Dobro ti momak govori. Ovaj novinar što daje insajderske je do sad provjeren. Imao je nedavno intervju u Dnevnom Avazu. Ne pravi se uvijek pametan, priznaj kad pogriješiš.mamonelafo je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:52Ajde ti prošetaj, uvijek si bio smor. Evo, sad će i Miro doći, bilo u medijima, pa je bio sastanak sa Džekom u Torinu pored Zagreba, isto mediji prenijeli....![]()
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma nista, sj3ba me, napada me a za isto smo hahaha....Pablo11 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:55Halali mi, bio je neki slican nick. Ziv bio.mamonelafo je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:55Ajd udji na moje postove, hljeba ti i vidi sta sam pisao za Mirvica i co. Prošetaj, liječi se, nemoj navijati sebi komplekse....![]()
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sve pet, volimo Želju, ostale ko yebe.BiHSportman je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:56Dobro ti momak govori. Ovaj novinar što daje insajderske je do sad provjeren. Imao je nedavno intervju u Dnevnom Avazu. Ne pravi se uvijek pametan, priznaj kad pogriješiš.mamonelafo je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:52Ajde ti prošetaj, uvijek si bio smor. Evo, sad će i Miro doći, bilo u medijima, pa je bio sastanak sa Džekom u Torinu pored Zagreba, isto mediji prenijeli....![]()
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tako je. Svi težimo prema istommamonelafo je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:58Sve pet, volimo Želju, ostale ko yebe.BiHSportman je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:56Dobro ti momak govori. Ovaj novinar što daje insajderske je do sad provjeren. Imao je nedavno intervju u Dnevnom Avazu. Ne pravi se uvijek pametan, priznaj kad pogriješiš.mamonelafo je napisao/la: ↑21 jan 2026, 13:52
Ajde ti prošetaj, uvijek si bio smor. Evo, sad će i Miro doći, bilo u medijima, pa je bio sastanak sa Džekom u Torinu pored Zagreba, isto mediji prenijeli....![]()
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakav debil

hulaglupka svaki dan sve gluplji I gluplji 
Re: FK Željezničar
Uracunali su sad 1000 clanskih sto je Mirvic uplatio. Mislim da nije full 1000 ali blizu broj, hajmo do 7k!
Fk Željezničar.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
sto se mene tice nek dodje Valon zabije ga Borcu u Banja Luci, orla zategne i vrijedan je svake pare
nek crknu dusmani, najjaci smo
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa da nas kazni Vico 50000KMKajkutenjoyer je napisao/la: ↑21 jan 2026, 14:23sto se mene tice nek dodje Valon zabije ga Borcu u Banja Luci, orla zategne i vrijedan je svake pare
Re: FK Željezničar
Nije ni bitno, svakako nam niko ne moze parirati.tiagofaria25 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 14:22Jesu, danas su urucene. Abd 7000 do kraja dana. Koliko svi ostali zajedno imaju?![]()
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Radi se na napadacu....M.H.Pablo11 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 14:36Nije ni bitno, svakako nam niko ne moze parirati.tiagofaria25 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 14:22Jesu, danas su urucene. Abd 7000 do kraja dana. Koliko svi ostali zajedno imaju?![]()
Re: FK Željezničar
Nodiju dic spomenik ako potpisemo Berishu.
Re: FK Željezničar
Hajde prestani nas smarati i pusti ljude da pišu, naporan si postao, pišeš samo tek onako iz dosade.GavranBeli je napisao/la: ↑21 jan 2026, 14:10Kakav debilhulaglupka svaki dan sve gluplji I gluplji
![]()
Vjerovatno si pitar pa si došao ovdje sprdati se
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: FK Željezničar
Ne znam zasto, ali mislim da ce Berisha biti teski flop, nesto poput Maria Vrancica… Volio bih da grijesim.
Željezničar über alles
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Super, nek nam je svima sa srećom i igraču i Klubu.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Mašala
Online
Trenutno korisnika/ca: GBBP87, KrajinaTm87 i 24 gosta.


