Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4403
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RollingPaper » 17 jan 2026, 22:09

Uze im Zrinjski pred nosom Nalica :D

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1249
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 17 jan 2026, 22:09

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 22:03
Podcjenjujemo mi opasno Velež, Velež radi kvalitetno bas. Mogli bi oni i u kupu do kraja. Imaju sad Sirokog koji je najgora ekipa u ligi sigurno poslije ovog kraha finansijskog. Tako da polufinale kupa i 4 na tabeli. Nije to za podcijeniti a sve su bolji i bolji.
Iskreno,ocekujem ih na 5 mjestu sa bar 10 bodova zaostatka iza 4,al eto zivi bili pa vidjeli.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 jan 2026, 22:10

NazorUso je napisao/la:
17 jan 2026, 21:56
Vanja8 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:12
NazorUso je napisao/la:
17 jan 2026, 21:07
Adem Avdic na meti Zeljeznicara i Celzija.
Sportski direktir Celzija, Lorens, bio je siguran da je zavrsio Avdica ali se ukazao strasni noDi !!!
Ako ne zavrsi trsnsfer Brojanca i ne isposluje ostanak Korone, noDi ima asa u rukavu - Avdica !!!
:rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju:
Samo se vi smijite. noDi radi na spasavanju kluba.
Avdic, Brojanac, Rahibic, Cardaklija, Korona...
Ko da sam ja dzaba nudio 10 nasih forumasa za Nodia...

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 jan 2026, 22:11

Prati se velikan i u Grazu

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
dubioza144
Postovi: 2510
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dubioza144 » 17 jan 2026, 22:14

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 21:44
Vjeruj mi eto uopste se ja ne raspravljam s tobom. On je već počeo igrat. Zao mi je sto ne gledaš. Pa na derbiju je imao pored tog gola dva tri poteza komplet vam odbrana ispadne, recimo ono iz okreta u for Guliju, kad je Karamarko spasio na liniji. Imao je problema sa lozom igrao i pod injekcijama, kasnije kad je došao Mario ga je odmorio i doveo u optimalnu formu. Plus tek je došao nije nikad igrao ovdje , malo je drugačiji sport, plus mi bili u debelom kurcu. Polako.

Za Stilu svaka čast zaista, vrhunski igrac, da je vise takvih majstora.

I ako si ozbiljan momak nemoj citat sta pisu fudbalske analfabete po forumima pa oni su za Gulija govorili da je los, prije toga za Ahmetovica. Ne zna sva raja fudbal. Nit prati. Nemoj govorit pljuvali ga zbog par pojedinaca na forumu. Uvijek ces naći takve i kod vas i kod nas.
Ma ja samo ne volim da se pljuju ili eto uzdizu igraci zbog njihovih karijera kada potpisu za nas ili vas ili bilo koga, komentare treba dati tek nakon par utakmica dok odigraju, a i mi i vi znamo da su nas vise zaebali ovi sa vrhunskim karijerama nego ovi sa slabijim. Jest da stoji da vise ocekujes od ovih vrhunskih jer ih i masnije platis pa onda kad nije to to vise se razocaras, al opet nema potrebe ismijavat transfere bilo koje ekipe dok ne vidis te igrace koliko su i za sta sposobni a tek posle treba sud dat.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 22:17

imekorisnicko je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 22:03
Podcjenjujemo mi opasno Velež, Velež radi kvalitetno bas. Mogli bi oni i u kupu do kraja. Imaju sad Sirokog koji je najgora ekipa u ligi sigurno poslije ovog kraha finansijskog. Tako da polufinale kupa i 4 na tabeli. Nije to za podcijeniti a sve su bolji i bolji.
Iskreno,ocekujem ih na 5 mjestu sa bar 10 bodova zaostatka iza 4,al eto zivi bili pa vidjeli.
Dobro ako dođe Nastic a danas je dobio papire i ako uspijete dogovoriti Valona Berishu i još 2 pojacanja u tom rangu moglo bi biti tako. Ali polako.

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 jan 2026, 22:27

RollingPaper je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
Uze im Zrinjski pred nosom Nalica :D
Pravi patriota nek pjeva s ultrasima i Stimcem za dom spremnih
Stimac vrijedja sve redom i bivsi reprezentativac ode tamo
Ni ne treba nam takav, bilo je vecih, a i bice vecih igraca na Grbavici
Razumijem sve, postujem rezultate i igru na terenu Zrinjskog, ali tamo ni za milion ne bih otisao zbog svega oko kluba
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 17 jan 2026, 22:30, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 17 jan 2026, 22:29

Našilji ih dobro Ibrahime :kafa:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 17 jan 2026, 22:30

NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 22:27
RollingPaper je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
Uze im Zrinjski pred nosom Nalica :D
Pravi patriota nek pjeva s ultrasima i Stimcem za dom spremnih
Stimac vrijedja sve redom i bivsi reprezentativac ode tamo
Ni ne treba nam takav

Pa **** ga nece lik đaba igrati, isprsite se daj mu platu.Smijesno sviju mi, ljudi mu dali gutu i to je to.Sve mi se cini da vas onaj brkovic ne zavali lažima idt.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 jan 2026, 22:32

Rule_hz je napisao/la:
17 jan 2026, 22:30
NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 22:27
RollingPaper je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
Uze im Zrinjski pred nosom Nalica :D
Pravi patriota nek pjeva s ultrasima i Stimcem za dom spremnih
Stimac vrijedja sve redom i bivsi reprezentativac ode tamo
Ni ne treba nam takav

Pa **** ga nece lik đaba igrati, isprsite se daj mu platu.Smijesno sviju mi, ljudi mu dali gutu i to je to.Sve mi se cini da vas onaj brkovic ne zavali lažima idt.
Dali smo mu dobru platu, imao bi najvecu u Zelji
Nasi navijacu su napravili veliki hajp i dosla je info do Zrinjskog koji je ponudio vise, ali i vece bonuse ukoliko osvoje titulu ili prodju Cristal
Nalic i agenti to koriste, pa su trazili od Zelje jos vise, ali on ne vrijedi te pare i ne treba nam
Mislim dok ga Zeljo nije trazio zaboravili bi svi na njega, jer nije ga niko ni spominjo 6 mjeseci i supak se tako ponasa…
Sad i da dzabe hoce da dodje NE TREBA NAM
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 17 jan 2026, 22:34, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1249
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 17 jan 2026, 22:33

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 22:17
imekorisnicko je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 22:03
Podcjenjujemo mi opasno Velež, Velež radi kvalitetno bas. Mogli bi oni i u kupu do kraja. Imaju sad Sirokog koji je najgora ekipa u ligi sigurno poslije ovog kraha finansijskog. Tako da polufinale kupa i 4 na tabeli. Nije to za podcijeniti a sve su bolji i bolji.
Iskreno,ocekujem ih na 5 mjestu sa bar 10 bodova zaostatka iza 4,al eto zivi bili pa vidjeli.
Dobro ako dođe Nastic a danas je dobio papire i ako uspijete dogovoriti Valona Berishu i još 2 pojacanja u tom rangu moglo bi biti tako. Ali polako.
Sa Adzemom i ekipom mislim da bi na kraju tako zavrsilo.

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 17 jan 2026, 22:34

NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 22:11
Prati se velikan i u Grazu

slika
I u mostaru

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 jan 2026, 22:34

NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 22:27
RollingPaper je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
Uze im Zrinjski pred nosom Nalica :D
Pravi patriota nek pjeva s ultrasima i Stimcem za dom spremnih
Stimac vrijedja sve redom i bivsi reprezentativac ode tamo
Ni ne treba nam takav, bilo je vecih, a i bice vecih igraca na Grbavici
Razumijem sve, postujem rezultate i igru na terenu Zrinjskog, ali tamo ni za milion ne bih otisao zbog svega oko kluba
Jos se furate na kvazipatriotizam, taman toliko ste zaostali za prva 4 mjesta :D

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 jan 2026, 22:38

ErosViverosViv je napisao/la:
17 jan 2026, 22:34

Jos se furate na kvazipatriotizam, taman toliko ste zaostali za prva 4 mjesta :D
Nije samo zbog toga nego dok ga Zeljo nije trazio svi su i zaboravili na njega, jer nije ga niko ni spominjo 6 mjeseci i supak se tako ponasa…
Sad i da dzabe hoce da dodje NE TREBA NAM
Imamo mi nekih opcija tu su Ibraheem (19), Freeman (18) obojica su brzi od Nalica, a Sosic (23) kad se vrati Nalic bi svakako na klupi zavrsio
Imaju Garcia (20), Garcevic (20) momci koji tek treba da zaigraju za Zelju
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 17 jan 2026, 22:44, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 17 jan 2026, 22:43

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 jan 2026, 22:46

NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 22:38
ErosViverosViv je napisao/la:
17 jan 2026, 22:34

Jos se furate na kvazipatriotizam, taman toliko ste zaostali za prva 4 mjesta :D
Nije samo zbog toga nego dok ga Zeljo nije trazio svi su i zaboravili na njega, jer nije ga niko ni spominjo 6 mjeseci i supak se tako ponasa…
Sad i da dzabe hoce da dodje NE TREBA NAM
Imamo mi nekih opcija tu su Ibraheem (19), Freeman (18) obojica su brzi od Nalica, a Sosic (23) kad se vrati Nalic bi svakako na klupi zavrsio
Imaju Garcia (20), Garcevic (20) momci koji tek treba da zaigraju za Zelju
Pa babo ga nama nudio, ali ga tata Zoki odbio... :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 17 jan 2026, 22:48

NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 22:27
RollingPaper je napisao/la:
17 jan 2026, 22:09
Uze im Zrinjski pred nosom Nalica :D
Pravi patriota nek pjeva s ultrasima i Stimcem za dom spremnih
Stimac vrijedja sve redom i bivsi reprezentativac ode tamo
Ni ne treba nam takav, bilo je vecih, a i bice vecih igraca na Grbavici
Razumijem sve, postujem rezultate i igru na terenu Zrinjskog, ali tamo ni za milion ne bih otisao zbog svega oko kluba
Sta mislis ili mislite o ovom patrioti? :kafa: :lolno: :kafa:


slika

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 jan 2026, 22:48

Akrep je napisao/la:
17 jan 2026, 22:43
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Ne mislim nista lik je Srbijanac i nema veze s Bosnom

Sta je smijesno?
Sosic (23) je trenutno najskuplji igrac lige uz Vukovica
slika
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 17 jan 2026, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 17 jan 2026, 22:50

goGlobal je napisao/la:
17 jan 2026, 20:30

Ovo napisano s tvoje strane veze s vezom nema.
Prvo mi objasni za koga je carsija navijala prije nego je fuzijom oformljen Torpedo, sadasnje FK Sarajevo. Drugo, objasni mi kako je moguce da se sve vase veze za carsiju od kad ste nastali a nastali ste na prigradskim livadama, oformljeni od raznih gmazova radnika koji su se sljegli hunticima prugom u tadasnje radnicke kasabe oko Sarajeva.
Opet spominjes prigradske livade i nekakve kasabe oko Sarajeva, a osnivac Zelje iz Cekaluse.

Koliko sami sebe lazete i ubjedjujete u te lazi. Napravili ste mit i oko Carsije, a klub vam od pocetka do danas vode ljudi sa strane. I dalje se kunete u taj mit, a u sustini ste ga preuzeli iz Osimove izjave “da bi carsija imala za koga navijati” koja je potpuno izvadjena iz konteksta jer se odnosila na vlast. I kad ste se osnovali vecinom igraci iz grada Sarajeva su bili oni sto su presli iz Zelje :rol:

Mozemo pricati i o navijackim grupama i njihovom nastanku, Manijaci koji su se osnovali u SG i okupljali na Kovacima, dok su se HZ osnovali u novogradskim dijelovima grada.

Cinjenice od historije do danas su jasne, a vi spinujte koliko hocete.
Nekad se prepiru u starini i važnosti, za koga Sarajlije navijaju? Tu se mehanički “spuca” odmah odgovor: Za Sarajevo! E, sad tu uočavamo paradoks. Ako se gleda po dokumentima i razvoju fudbala kroz historiju grada, autentične i izvorne Sarajlije prirodno navijaju za Želju! Željo je stari radnički klub, dvadesetih godina prošlog stoljeća nastao, tako što je regrutovao prvu radničku klasu ondašnjeg Sarajeva. To je bilo još uvijek predindustrijsko doba. Austro-Ugarska je stigla, a jedini privredni segment u Sarajevu bila je željeznička radiona. Fabrika je bila na Pofalićima, a uposlenici su dolazili s Vratnika i iz Starog grada. Ti radnici su na posao nosili meterize, a kad se taj turcizam prevede to znači kantica. - objašnjava Sidran.

:ljepota:
Zadnja izmjena: KONTRASVIH, dana/u 17 jan 2026, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 17 jan 2026, 22:51

Sada je Transfermarkt odjednom važan :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, laszlo, LondonBlues i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []