Premijer liga BiH - aktuelno
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto bi rekli gdje to igraju igraci Sarajeva nakon prodaje
Ta' ce Barca pored Koreje i Turske druge lige.Samo nek igraju
Ta' ce Barca pored Koreje i Turske druge lige.Samo nek igraju
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Do jucer ste ga gadjali i psovali mu sve sto ima malogradjani
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije da ih branim. Ali nisu svi u stanju nakon pada udarnog da naprave novi i da budu i dalje aktivna grupa pod istim imenom kao da se nikad nista nije desilo. Ima ljudi koji prate taj neki nepisani kodeks. BHLegija je najbolje pokazala i ispostovala to nepisano pravilo i rasformirala se kao grupa nakon gubitka udarnog. Vi i mnogi drugi nemate sta Armiji pisati kad vam je jos u proslom milenijumu pao trans. Bez uvrede i svakog vida provokacije , ali je**** vas ultrasi. Samo ime im govori da su sabancine s dna kamenjara, cokulaneri s bijelim carapama. Armija je za njih kakav god kiks napravili 'institucija' i nemam sumnje da ce im to pokazati i dokazati.Seher1921 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 14:45Kolko moras biti plitak da ostavis sve zastave u jednoj kuci i neka su vas ugasili. Ako niste ugaseni zasto na ogradi nemata ni jednu krpu na kojoj stoji ime grupe, zasto ne napravite novu udarnu krpu zato sto ste priznali da pod imenom RA vas vise nikad nece biti i to je po meni ok ne radimo kopije nema nas i tjt recimo za razliku od robije koja je obmovila![]()

Zadnja izmjena: goGlobal, dana/u 15 jan 2026, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E moj sine, Manijaci su nosili krpe po Beogradu, i tukli se, a vi idete kroz Hrvatsku bez i jednog obilježja, dobro ni jednu krpu nemate, ali mogli ste bar dresove ponijetgoGlobal je napisao/la: ↑15 jan 2026, 21:11Nije da ih branim. Ali nisu svi u stanju nakon pada udarnog da naprave novi i da budu i dalje aktivna grupa pod istim imenom kao da se nikad nista nije desilo. Ima ljudi koji prate taj neki nepisani kodeks. BHLegija je najbolje pokazala i ispostovala to nepisano pravilo i rasformirala se kao grupa nakon gubitka udarnog. Vi i mnogi drugi nemate sta Armiji pisati kad vam je jos u proslom milenijumu pao trans. Bez uvrede i svakog vida provokacije , ali je**** vas ultrasi. Samo im im govori da su sabancine s dna kamenjara, cokulaneri s bijelim carapama. Armija je za njih kakav god kils napravili 'institucija' i nemma sumnje da ce im to pokazati i dokazati.Seher1921 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 14:45Kolko moras biti plitak da ostavis sve zastave u jednoj kuci i neka su vas ugasili. Ako niste ugaseni zasto na ogradi nemata ni jednu krpu na kojoj stoji ime grupe, zasto ne napravite novu udarnu krpu zato sto ste priznali da pod imenom RA vas vise nikad nece biti i to je po meni ok ne radimo kopije nema nas i tjt recimo za razliku od robije koja je obmovila![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lafe, nesto si pomijesao. Licno nemam veze s Armijom a povrh imam vjerovatno tvoje duple godine, tako da nije uredu da mi pises 'sine'. Al' nebitno je to sad. Fokus je bio na cinjenici da su vas u sezoni 89/90 ugasili a vi idalje pod istim imenom. Nama nikad trans nije pao od '87. Ako jeste, demantuj me.Arma00 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 21:16E moj sine, Manijaci su nosili krpe po Beogradu, i tukli se, a vi idete kroz Hrvatsku bez i jednog obilježja, dobro ni jednu krpu nemate, ali mogli ste bar dresove ponijetgoGlobal je napisao/la: ↑15 jan 2026, 21:11Nije da ih branim. Ali nisu svi u stanju nakon pada udarnog da naprave novi i da budu i dalje aktivna grupa pod istim imenom kao da se nikad nista nije desilo. Ima ljudi koji prate taj neki nepisani kodeks. BHLegija je najbolje pokazala i ispostovala to nepisano pravilo i rasformirala se kao grupa nakon gubitka udarnog. Vi i mnogi drugi nemate sta Armiji pisati kad vam je jos u proslom milenijumu pao trans. Bez uvrede i svakog vida provokacije , ali je**** vas ultrasi. Samo im im govori da su sabancine s dna kamenjara, cokulaneri s bijelim carapama. Armija je za njih kakav god kils napravili 'institucija' i nemma sumnje da ce im to pokazati i dokazati.Seher1921 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 14:45Kolko moras biti plitak da ostavis sve zastave u jednoj kuci i neka su vas ugasili. Ako niste ugaseni zasto na ogradi nemata ni jednu krpu na kojoj stoji ime grupe, zasto ne napravite novu udarnu krpu zato sto ste priznali da pod imenom RA vas vise nikad nece biti i to je po meni ok ne radimo kopije nema nas i tjt recimo za razliku od robije koja je obmovila![]()
![]()
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
- Maroon1946
- Postovi: 2001
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Br. 1 sportska institucija u RBiH - FKS 
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije da ih branim, ali postojali su drugi transovi prije ovog palog sa slikegoGlobal je napisao/la: ↑15 jan 2026, 21:11
Nije da ih branim. Ali nisu svi u stanju nakon pada udarnog da naprave novi i da budu i dalje aktivna grupa pod istim imenom kao da se nikad nista nije desilo. Ima ljudi koji prate taj neki nepisani kodeks. BHLegija je najbolje pokazala i ispostovala to nepisano pravilo i rasformirala se kao grupa nakon gubitka udarnog. Vi i mnogi drugi nemate sta Armiji pisati kad vam je jos u proslom milenijumu pao trans. Bez uvrede i svakog vida provokacije , ali je**** vas ultrasi. Samo ime im govori da su sabancine s dna kamenjara, cokulaneri s bijelim carapama. Armija je za njih kakav god kiks napravili 'institucija' i nemam sumnje da ce im to pokazati i dokazati.
![]()
Ovo nije prvi trans manijaka koji je napravljen
koliko sam ja upucen imaju dva, tri starija od ovog
A i on je pao jer je jedan cini mi se alpasinac ostavio torbu da bi mogo da se bije sa united force
Pitajte united force kako je pao trans, to nikad nece reci zato sto su bukvalno dobili batine i posrecilo im se da je neko iza ledja manijaka vidio taj ruksak i pokupio ga
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 jan 2026, 21:32, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako to da pitari prate svoje bivse igrace,zar nije neki dan bila prica mi ih uvalimo za pare i ne zanima nas vise gdje su i sta rade,ili je to standradno balijsko selektivno razmisljanje...
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto nas ne bi zanimalo kad imamo 5 miliona od narednog transfera. Nasi igraci ne idu za trening naknade
-
Paromlinac
- Postovi: 329
- Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Previse ste vi mladi da bi se sjecali ko je sve pjevao u restoranu stadiona Kosevo, dok su se utakmice gledale uz porciju gulasa i corbastog graha sa kobasicom.jurisicduska je napisao/la: ↑15 jan 2026, 20:56Ljuba pjeva svojoj Grbavici …MaroonWhite1946 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 20:51Ili mozda novi koncert estradnog umjetnika Alicica
Klub nostalgičara, kako reče pokojni Osim.
- svrakino1921
- Postovi: 19863
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitari
Evo Vam Gullija na arena premium 3 protiv Barce
Svaka čast
Evo Vam Gullija na arena premium 3 protiv Barce
Svaka čast
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Fali barsi igrac poput guliashvilia.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Usra Guli dobru kontru.
Dobio loptu gdje je najjaci ali nista.
Dobio loptu gdje je najjaci ali nista.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta ovo flik samo gleda u gulisu? Suska li se nesto?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne mogu zamisliti kakav je sok iz nase lige otici u Spaniju i prvu utakmicu igras prvih 11 protiv velike Barcelone koja nedavno preslusala veliki Real Madrid
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Realno trebat će mu period adaptacije. Nedavno je gubio u Prijedoru kao favorit, sad si outsider protiv Barce
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Protiv Zrinjskog u kupu prosle godine imao je sprint sa centra i tesko da cu zaboraviti taj sprint
Kad nam bude 60% igraca u ligi spremno kao Guli nasa liga ce biti bas bas jaka
A evo vidi se protiv Barce da njegova eklsplozvnost i brzina su na europskom nivou
On je pozitivan primjer koji igraci iz nase lige treba da prate
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 jan 2026, 22:03, ukupno mijenjano 4 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- maroonGiant
- Postovi: 306
- Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma to je ogroman skok. Mislim da mu je odlicna stvar, sto ce prvo igrati 2. Ligu, gdje ima sansu da se izbori i dokaze.
Ocigledno je da mu vjeruju, cim je dobio priliku odmah, i to protiv Barse, broj 7 na ledjima, cak i slobodnjake izvodi. Na njemu je sve ostalo.
Ocigledno je da mu vjeruju, cim je dobio priliku odmah, i to protiv Barse, broj 7 na ledjima, cak i slobodnjake izvodi. Na njemu je sve ostalo.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.



