FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- WeekendOffender
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nevjerovatno koliko lose stoje igraci koji su bez lopte i cekaju pas, svi su iza ledja protivnickog igraca, niko se ne otvara, nema kretnje nikakve osim 2-3 koraka oko svoje pozicije. Odbrana ocigledo ima zadatak da kroz pas igru kreira napad ali jedini pasovi koje mogu napraviti su jedni izmedju drugi Seedorf i Osmanovic sve dok Osmanovic ne pokusa da gurne loput naprijed koja u 90% slucajeva zavrsi u nogama igraca Novog Pazara.
Curva Sud
- imekorisnicko
- Postovi: 1251
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
preslikana slika iz čitave prve polusezone.WeekendOffender je napisao/la: ↑20 jan 2026, 15:46Nevjerovatno koliko lose stoje igraci koji su bez lopte i cekaju pas, svi su iza ledja protivnickog igraca, niko se ne otvara, nema kretnje nikakve osim 2-3 koraka oko svoje pozicije. Odbrana ocigledo ima zadatak da kroz pas igru kreira napad ali jedini pasovi koje mogu napraviti su jedni izmedju drugi Seedorf i Osmanovic sve dok Osmanovic ne pokusa da gurne loput naprijed koja u 90% slucajeva zavrsi u nogama igraca Novog Pazara.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedno veliko ništa od velikih amatera.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Žali Bože tinte što im udari pečat u pasoš za Tursku.WeekendOffender je napisao/la: ↑20 jan 2026, 15:46Nevjerovatno koliko lose stoje igraci koji su bez lopte i cekaju pas, svi su iza ledja protivnickog igraca, niko se ne otvara, nema kretnje nikakve osim 2-3 koraka oko svoje pozicije. Odbrana ocigledo ima zadatak da kroz pas igru kreira napad ali jedini pasovi koje mogu napraviti su jedni izmedju drugi Seedorf i Osmanovic sve dok Osmanovic ne pokusa da gurne loput naprijed koja u 90% slucajeva zavrsi u nogama igraca Novog Pazara.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
Re: FK Željezničar
Jeli neko stvarno u prvoj pripremnoj utakmici očekivao neke promjene?
Re: FK Željezničar
Ne znam sta ocekujete prva utakmica nakon duze vremena,a pazar vec igrao par utakmica i nista nisu bolji
Igramo opusteno i lagano ulazimo u ritam
Igramo opusteno i lagano ulazimo u ritam
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 20 jan 2026, 15:52, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Strucnjaci. 
Re: FK Željezničar
Šta je vama ljudi, Pazar je odigrao 3 pripremne već, mi igramo prvu, sasvim korektno poluvrijeme.
Kritikujete Krpića i Radovca koji igraju prvu utakmicu nakon pola godine, stvarno nema smisla.
Poenta ovih utakmica je uigravanje, ulazak u ritam, formu, probat sve igrače koji su tamo, i razne taktike, opustite se malo.
Kritikujete Krpića i Radovca koji igraju prvu utakmicu nakon pola godine, stvarno nema smisla.
Poenta ovih utakmica je uigravanje, ulazak u ritam, formu, probat sve igrače koji su tamo, i razne taktike, opustite se malo.
Zadnja izmjena: Arma00, dana/u 20 jan 2026, 15:56, ukupno mijenjano 1 put.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nes nista ni vidjet kroz citave pripreme to je i poenta, komentarisemo nista, sve sto ce vrijediti gledati jeste protiv Posusja nekad u februaru.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
-
Maniacs1987
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 15 jul 2021, 13:17
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Najveći retardi foruma imaju kvorum, za mene su veće budale oni koji odgovaraju i pišu na postove i odgovore pojedinih muflona.
Re: FK Željezničar
Nikad više debila nije bilo na ovoj temi, nikad.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Obzirom na postavu. Nije ovo lose toliko izgledalo. Da je par puta bila brza realizacija suta,mozda smo i vodiiti mogli. Ali polako...
Re: FK Željezničar
Malo strpljenja ne bi škodilo. Sad da vidimo jesmo li pogodili sa Dominikom.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Fakat nije fer, nisu je odigrali godinu i po...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
Sve strucnjaci na forumu. Nisu svjesni kolike su neznalice i levati.Arma00 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 15:54Šta je vama ljudi, Pazar je odigrao 3 pripremne već, mi igramo prvu, sasvim korektno poluvrijeme.
Kritikujete Krpića i Radovca koji igraju prvu utakmicu nakon pola godine, stvarno nema smisla.
Poenta ovih utakmica je uigravanje, ulazak u ritam, formu, probat sve igrače koji su tamo, i razne taktike, opustite se malo.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bas lijepo igramo na uvodu u drugi dio.
- WeekendOffender
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hajmo malo gledati tekmu, ostavit se foruma.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], perodeformero, Proximic, Rahatlokum i 44 gosta.



