i ovo arschwäscher![]()
napokon nesto novo i inovativno
![]()
![]()
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
-
zeljodogroba
- Postovi: 759
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je sporno u tome da se oglas za posao, konkurs za posao objavi na klix posao ili na mojposao platformama? To rade sve firme i javna preduzeca u drzavi da dodju do radnika. Kakva je tu problematika? Treba da bude zatvoreni oglas, po preporukama jel? To je ispravan put?HeavyBassBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:18Vidi, kumašine... nije da me bas to nesto plaho interesuje, nego me ubolo u oci da Zeljo trazi direktora među sankerima,variocima, pekarima i sl. uz duzno postovanje za ta zanimanna. Mislim, jbt, kakav je to standard traziti direktore na platformi K**x-posao?? Valjda to ide malo drugacije, a ne putem javnih oglasa?! Sta jr sa planom, programom, strukturom, vizijom, konstrukcijom?? Zar Željo fakat misli da se to nalazi na javnim oglasima?? Pazi, dakle, nijeni konkurs nego javni oglas.Kompromis je napisao/la: ↑15 jan 2026, 07:37Prvo ne traži predsjednika nego direktora. Imaš Nijaza Brkovića kao predsjednika UO, a samim time i kluba. Drugo da je sreće uvijek bi se tako i biralo da ljudi apliciraju i samo tako će svi bar se nadam imati jednaku šansu da budu izabrani, a u tim okolnostima se uvijek izabere najbolji, odnosno bar bi trebalo biti tako. Direktor kluba je operativna funkcija i tu ne trebaš biti stručnjak za sport (fudbal), ne trebaš biti legenda, dovoljno je da si mudar, sposoban i organizovan da znaš kako delegirati zadatke i procese rada. Pravi profil su ekonomisti i pravnici i uglavnom se oni izaberu uvijek.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 06:58Jutros mi na Kl**u iskoči da Zeljo trazi predsjednika kluba - m/ž.
Je l to fakat traze direktora preko Kl**-oglasa???
Ja se nadam da će ovo biti praksa i u budućnosti za sve funkcije osim sportskog direktora, pa čak ako treba i za UO, NO i Skupštinu.
Necu ja tebe razuvjeravati ako ti mislis da je to ispravan put. Direktorska pozicija mora biti nesto na sta ne moze svako aplicirati. U skladu sa uslovima oglasa, mozebit se prijavi i neko ko onaj falsifikator Kevelj. Daj boze da grijesim, ali dabogda da vas ti i takvi mogu povesti u bolju i svjetliju buducnost.
Bilo koga, ne samo vas....
Svako moze da se prijavi i prilozi svoj cv, portfolio, a izmedju ostalog poslodavac, u ovom slucaju klub, treba da verifikuje te tvrdnje u cv-u itd.
Sto se tice toga da oglas stoji sa drugim profesijama necu ni komentarisat. Zanima me da li si ikad aplicirao na nesto pa te ovo toliko sad cudi, ili si dobio posao ispod stola pa ti je konkurs/oglas toliko sokantna stvar, drugacije objasnjenje ne mogu da dokucim. Bez uvrede, stvarno, al ne vjerujem sta se pise…
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:34Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Može biti isti ljudi vrte te navijačke priče. Kruži to iz grupe do JaraLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:42Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorjuLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:42Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:34Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:47Može biti isti ljudi vrte te navijačke priče. Kruži to iz grupe do JaraLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:42Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.![]()
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoruLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:52Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo maskote iz opina. Ne moras live palit al kad vec oces ispast mangup ili kako tvoj kolega Platan kaze “ponudili se”, onda se doslovno ponudis javis se evo ferka ocete li… A da zaboravio sam vi necete ferku ni za vlastitu povijest grupe..opalaopala je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:48Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorjuLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:42Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:34
Navijačke priče ispred jedinog mini konzuma u Jarama?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:55Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoruLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:52Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Života ti popusti nas sa tim Grimmovim bajkama iz UzarićaLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:59Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:55Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoruLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:52Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.![]()
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesil ti normalan sta pises ? Vi pisete da se neko ponudi ? Vi koji nesmijete stat nikom u bh a govorimo o neprijateljskoj drzavi koji bi cekala svaku grupu iz bh krvi da im se napije mozda ne vama jer se cmarite njima sa laznim rvatstvom. Kad stanes na autoputu na fer ferku istog broj javis se ili moras imat brojnost 4x da stanes. Ako ste sposobni napravi i organizovani napravi sacekusu naravno da nisu, a vi znate kako Polog boli. Polog je izgleda prikazao sav jad vaše nesposobnosti, toliko o slobodnom setkanjuLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:57Evo maskote iz opina. Ne moras live palit al kad vec oces ispast mangup ili kako tvoj kolega Platan kaze “ponudili se”, onda se doslovno ponudis javis se evo ferka ocete li… A da zaboravio sam vi necete ferku ni za vlastitu povijest grupe..opalaopala je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:48Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorjuLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:42
Ne mogu da znam sta se prica ispred jedinog mini konzuma u Jarama, ali je vrlo moguce da je i do njih stiglo da se i oni smiju.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo sad ovo iz Uzarića, kazem ti ja cijela Hercegovina. A tek mangupsko smekanje policiji. Ova je iz Knešpolja.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 13:00Života ti popusti nas sa tim Grimmovim bajkama iz UzarićaLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:59Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:55
Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoru![]()
![]()
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Aj nemoj se brukat, obični promišljeni potez jer da niste stalj izmasakrirali bi vas. Ovako stali i odma pali, pa duže baba izdrži u kolu u svatovima, duže mrtav ebe nego vi se tucete. Samo promišljen potez da nebi nagazali čitavu grupu i normalno da vas neće vise dirat. Il hoćeš reci da narastu muda u Poljskoj a smanje se na Lepenici. Ono vaše mitomanija teška kao jedino sto i znate. Sad ste još došli doma pa možete bacati supljake dok sjedite oko jedne vatre na brdu iznad Međugorja.LondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:59Mangupluk je otic poljacima na livadu, a sramota je kad za komplet povijest grupe kazes nemam 20 ljudi kojim vjerujem.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:55Hajde nećete li svi zajedno naučiti šta je mangupluk jedne navijačke grupe, a šta sramota kada obijaš bravu u zoruLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:52Pa mora i u Jare stici vijest kad-tad, ipak se prosezemo kroz citavu Hercegovinu.![]()
Kolko vas plaća gej ovi par zadnjih profila koji su kreirani u par dana ti nemanja zaboljesutra ima još koji čini mk se. Mora se kuckat mitomanija za cvaju
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uhvatili se Lepenice sto im se nije stalo na ferku naoruzani do zuba. Kazem ti opet neko izadje poljacima na livadu, neko nece ni za sve transparente. Ja shvatam da je vama kompleks ovdje pred rajom iz Sarajeva glumiti mangupe, daleko ste vi od toga.opalaopala je napisao/la: ↑15 jan 2026, 13:04Jesil ti normalan sta pises ? Vi pisete da se neko ponudi ? Vi koji nesmijete stat nikom u bh a govorimo o neprijateljskoj drzavi koji bi cekala svaku grupu iz bh krvi da im se napije mozda ne vama jer se cmarite njima sa laznim rvatstvom. Kad stanes na autoputu na fer ferku istog broj javis se ili moras imat brojnost 4x da stanes. Ako ste sposobni napravi i organizovani napravi sacekusu naravno da nisu, a vi znate kako Polog boli. Polog je izgleda prikazao sav jad vaše nesposobnosti, toliko o slobodnom setkanjuLondonBlues je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:57Evo maskote iz opina. Ne moras live palit al kad vec oces ispast mangup ili kako tvoj kolega Platan kaze “ponudili se”, onda se doslovno ponudis javis se evo ferka ocete li… A da zaboravio sam vi necete ferku ni za vlastitu povijest grupe..opalaopala je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:48
Ne znam kako zamisljas odlazak u neprijateljsku drzavu, da se ide i radi live na instagramu i posalju live lokacije ? Pa dali bi guzice da urade presrt. Barem vi znate da po bh vam nije nigdje sigurno pa ni u Pologu, a ne da RA kroz neprijateljsku zemlju radi live na lokacijama. Izgleda povratak domu te vratio na fabricke postavke pa ne znaš šta pričaš, svoji na svome zrinski u medjugorju
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jako zanimljiva istina da u trideset godina nemaju okršaj sa nekom hrvatskom navijačkom grupom. Zamisli nazivaš se navijačem sretneš se za Armadom ili Kohortom i izljubiš seopalaopala je napisao/la: ↑15 jan 2026, 13:04a govorimo o neprijateljskoj drzavi koji bi cekala svaku grupu iz bh krvi da im se napije mozda ne vama jer se cmarite njima sa laznim rvatstvom.

