Edin Džeko
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Da je mladji i brzi ne bi igrao u Njemackoj Cvajti
075 ❤
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Moro je ono zabit.
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Katic bi bio dobar za sumu i drva, ali za vels ce biti dobar da se fizicki potuceSheyi je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:19Ovaj Katic bas sivonja nikakva osjecaja nema, najgore kad on uzme da pokrece napadeElAn10 je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:15Ja mislim da ce se Dzeko osjecati koda je u real doso kad bude sad u martu sa reprezentacijom, jer koliko smo god losi za ovaj schalke smo sila![]()
Mislim da mu je u karijeri uvijek bilo obrnuto, ali sad ce mu biti bas milina igrati sa alajbegovicem, demirovicem i kompanijom umjesto ovim![]()
![]()
Ima vremena nigdje nikog, umjesto da primi loptu i smiri on je glavom iz prve bezveze prema naprijed bez potrebe, ali opet mi je drag, bori se za svaku loptu i ne boji se...
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Ili bi se pisalo kako ima najgluplje crnce za saigrace
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
realno gledano, gol koji je dao protiv kaiserslauterna i recimo onaj protiv Rumunije u novembru su mnogo teži za izvesti. Jbg, dogodi se.
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Edin Džeko
E tu cemo sad viditi jel muslic pravi strucnjak ili nije, u prvoj polusezoni nije imao bas neke igrace i mogo je igrati taj stil fudbala, sad je situacija skroz drugacija i doveli su dobre igrace, vise se sad ocekuje od njega i tima, jer su realno sa ovim timom jedan od favorita za ulazak u prvu ligu, ali ako ovako igraju bice teskoGoalgetter je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:35Brutalno su losi, nemaju uopste vise onu trku i borbenost iz prve polusezone, bez toga su jedva i za sredine tabele.
Re: Edin Džeko
Schalke nemocan osim one Dzekine samse veliko nista
Sredina im ne postoji i ne mogu dva pasa povezati
Tehnickih greski vise nego u nasoj ligi, a najgore sto uporno pokusavaju ds preskoce teren sa dugim loptama bekova
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Edin Džeko
-
JohannWolfgang
- Postovi: 296
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
- Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
075 ❤
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, atomac123, AzRimiRzA, b00t, boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, Muumii, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee i 582 gosta.


