Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa sta je ovo od transfera Dzeke do par prijateljskih savjeta dodjosmo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Na portalu ni riječi o glavnom nogometnom događaju ove godine u BiH.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno da povratak Džeke sada nije realan. Ljeto je druga situacija. Imamo pravo da se nadamo i hajcamo, ipak je iz Želje najbolji igrač BiH svih vremena. Meni je vas umno ograničenih ljudi (neću reći pitara, njih ima i dobrih) žao. Mržnja će vas ubiti. U ovoj temi već dvije godine nema normalne teme. Il je tema ko je ukro, ko ima vise para, Hrvati i NDH, Srbi i sudije. I nikad nam neće biti bolje i uvijek ćemo biti šu*ak civilizacije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Džeko Džeko Džeko iiiii iiii ništa ... hahahahah
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kada će pitari prestati da kmeče, i zašto nikad !? 
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najbolji igrac BiH svih vremena je Safet Susic.Redfire16 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:17Naravno da povratak Džeke sada nije realan. Ljeto je druga situacija. Imamo pravo da se nadamo i hajcamo, ipak je iz Želje najbolji igrač BiH svih vremena. Meni je vas umno ograničenih ljudi (neću reći pitara, njih ima i dobrih) žao. Mržnja će vas ubiti. U ovoj temi već dvije godine nema normalne teme. Il je tema ko je ukro, ko ima vise para, Hrvati i NDH, Srbi i sudije. I nikad nam neće biti bolje i uvijek ćemo biti šu*ak civilizacije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nijaz im je obecao ulazak Dzeke. I usao im je !
A i Dzeko bi trebao uskoro.
A i Dzeko bi trebao uskoro.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisu ista pozicija da se igrački porede, ali rezultati, golovi, titule, sve je na strani Džeke.Hordas1990 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:21Najbolji igrac BiH svih vremena je Safet Susic.Redfire16 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:17Naravno da povratak Džeke sada nije realan. Ljeto je druga situacija. Imamo pravo da se nadamo i hajcamo, ipak je iz Želje najbolji igrač BiH svih vremena. Meni je vas umno ograničenih ljudi (neću reći pitara, njih ima i dobrih) žao. Mržnja će vas ubiti. U ovoj temi već dvije godine nema normalne teme. Il je tema ko je ukro, ko ima vise para, Hrvati i NDH, Srbi i sudije. I nikad nam neće biti bolje i uvijek ćemo biti šu*ak civilizacije.
Top 10 špiceva 21 vijeka.
-
Sarajevskigigant1921
- Postovi: 341
- Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
**** cemo vam mamu maminu 04.04., a pogotovo tom kvazi muslimanu koji pokaziva **** juznoj tribini a nakon toga pada na sedzdu ne ide to. **** sandzačka
- Maroon1946
- Postovi: 1999
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ipak je iz Želje najbolji igrač BiH svih vremena protjeran*
Ispravka
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 16 jan 2026, 13:31, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:29**** cemo vam mamu maminu 04.04., a pogotovo tom kvazi muslimanu koji pokaziva **** juznoj tribini a nakon toga pada na sedzdu ne ide to. **** sandzačka

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:29**** cemo vam mamu maminu 04.04., a pogotovo tom kvazi muslimanu koji pokaziva **** juznoj tribini a nakon toga pada na sedzdu ne ide to. **** sandzačka

Tisina keru
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda, ali opet nije opravdanje za ovo bjesnilo koje ispoljavaju. Relativno su stabilni, imaju dobru ekipu, Mirvic se poceo racionalnije ponasati. Zasto ne uzivaju i ne prate svoj klub malo vise, umjesto da citaju nase forume, ganjaju vijesti, prave nekakve smicalice, sire dezeinformacije itd.? Ne znam sta je sad problem i zasto gube razum. Evo danas nekakva njihova budala na nasoj temi glumi da je nas navijac i blamira se. Nevjerovanto. Mi bukvalno nista specijalno ne radimo, jos uvijek traje proces reorganizacije kluba, a oni se kidaju. Ne kontam.imekorisnicko je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:08Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.Bumbaclat je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:03Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Zadnja izmjena: Bumbaclat, dana/u 16 jan 2026, 13:35, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:29**** cemo vam mamu maminu 04.04., a pogotovo tom kvazi muslimanu koji pokaziva **** juznoj tribini a nakon toga pada na sedzdu ne ide to. **** sandzačka
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bogme smjela prijetnja, kad skontaš da vam treba bar 7-8 pojačanja da bi bili u prilici da to uraditeSarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:29**** cemo vam mamu maminu 04.04., a pogotovo tom kvazi muslimanu koji pokaziva **** juznoj tribini a nakon toga pada na sedzdu ne ide to. **** sandzačka
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ide psovanje majki, pa pominjanje vjere aa, bistar si miSarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 13:29**** cemo vam mamu maminu 04.04., a pogotovo tom kvazi muslimanu koji pokaziva **** juznoj tribini a nakon toga pada na sedzdu ne ide to. **** sandzačka
Za bordobijele boje


