FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

NoDi80
Postovi: 19030
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 20 jan 2026, 20:40

Kad budu radili fasadu na sjeveru nadam se da ce biti jedan manji dio koji ce vrtiti historiju, legende Zelje
Nadam da ce uvijek pisati nesto ovako da se svaki turist odmah upozna s klubom ukoliko nije upucen

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists





Takodjer se nadam da cemo naci stratesko partnera sa SD Zeljeznicar i da ozivimo kosarku, rukomet prije svega
Zeljo zasluzuje sami vrh u svakom sportu :bih:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 20 jan 2026, 20:59



Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 20 jan 2026, 21:11

Adzeme ima li još kakihina napadaca da nam preporučiš.Frajer nas uvalio ko kakav kamatar.Valja se sad škarta rjesavat tj trpit ih dok imaju ove ugovore.Ja moj Zeljo sta ti smanadu uradise.Hajd se sad rješi škarta ljudi imaju još po 2 godine ugovora.Pa ni Šeik Al Said ih nemoze isplatiti.

NoDi80
Postovi: 19030
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 20 jan 2026, 21:31

Bumbaclat je napisao/la:
20 jan 2026, 20:59

Lijepa reportaraza
Evo gledam ponovo utakmicu i vidim neke stvari koje nisam vidio prije u Zelji
Lijepo je vidjeti ovo sinhronizovano kretanje nasih igraca koji odlicno prate jedan drugog,rade dobro predikciju izlaceci na vrijeme…
Mislim da konacno imamo ozbiljan strucni stab koji ce usvrsiti neke igrace poput Odinake, pa i ovaj Osmanovic danas ko beton..
Sedorf je neke stvari radio koje prije nije nikad
Nastic i Prokop su novi i njih necu nesto komentarisatu
Sve u svemu ja sam zadovoljan prvom pripremnom
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

perodeformero
Postovi: 1252
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 20 jan 2026, 21:45

Radovcu se guzovi vuku po podu, sramota kako izgleda jedan profesionalac i jos se buni sto nije igrao

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 20 jan 2026, 21:49

perodeformero je napisao/la:
20 jan 2026, 21:45
Radovcu se guzovi vuku po podu, sramota kako izgleda jedan profesionalac i jos se buni sto nije igrao
Sad je maneken,kakav je bio u drugom dijelu prošle sezone.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 21 jan 2026, 07:15

Insajderi zakazali u posljednjih 40ak sati :kafa:
Nikakvih najava nije bilo :D

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 jan 2026, 07:49

Sedorf, Rakić, Konjings, Radovac, Krpić, Pejić= ****.


Sportski pozdrav.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Uniited » 21 jan 2026, 07:51

jointunija je napisao/la:
20 jan 2026, 21:49
perodeformero je napisao/la:
20 jan 2026, 21:45
Radovcu se guzovi vuku po podu, sramota kako izgleda jedan profesionalac i jos se buni sto nije igrao
Sad je maneken,kakav je bio u drugom dijelu prošle sezone.
To sam i ja primjetio, dosta je skinuo kila.
Mislim i da nam još ruke može dati ipak poznaje ligu
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Lekqqq1921
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lekqqq1921 » 21 jan 2026, 08:15

Sada nesto razmisljam hoce li u vecernjem programu bit protiv Slavije jer je srijeda, ako bude po danu jako loš termin

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 jan 2026, 08:46

Meni Radovac djeluje dosta dobro. Rastrčan, okretan i mnogo laganiji nego do sada a čini se da nema ni onih problema sa leđima. Možda mu je čak ova pauza i godila.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 jan 2026, 08:55

LoveFootball1987 je napisao/la:
20 jan 2026, 20:13
Levin je napisao/la:
20 jan 2026, 18:14
Bit će intersantno vidjeti hoćemo li nastaviti igrati 4-4-2 ili je ovo samo privremeno za ovu utakmicu.
Sa ovim kalibrom napadača to je ravno samoubistvu.
Slaviša je sa Zvezdom uglavnom igrao 4-4-2 koliko sam mogao da vidim tako da on to vrlo dobro zna. Ako dođe još jedan napadač to je to, ovaj sistem će biti prioritetan.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1250
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la imekorisnicko » 21 jan 2026, 09:01

Levin je napisao/la:
21 jan 2026, 08:55
LoveFootball1987 je napisao/la:
20 jan 2026, 20:13
Levin je napisao/la:
20 jan 2026, 18:14
Bit će intersantno vidjeti hoćemo li nastaviti igrati 4-4-2 ili je ovo samo privremeno za ovu utakmicu.
Sa ovim kalibrom napadača to je ravno samoubistvu.
Slaviša je sa Zvezdom uglavnom igrao 4-4-2 koliko sam mogao da vidim tako da on to vrlo dobro zna. Ako dođe još jedan napadač to je to, ovaj sistem će biti prioritetan.
Ne vidim nikakvu logiku u tome. Imamo solidnih veznjaka koji nisu trkači,vrlo teško mi možemo igrati sa 2 napadača.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 21 jan 2026, 09:18

Levin je napisao/la:
21 jan 2026, 08:46
Meni Radovac djeluje dosta dobro. Rastrčan, okretan i mnogo laganiji nego do sada a čini se da nema ni onih problema sa leđima. Možda mu je čak ova pauza i godila.
Poslije polusezone dje smo se nagledali rezervi Erika i Dana, Radovac je Pedri za njih.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 21 jan 2026, 09:32

Napadac se mora dovesti. Dzaba vezni red, dzaba bekovi ako nema neko ko zna dati go. Rakic i Krpic sad ne mogu igrati u Stupcanici. Ti ko napadac ako se ne mozes naci u sansi da pucas na gol 45 min onda se tu nema sta pricati.
Dzaba bilo koji trener na svijetu ako su ti igrači isti koji su pokazali da ne znaju.
Bolje platiti jednog napadaca kako Bog zapovijeda nego imati pet napadaca bez koristi. Nek imaju u prosjeku po 10 hiljada platu mjesecno izdvajas 50 hiljada za nista. 10 mjeseci pola miliona za hadalje.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 21 jan 2026, 09:43

Valja platiti Vizingera..
Daj Boze da ima istine, al cisto sumnjam.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 21 jan 2026, 09:48

Za sta smo doveli investitora ako nećeš vec jednom platiti igraca da imas neke koristi od njega. Ako cemo nastaviti dalje biti u kaljuzi ko ranije onda nam investitor ne treba.

zeljodogroba
Postovi: 769
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 21 jan 2026, 10:06

avalPacidoroP je napisao/la:
21 jan 2026, 09:43
Valja platiti Vizingera..
Daj Boze da ima istine, al cisto sumnjam.
Rekli su da se nece stedit pare na igrace koji vrijede, pa da vidimo. Iskreno, Mura se bori za opstanak tako da vjerujem da i on zeli doci. A u takvoj ekipi ima 8 golova i 2 asist, meni izgleda u solidnoj formi (narocito ako uporedimo sa nasim panjevima). Dat im 150k-200k EUR i njemu platu, opet ce nas kostat manje nego berisha (ne znam jel to vise aktuelno obzirom da se nista ne pise) :D

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 21 jan 2026, 10:43

zeljodogroba je napisao/la:
21 jan 2026, 10:06
avalPacidoroP je napisao/la:
21 jan 2026, 09:43
Valja platiti Vizingera..
Daj Boze da ima istine, al cisto sumnjam.
Rekli su da se nece stedit pare na igrace koji vrijede, pa da vidimo. Iskreno, Mura se bori za opstanak tako da vjerujem da i on zeli doci. A u takvoj ekipi ima 8 golova i 2 asist, meni izgleda u solidnoj formi (narocito ako uporedimo sa nasim panjevima). Dat im 150k-200k EUR i njemu platu, opet ce nas kostat manje nego berisha (ne znam jel to vise aktuelno obzirom da se nista ne pise) :D
Ma slazem se, ovakvi igraci nam trebaju.. u formi, 8.golova u ekipi koja je pri dnu tabele, u realnoj jacoj ligi, ne mnogo ali jacoj.
Samo ne mogu jos se privici da mi sad odmah dajemo 150-200k eura za igraca.
Sto se tice Berishe ovo je maloprije faktor objavio
https://fak.tor.ba/sport/fudbal/ugledni ... wLWw8WWLHw

Arma00
Postovi: 764
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 21 jan 2026, 11:05

Vizinger bi bio bomba. :kafa:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: laznokrilo i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []