FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 21 jan 2026, 11:28

Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:05
Vizinger bi bio bomba. :kafa:
A možda mu Mirvić da keš da isplati raskid ugovora :D

Realno to je povoljnija opcija sigurno .

Ejnur
Postovi: 650
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 21 jan 2026, 11:32

Ma kakviu 150-200k Eur lupa raja,za igraca koji ima jos par mjeseci ugovor,nego najlakse se razbacivat tudjim parama 🤣

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 21 jan 2026, 11:33

avalPacidoroP je napisao/la:
21 jan 2026, 09:43
Valja platiti Vizingera..
Daj Boze da ima istine, al cisto sumnjam.
Za Vizingera bi imalo smisla platiti odštetu za razliku od svih napdača sa kojim su nas spajali u proteklih 20 dana. Ima 27 godina i solidnu statistiku. Ako znamo da smo Krpića prodali u Koreju sa 29, a evo prije neki dan je Boljević otišao sa 30 godina, nije isključeno da se uloženo i vrati. Iskreno bilo bi top pojačanje.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

zeljodogroba
Postovi: 766
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 21 jan 2026, 11:41

Ejnur je napisao/la:
21 jan 2026, 11:32
Ma kakviu 150-200k Eur lupa raja,za igraca koji ima jos par mjeseci ugovor,nego najlakse se razbacivat tudjim parama 🤣
Nisam vidio da je pred kraj ugovora, onda neku sicu dati, ili ga dogovorit za ljeto kad mu istekne ugovor. Ni to nije losa opcija, narocito jer Slavisa pokusava formaciju sa dva spica. Sad jednog dovest i Vizinger uleti na ljeto i top :D
Znam da je ovo sad sve masta al eto, lijepo je i mastat :rol:

Cwirek
Postovi: 517
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cwirek » 21 jan 2026, 11:49

AhmedNurudin je napisao/la:
21 jan 2026, 11:33
avalPacidoroP je napisao/la:
21 jan 2026, 09:43
Valja platiti Vizingera..
Daj Boze da ima istine, al cisto sumnjam.
Za Vizingera bi imalo smisla platiti odštetu za razliku od svih napdača sa kojim su nas spajali u proteklih 20 dana. Ima 27 godina i solidnu statistiku. Ako znamo da smo Krpića prodali u Koreju sa 29, a evo prije neki dan je Boljević otišao sa 30 godina, nije isključeno da se uloženo i vrati. Iskreno bilo bi top pojačanje.
A nije tačno. Poslali smo mi u prošlih 6,7 dana još boljim igračima ponude. Ali jbg. Neće nas. Godine ne rada u klubu. Liga katastrofalna. Vidio sam dvije ponude. Na jednu nije ni odgovoreno a na drugu bolje da i ne kažem šta je odgovoreno.
Polako. Moramo se postepeno dizati. Ne možemo mi preko
Noći odskočiti. Ne samo mi nego niko iz lige pa taman imao i mnogooo vise novca.

GIBRA
Postovi: 4081
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 21 jan 2026, 11:53

Ugledni austrijski Sky Sport objavio je kako su "razgovori Željezničara i Berishe u veoma dobroj fazi", a Vijesti.ba saznaju kako su Plavi kontaktirali iskusnog veznjaka i da je konkretna ponuda već na stolu. Sada se očekuje Berishin odgovor, koji bi mogao stići već danas.
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
edvaE2
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la edvaE2 » 21 jan 2026, 11:54

Uvijek bih prije podržao kupovinu igrača nešto skromnijeg kvaliteta, ali koji je u ritmu, nego boljeg igrača koji određeno vrijeme ne igra (naravno da nije sad neka ogromna/neuporediva razlika u kvaliteti). Zbog toga mi nije ni krivo što je Nalić otišao u Mostar.

GIBRA
Postovi: 4081
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 21 jan 2026, 12:09

Nas treba vratiti u period Vučenovića i Šefkije Resića

Mi se ne znamo ni ponašati, strateški partner tu i čudi nas i ne vjerujemo da se može obeštećenje platiti i dovesti kvalitetan igrač

NAVIJAČI mentalno ubijeni kroz sve ove godine :tokralju:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Vedrana
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 nov 2012, 14:32
Lokacija: Dobrinja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vedrana » 21 jan 2026, 12:11

svemalim1 je napisao/la:
19 jan 2026, 14:44

uz to, ima papire norveske i kosova. norveska nije eu, a kosovo nasa drzava nije ni priznala. dakle, vodio bi se kao stranac. neka me neko ispravi ako grijesim. plus bi bio daleko najplaceniji i najskuplji igrac lige. nerealan po svakom pitanju, ali bitno je da se nesto pise.
Igrači iz bivše Jugoslavije nisu stranci.
? $ - ? " $!

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 12:17

Ima neki mali nije na spisku ali je otisao u Antaliju s timom
Ne mogu nikako da se sjetim ko je


slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Blank123
Postovi: 51
Pridružen/a: 31 maj 2021, 13:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blank123 » 21 jan 2026, 12:20

NoDi80 je napisao/la:
21 jan 2026, 12:17
Ima neki mali nije na spisku ali je otisao u Antaliju s timom
Ne mogu nikako da se sjetim ko je


slika
Efendic

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 21 jan 2026, 12:21

NoDi80 je napisao/la:
21 jan 2026, 12:17
Ima neki mali nije na spisku ali je otisao u Antaliju s timom
Ne mogu nikako da se sjetim ko je


slika
Meni liči na Efendića.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 12:21

Blank123 je napisao/la:
21 jan 2026, 12:20

Efendic
Bravo zaboravio sam za njega
Hvala :bih: :rol:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 jan 2026, 12:24

Vedrana je napisao/la:
21 jan 2026, 12:11
svemalim1 je napisao/la:
19 jan 2026, 14:44

uz to, ima papire norveske i kosova. norveska nije eu, a kosovo nasa drzava nije ni priznala. dakle, vodio bi se kao stranac. neka me neko ispravi ako grijesim. plus bi bio daleko najplaceniji i najskuplji igrac lige. nerealan po svakom pitanju, ali bitno je da se nesto pise.
Igrači iz bivše Jugoslavije nisu stranci.
Osim Kosovara. Jasno je definisano da se strancima ne smatraju igrači iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije i Sjeverne Makedonije.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Vedrana
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 nov 2012, 14:32
Lokacija: Dobrinja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vedrana » 21 jan 2026, 12:32

Levin je napisao/la:
21 jan 2026, 12:24
Vedrana je napisao/la:
21 jan 2026, 12:11
svemalim1 je napisao/la:
19 jan 2026, 14:44

uz to, ima papire norveske i kosova. norveska nije eu, a kosovo nasa drzava nije ni priznala. dakle, vodio bi se kao stranac. neka me neko ispravi ako grijesim. plus bi bio daleko najplaceniji i najskuplji igrac lige. nerealan po svakom pitanju, ali bitno je da se nesto pise.
Igrači iz bivše Jugoslavije nisu stranci.
Osim Kosovara. Jasno je definisano da se strancima ne smatraju igrači iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije i Sjeverne Makedonije.
Pa onda je iz Srbije. Kosovo je Srbija, zar ne? :D
? $ - ? " $!

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 21 jan 2026, 12:34

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Brko iz druge galaksije!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2511
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 21 jan 2026, 12:38

1921boy je napisao/la:
21 jan 2026, 12:34
:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Baci je 💣
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 21 jan 2026, 12:42

Metni je na forum da izginemo

kosuljaplava
Postovi: 63
Pridružen/a: 07 dec 2025, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kosuljaplava » 21 jan 2026, 12:46

1921boy je napisao/la:
21 jan 2026, 12:34
:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Obraduj u ove tmurne Sarajevske dane..

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 21 jan 2026, 12:47

Dobrodosao Valone

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []