Ti si bas lud ni Nalic ni Adem ne mogu bit krila ni u najluđim snovima. Tobe jarabi.BiHSportman je napisao/la: ↑17 jan 2026, 23:21Prokop i Nalić se kao prvo ne mogu poredit jer igraju dvije različite pozicije. Nalić je strašan tehničar, vjerovatno će biti najbolje krilo lige uz Ljaljića. Prokop po ovome će isto biti veliko pojačanje za nas. Treba biti realan i iskren, možda nije najbolji vezni u ligi po imenu i karijeri, ali može to dokazati na terenu. Sportski pozdrav.
A Prokop je dobar fudbaler. Ali ovi novinski clanci nisu objektivni. Da je Nalic prešao kod vas bilo bi sve dijametralno suprotno napisano.
Vezni igrač je karijeru započeu u Mjällby AIF, nakon čega je igrao za Landskrona BoIS, Malmö FF, AFC Eskilstuna, Hammarby IF.
Posljednji anganžman je Nalić imao u Nizozemskoj u klubu Almere City.
28-godišnjak je za A selekciju reprezentacije Bosne i Hercegovine skupio devet nastupa.
Ni rijeci o padu karijere , da je propao da se nije proslavio. Etc. Isti portal isto sve.









