Gradimo. Ima realno naša liga igrača koji mogu igrati na ovom nivou. Ne previše, ali nekoliko. Polako ali stabilno se diže liga što se tiče kvalitete.NoDi80 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 21:54Protiv Zrinjskog u kupu prosle godine imao je sprint i tesko da cu zaboraviti taj sprint, jer je meni ono bas cudno bilo za nasu ligu
Kad nam bude 60% igraca u ligi spremno kao Guli nasa liga ce biti bas bas jaka
Al da se hoće nametnuti pa da slavimo još veći transfer. Još mangup zaduži sedmicu. GG7
Edit: Nije Santander loša ekipa ni sekunde. Da naš premijerligaš igra nulu na poluvremenu sa federalkom bilo bi svega.

