Od cega, razgovora Nijaza Brkovica i Edina o vizijama i budućnosti kluba
Ps al sreca vam je pa Zrinjski pokupi Nalica, flop 100% sam siguran. Zato i ide dole, manje pritiska.
Od cega, razgovora Nijaza Brkovica i Edina o vizijama i budućnosti kluba
Kakvu istinu? Sinoc si rekao kakav Zagreb nije bilo razgovora, opet si fulio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:32Ne mogu ljudi nikako da se pomire da im istinu govorim.
Napišem išli pare da mu traže oni ne vjeruju.
Nece niko napisat “imali smo sastanak tražili mu pare”
Napišu im strategija budućnost sistem oni unesvijest padnu.
To ti je u prevodu bil uložio sta ?
Razgovor savjetodavan i prijateljski. Mogao sam i ja tako s njim razgovarati na ulici.jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 09:55Eto ti si upravu
![]()
Šta će mu bolan tražit pare, kad Sanin ima 10x više para od Džeke. Džeko može dati ogroman doprinos u marketingu i konekcijama širom svijeta, pa je razgovor i išao u tom smjeru. Veze sa parama nema.jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:32Ne mogu ljudi nikako da se pomire da im istinu govorim.
Napišem išli pare da mu traže oni ne vjeruju.
Nece niko napisat “imali smo sastanak tražili mu pare”
Napišu im strategija budućnost sistem oni unesvijest padnu.
To ti je u prevodu bil uložio sta ?
Ti živiš u debeloj zabludi.Arma00 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:37Šta će mu bolan tražit pare, kad Sanin ima 10x više para od Džeke. Džeko može dati ogroman doprinos u marketingu i konekcijama širom svijeta, pa je razgovor i išao u tom smjeru. Veze sa parama nema.jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:32Ne mogu ljudi nikako da se pomire da im istinu govorim.
Napišem išli pare da mu traže oni ne vjeruju.
Nece niko napisat “imali smo sastanak tražili mu pare”
Napišu im strategija budućnost sistem oni unesvijest padnu.
To ti je u prevodu bil uložio sta ?
Nije sinoc bilo razgovora.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:36Kakvu istinu? Sinoc si rekao kakav Zagreb nije bilo razgovora, opet si fulio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:32Ne mogu ljudi nikako da se pomire da im istinu govorim.
Napišem išli pare da mu traže oni ne vjeruju.
Nece niko napisat “imali smo sastanak tražili mu pare”
Napišu im strategija budućnost sistem oni unesvijest padnu.
To ti je u prevodu bil uložio sta ?
Priznaj nekad da si pogrijesio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:41Nije sinoc bilo razgovora.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:36Kakvu istinu? Sinoc si rekao kakav Zagreb nije bilo razgovora, opet si fulio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:32Ne mogu ljudi nikako da se pomire da im istinu govorim.
Napišem išli pare da mu traže oni ne vjeruju.
Nece niko napisat “imali smo sastanak tražili mu pare”
Napišu im strategija budućnost sistem oni unesvijest padnu.
To ti je u prevodu bil uložio sta ?stojim iza toga.
Razgovori su obavljeni krajem prošle sedmice. Ako su to uopste razgovori. Popili ljudi kafu, ovaj mu rekao eto planiramo dugoročno strategija ha hu, malo flešku bacio da se zabavite , samo ga **** Ligata.
Šteta zaista. Baš sam se ponadao s obzirom na ozbiljan hajc među plavom rajom da će ga privoliti da se vrati kao igrač.
Sinoc smo pisali o ovom imas privatne poruke izlistaj ih. Ja ti napisao razgovori su se vodili o investiranju ne o transferu. Ti si korektan momak, to ti je istina. Imaju poruke. Sve ostalo ne bih da ulazim. Jučer nisu vodeni nikakvi razgovori. Prošli petak su sjedili na kafi. I to je to.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:42Priznaj nekad da si pogrijesio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:41Nije sinoc bilo razgovora.stojim iza toga.
Razgovori su obavljeni krajem prošle sedmice. Ako su to uopste razgovori. Popili ljudi kafu, ovaj mu rekao eto planiramo dugoročno strategija ha hu, malo flešku bacio da se zabavite , samo ga **** Ligata.
Ima milione i eto garant će uložiti u ŽeljezničarPa pregovara se sa Dzekom da uđe u klub.
Sta je lose u tome ? covjek je milioner.
MaroonWhite1946 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 09:28tabba77 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 09:17KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 08:45Dobro jutro
5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca![]()
Ok.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Filuju tebe laznim informacijama. Sta ce biti kad se statut usvoji?jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:45Sinoc smo pisali o ovom imas privatne poruke izlistaj ih. Ja ti napisao razgovori su se vodili o investiranju ne o transferu. Ti si korektan momak, to ti je istina. Imaju poruke. Sve ostalo ne bih da ulazim. Jučer nisu vodeni nikakvi razgovori. Prošli petak su sjedili na kafi. I to je to.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:42Priznaj nekad da si pogrijesio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:41
Nije sinoc bilo razgovora.stojim iza toga.
Razgovori su obavljeni krajem prošle sedmice. Ako su to uopste razgovori. Popili ljudi kafu, ovaj mu rekao eto planiramo dugoročno strategija ha hu, malo flešku bacio da se zabavite , samo ga **** Ligata.
Da opet ponovim, ne rade to bez razloga. Čak ni u saopstenju nisu jasno napisali nego loze ove poput ovog 1921 i slične.
Bacaju vam fleške majstori spina i PR-a da se ne bi bavili stvarnim problemima. Vidis ovaj konta da je Mirvic milijarder![]()
Isto kao što se vi jedne godine učlanjivali životinje, Trumpa, Bidena, Misimovića, Mehu sa čaršije, Muju Mujića, igrače protivničkih klubova, dinosaurus, itd. Samo daj pare i napiši šta hoćeš da bude na kartici.KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 08:45Dobro jutro
5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca![]()
Druže znaš li šta je Nodi za tebe, pa ti si obolio skrozjurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:41Nije sinoc bilo razgovora.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:36Kakvu istinu? Sinoc si rekao kakav Zagreb nije bilo razgovora, opet si fulio..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:32Ne mogu ljudi nikako da se pomire da im istinu govorim.
Napišem išli pare da mu traže oni ne vjeruju.
Nece niko napisat “imali smo sastanak tražili mu pare”
Napišu im strategija budućnost sistem oni unesvijest padnu.
To ti je u prevodu bil uložio sta ?stojim iza toga.
Razgovori su obavljeni krajem prošle sedmice. Ako su to uopste razgovori. Popili ljudi kafu, ovaj mu rekao eto planiramo dugoročno strategija ha hu, malo flešku bacio da se zabavite , samo ga **** Ligata.
Ja mislim da finansijama upravlja hanuma koja navija za FK Sarajevo tako da je veća mogućnost da kapital porodice Džeko završi u Titovoj
Rade to i dalje.Morpheus je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:53Isto kao što se vi jedne godine učlanjivali životinje, Trumpa, Bidena, Misimovića, Mehu sa čaršije, Muju Mujića, igrače protivničkih klubova, dinosaurus, itd. Samo daj pare i napiši šta hoćeš da bude na kartici.KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 08:45Dobro jutro
5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca![]()
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.