Realno nama škripi na nekoliko pozicija, po mom mišljenju fali nam kvalitetan krilni igrač, zadnji vezni i odbranu 100% pojačati jer smo tu najlošiji.Sarun je napisao/la: ↑16 jan 2026, 20:28Na nekoj od slika sa priprema preko 30 igrača. Treba treneru sigurno vremena da spozna ko šta može i ko će ostati. Na osnovu toga će se vjerujem tražiti pojačanja.
Po vašem mišljenu koja pozicija nam najviše škripi i dali mislite da trener može unaprijediti neke ranije zapostavljene igrače?
Ipak, najbolje trener zna koliko ko može, možda Pejić, Konings proigraju ali ipak mislim da su nam pojačanja neophodna





