ja koliko vidim ovoj temi bi dao novo ime:"Pokusavamo spustiti Zelju" jer citava je tema o Zelji i ničemu drugom....Rule_hz je napisao/la: ↑22 jan 2026, 11:58bvsic je napisao/la: ↑22 jan 2026, 11:53![]()
![]()
Ovakvog igraca da ti Maribor ukrade za 100k
https://meridi.ansport.ba/featured/dari ... r-maribor/
Ma kakvi oni, brkovic im bajke isprico neko bombu bacio, ako nisu u stanju bili dati 200 250k eur za ovog onda o cemu pricamo.
Sad ce reci ljubomorni ovo ono,kontaju bas ce nas zaboljeti neki transfer koji oni rade? Ali hajd zanimljivo gledati ove lozione
Premijer liga BiH - aktuelno
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
nek crknu dusmani, najjaci smo
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čazim RahibićNoDi80 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 12:19Kako mislis ukrao nismo ni pregovarali s njimbvsic je napisao/la: ↑22 jan 2026, 11:53![]()
![]()
Ovakvog igraca da ti Maribor ukrade za 100k
https://meridi.ansport.ba/featured/dari ... r-maribor/
On je spomenut samo onako, ali nam nije prioritet, jer Zeljo ima druge napadace na listi
Muamer Huskanović
Elvir Koljić
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nodi tek sad vidim da si dobio i temu za skauting, cestitke !!
Zasluzio si svojim radom
Zasluzio si svojim radom
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
jalija je napisao/la: ↑22 jan 2026, 12:48Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.
Kakva glupa recenica ko je kriv ostqlim grupama tj navijacima ako ih uopste ima , a zna se da nema, da pisu ovdje jedine tri grupe navijaca u ovoj drzavi su mnogobrojne i vrse se diskusije pa kakve god, svinjski 5 navijaca na ovoj temi, listica 2 navijaca, leseva 3 ostalo sve mi i strumfovi i rodjeni... O cemu ti pricas. Imas potpuno pravo diskutovati o bilo cemu. A generalno kad uzmes stanje trenutno nemas sa njima ni o cemu diskutovati kad se bogalji javljaju na nacionalistički stav.. i to je to ostqlo je sve zajebancija i podjebavanje.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jakupović je veliki talenat, ali koliko je pametno da on uopće dolazi u BiH? Šta on to može više naučiti ovdje nego u USA?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pogledas Bajraktarevica mora jos pure da jede da bi bio blizu liga petice, bilo koji sport u USA i EU je nebo i zemlja. Tamo ljudi su poprilicno operisani od zivota, vecinom zatupljeni i zaostali. Takav sistem, pravi debile od djece
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bilo ne bilo ostali navijača, to nije znak da pretrpavate temu o svakakvim gluposti i sprdanju nekog.Rule_hz je napisao/la: ↑22 jan 2026, 12:55jalija je napisao/la: ↑22 jan 2026, 12:48Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.
Kakva glupa recenica ko je kriv ostqlim grupama tj navijacima ako ih uopste ima , a zna se da nema, da pisu ovdje jedine tri grupe navijaca u ovoj drzavi su mnogobrojne i vrse se diskusije pa kakve god, svinjski 5 navijaca na ovoj temi, listica 2 navijaca, leseva 3 ostalo sve mi i strumfovi i rodjeni... O cemu ti pricas. Imas potpuno pravo diskutovati o bilo cemu. A generalno kad uzmes stanje trenutno nemas sa njima ni o cemu diskutovati kad se bogalji javljaju na nacionalistički stav.. i to je to ostqlo je sve zajebancija i podjebavanje.
Žašto ne bi bila normalna tema da se priča o stadionima i ostalo sve što je vezano za našu pl.
Ovdje svaki drugi post je od nekog pitara i svaka druga riječ je Željezničar.
Ne kažem da su sve loše provokacije i ako sam navijač Željezničara, ali da ste postali naporni i jeste pa smanjite malo ima i normalni ljudi koji bi došli pročitati ali nemaju šta kad samo gluposti valjate
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa šatro vi niste naporni kad nas podjebajete? Kojekavke ste uvrede pisali na racun kluba i vlasnika i stadiona pa i kad vam neko sukne vi odmah ratni zlocinac **** palac, sta ce procitati?
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao.
I što je još žalosnije što dolazite na našu temu i tamo gluposti pišete
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao.
I što je još žalosnije što dolazite na našu temu i tamo gluposti pišete
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. AUniited je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:28Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.
Il ove gluposti sto pisete za telegram grupe ja to za vas pisao prije 2 godine. Ako vi imate to ne znaci da svi na svijetu imaju. Ubjedljivo najvise botova i ljudi sto pisu po direktivama ima kod vas. Najbolje se to očituje na privatnim PDF gdje se mi na mrtvo ime pokoljemo između sebe a kod vas ko god sta kaže ili je hulahopka ili pitar.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 22 jan 2026, 13:32, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam sta je problem sad?
Na temi PLBIH komentarisemo prelazni rok kluba s najbogatijim strateskim investitorom u nasoj lijepoj Bosni i Hercegovini
I opet ne valjamo
Na temi PLBIH komentarisemo prelazni rok kluba s najbogatijim strateskim investitorom u nasoj lijepoj Bosni i Hercegovini
I opet ne valjamo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma brate ne mogu se s tobom raspravljati kad ti odmah krećeš i mi smo nešto i tako u krug.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:30Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. AUniited je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:28Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.
Nije meni cilj da se prepirem ovdje nego govorim da je tema izgubila smisao najmanje se piše o PL.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa svaki vaš komentar je vezan za Želju, ako nemaš šta pametno napisati bolje nemoj ništa LP živ bio
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U Bosni vlada seljakluk, ne može se na korektan i fin način razgovarati, sve neko podbadanje, provociranje, a sve bijeda, jad i sirotinja. Nije problem ni u bijedi, jadu i sirotinji, nego u tome što je seljakluk nešto što je očigledno poželjno i redovno u ponašanju žitelja ove naše državice.
Iz ove zaostale sredine se moraš očigledno iseliti da napraviš nešto u životu. Ovdje sam na forumu tu i tamo, napišem nešto, ali pola foruma su obični krkani, seljačine, kuqčite se sa parama braće Mirvić, a nemate za hljeba i jadne živote vodite i mislite da ste cool ako jedni drugima stavljate prst u oko, a zapravo su svi bh klubovi jedan evropski jad, od uslova pa do svega drugog.
Također, svi glumite da ste neki čaršijaneri, djeca čaršije. Čaršija je jad, zaostalost i nuspojava turske okupacije, koja nas je i dovela na ovaj level seljačke komunikacije.
Iz ove zaostale sredine se moraš očigledno iseliti da napraviš nešto u životu. Ovdje sam na forumu tu i tamo, napišem nešto, ali pola foruma su obični krkani, seljačine, kuqčite se sa parama braće Mirvić, a nemate za hljeba i jadne živote vodite i mislite da ste cool ako jedni drugima stavljate prst u oko, a zapravo su svi bh klubovi jedan evropski jad, od uslova pa do svega drugog.
Također, svi glumite da ste neki čaršijaneri, djeca čaršije. Čaršija je jad, zaostalost i nuspojava turske okupacije, koja nas je i dovela na ovaj level seljačke komunikacije.
Zadnja izmjena: Unknown19, dana/u 22 jan 2026, 13:40, ukupno mijenjano 2 puta.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uniited je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:32Ma brate ne mogu se s tobom raspravljati kad ti odmah krećeš i mi smo nešto i tako u krug.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:30Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. AUniited je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:28Pa evo vrati zadnjih 100 stranica pa pogledaj ko piše o kome i kako.
Duška ustane ujutro prvo napiše 10-20 postova o Želji i nije samo duška pored njega najmanje još 10 likova koji to isto rade, ispočetka je bilo i smiješno ali sada prelazi u naporno i tema gubi svaki smisao
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.
Nije meni cilj da se prepirem ovdje nego govorim da je tema izgubila smisao najmanje se piše o PL.

Ja samo argumentima pričam. Evo za telegram grupe.
2023.
Tema je izgubila smisao kad su pojedinci a znamo koji ovdje danonoćno botovali za hadziju, secirali nas finansijski izvještaj, svaku marku brojali, pisali tik tak, sve poslije je reakcija na to. Za razliku od tih ljudi ja progovorim i sa mostarcima i zenicanima i banjucanima i sirokobrijezanima i ovim momkom sto navija za Rudar. Sve to stane u 2 posta dnevno u prosjeku sto je lako provjerljivo. A ima ih sa 10.
Evo reci će i ovaj post o Željezničaru , nije , ovo ti i ja pricamo.
Pored toga imam korektan odnos sa svim vasim navijačima koji su normalni, razmijenimo i misljenja i svašta nešto
Online
Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 11 gostiju.




