Premijer liga BiH - aktuelno

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 22 jan 2026, 12:32

Rule_hz je napisao/la:
22 jan 2026, 11:58
bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 11:53
:urnebes: :urnebes: :urnebes: Ovakvog igraca da ti Maribor ukrade za 100k
https://meridi.ansport.ba/featured/dari ... r-maribor/


Ma kakvi oni, brkovic im bajke isprico neko bombu bacio, ako nisu u stanju bili dati 200 250k eur za ovog onda o cemu pricamo. :bih:

Sad ce reci ljubomorni ovo ono,kontaju bas ce nas zaboljeti neki transfer koji oni rade? Ali hajd zanimljivo gledati ove lozione
ja koliko vidim ovoj temi bi dao novo ime:"Pokusavamo spustiti Zelju" jer citava je tema o Zelji i ničemu drugom....
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 12:35

Sad dva tri dana o kasnjenju juga ko da je iko ocekivao da bude u roku. Bice logicno pred izbore i oko izbora. Treba se uslikat.

slika

Avatar
jalija
Postovi: 20
Pridružen/a: 18 nov 2020, 11:22
Lokacija: Zlatna dolina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jalija » 22 jan 2026, 12:48

Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 12:02
Uništili temu, nemaš šta pametno pročitati, ima par dobrih koji pišu ali i oni su prestali kad su so ovi nakotili.
Pustite im temu neka pišu šta hoće nisu zanimljivi
Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 22 jan 2026, 12:51

NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 12:19
bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 11:53
:urnebes: :urnebes: :urnebes: Ovakvog igraca da ti Maribor ukrade za 100k
https://meridi.ansport.ba/featured/dari ... r-maribor/
Kako mislis ukrao nismo ni pregovarali s njim
On je spomenut samo onako, ali nam nije prioritet, jer Zeljo ima druge napadace na listi
Čazim Rahibić
Muamer Huskanović
Elvir Koljić
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 12:55

Nodi tek sad vidim da si dobio i temu za skauting, cestitke !!
Zasluzio si svojim radom

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 22 jan 2026, 12:55

jalija je napisao/la:
22 jan 2026, 12:48
Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 12:02
Uništili temu, nemaš šta pametno pročitati, ima par dobrih koji pišu ali i oni su prestali kad su so ovi nakotili.
Pustite im temu neka pišu šta hoće nisu zanimljivi
Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.

Kakva glupa recenica ko je kriv ostqlim grupama tj navijacima ako ih uopste ima , a zna se da nema, da pisu ovdje jedine tri grupe navijaca u ovoj drzavi su mnogobrojne i vrse se diskusije pa kakve god, svinjski 5 navijaca na ovoj temi, listica 2 navijaca, leseva 3 ostalo sve mi i strumfovi i rodjeni... O cemu ti pricas. Imas potpuno pravo diskutovati o bilo cemu. A generalno kad uzmes stanje trenutno nemas sa njima ni o cemu diskutovati kad se bogalji javljaju na nacionalistički stav.. i to je to ostqlo je sve zajebancija i podjebavanje.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 22 jan 2026, 12:56

bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 12:55
Nodi tek sad vidim da si dobio i temu za skauting, cestitke !!
Zasluzio si svojim radom
Dobro je analizirao ove iz USA, hvala mu dovest će ih FK Sarajevo.

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 13:00

N3R3D je napisao/la:
22 jan 2026, 12:56
bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 12:55
Nodi tek sad vidim da si dobio i temu za skauting, cestitke !!
Zasluzio si svojim radom
Dobro je analizirao ove iz USA, hvala mu dovest će ih FK Sarajevo.
Znao sam da je Nodi pitar veliki, sad si ga razotkrio

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 22 jan 2026, 13:03

bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 13:00
N3R3D je napisao/la:
22 jan 2026, 12:56
bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 12:55
Nodi tek sad vidim da si dobio i temu za skauting, cestitke !!
Zasluzio si svojim radom
Dobro je analizirao ove iz USA, hvala mu dovest će ih FK Sarajevo.
Znao sam da je Nodi pitar veliki, sad si ga razotkrio
Ovaj Jakupović je novi Ibrahimović, hvala Nodi što si dobro skautirao. Maminjo će ga prodati za 7 miliona eura.

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 22 jan 2026, 13:10

Jakupović je veliki talenat, ali koliko je pametno da on uopće dolazi u BiH? Šta on to može više naučiti ovdje nego u USA?

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 13:19

aezakmi je napisao/la:
22 jan 2026, 13:10
Jakupović je veliki talenat, ali koliko je pametno da on uopće dolazi u BiH? Šta on to može više naučiti ovdje nego u USA?
Pogledas Bajraktarevica mora jos pure da jede da bi bio blizu liga petice, bilo koji sport u USA i EU je nebo i zemlja. Tamo ljudi su poprilicno operisani od zivota, vecinom zatupljeni i zaostali. Takav sistem, pravi debile od djece

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Uniited » 22 jan 2026, 13:21

Rule_hz je napisao/la:
22 jan 2026, 12:55
jalija je napisao/la:
22 jan 2026, 12:48
Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 12:02
Uništili temu, nemaš šta pametno pročitati, ima par dobrih koji pišu ali i oni su prestali kad su so ovi nakotili.
Pustite im temu neka pišu šta hoće nisu zanimljivi
Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.

Kakva glupa recenica ko je kriv ostqlim grupama tj navijacima ako ih uopste ima , a zna se da nema, da pisu ovdje jedine tri grupe navijaca u ovoj drzavi su mnogobrojne i vrse se diskusije pa kakve god, svinjski 5 navijaca na ovoj temi, listica 2 navijaca, leseva 3 ostalo sve mi i strumfovi i rodjeni... O cemu ti pricas. Imas potpuno pravo diskutovati o bilo cemu. A generalno kad uzmes stanje trenutno nemas sa njima ni o cemu diskutovati kad se bogalji javljaju na nacionalistički stav.. i to je to ostqlo je sve zajebancija i podjebavanje.
Bilo ne bilo ostali navijača, to nije znak da pretrpavate temu o svakakvim gluposti i sprdanju nekog.
Žašto ne bi bila normalna tema da se priča o stadionima i ostalo sve što je vezano za našu pl.
Ovdje svaki drugi post je od nekog pitara i svaka druga riječ je Željezničar.
Ne kažem da su sve loše provokacije i ako sam navijač Željezničara, ali da ste postali naporni i jeste pa smanjite malo ima i normalni ljudi koji bi došli pročitati ali nemaju šta kad samo gluposti valjate :bih: :bih: :bih:
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 22 jan 2026, 13:24

Pa šatro vi niste naporni kad nas podjebajete? Kojekavke ste uvrede pisali na racun kluba i vlasnika i stadiona pa i kad vam neko sukne vi odmah ratni zlocinac **** palac, sta ce procitati?
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Uniited » 22 jan 2026, 13:28

Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao.
I što je još žalosnije što dolazite na našu temu i tamo gluposti pišete
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 13:30

Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 13:28
Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao
Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. A
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.

Il ove gluposti sto pisete za telegram grupe ja to za vas pisao prije 2 godine. Ako vi imate to ne znaci da svi na svijetu imaju. Ubjedljivo najvise botova i ljudi sto pisu po direktivama ima kod vas. Najbolje se to očituje na privatnim PDF gdje se mi na mrtvo ime pokoljemo između sebe a kod vas ko god sta kaže ili je hulahopka ili pitar.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 22 jan 2026, 13:32, ukupno mijenjano 1 put.

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 13:30

Ne znam sta je problem sad?
Na temi PLBIH komentarisemo prelazni rok kluba s najbogatijim strateskim investitorom u nasoj lijepoj Bosni i Hercegovini
I opet ne valjamo

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Uniited » 22 jan 2026, 13:32

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 13:30
Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 13:28
Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao
Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. A
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.
Ma brate ne mogu se s tobom raspravljati kad ti odmah krećeš i mi smo nešto i tako u krug.
Nije meni cilj da se prepirem ovdje nego govorim da je tema izgubila smisao najmanje se piše o PL.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Uniited » 22 jan 2026, 13:34

bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 13:30
Ne znam sta je problem sad?
Na temi PLBIH komentarisemo prelazni rok kluba s najbogatijim strateskim investitorom u nasoj lijepoj Bosni i Hercegovini
I opet ne valjamo
Pa svaki vaš komentar je vezan za Želju, ako nemaš šta pametno napisati bolje nemoj ništa LP živ bio :bih: :bih: :bih: :bih:
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 22 jan 2026, 13:36

U Bosni vlada seljakluk, ne može se na korektan i fin način razgovarati, sve neko podbadanje, provociranje, a sve bijeda, jad i sirotinja. Nije problem ni u bijedi, jadu i sirotinji, nego u tome što je seljakluk nešto što je očigledno poželjno i redovno u ponašanju žitelja ove naše državice.

Iz ove zaostale sredine se moraš očigledno iseliti da napraviš nešto u životu. Ovdje sam na forumu tu i tamo, napišem nešto, ali pola foruma su obični krkani, seljačine, kuqčite se sa parama braće Mirvić, a nemate za hljeba i jadne živote vodite i mislite da ste cool ako jedni drugima stavljate prst u oko, a zapravo su svi bh klubovi jedan evropski jad, od uslova pa do svega drugog.

Također, svi glumite da ste neki čaršijaneri, djeca čaršije. Čaršija je jad, zaostalost i nuspojava turske okupacije, koja nas je i dovela na ovaj level seljačke komunikacije.
Zadnja izmjena: Unknown19, dana/u 22 jan 2026, 13:40, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 13:37

Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 13:32
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 13:30
Uniited je napisao/la:
22 jan 2026, 13:28
Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao
Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. A
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.
Ma brate ne mogu se s tobom raspravljati kad ti odmah krećeš i mi smo nešto i tako u krug.
Nije meni cilj da se prepirem ovdje nego govorim da je tema izgubila smisao najmanje se piše o PL.

slika

Ja samo argumentima pričam. Evo za telegram grupe.
2023.

Tema je izgubila smisao kad su pojedinci a znamo koji ovdje danonoćno botovali za hadziju, secirali nas finansijski izvještaj, svaku marku brojali, pisali tik tak, sve poslije je reakcija na to. Za razliku od tih ljudi ja progovorim i sa mostarcima i zenicanima i banjucanima i sirokobrijezanima i ovim momkom sto navija za Rudar. Sve to stane u 2 posta dnevno u prosjeku sto je lako provjerljivo. A ima ih sa 10.

Evo reci će i ovaj post o Željezničaru , nije , ovo ti i ja pricamo.

Pored toga imam korektan odnos sa svim vasim navijačima koji su normalni, razmijenimo i misljenja i svašta nešto

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, haklamas, Pact1921 i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []