Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FoxMulder
- Postovi: 1721
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 07 feb 2026, 13:50
Kako je ovaj Šalke prvi na tabeli je prava misterija
Ovo bi zrinjski s dva razlike uzeo
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
CAGarfia
- Postovi: 5842
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 07 feb 2026, 13:51
Nevjerovatno da pljuju čovjeka koji je prvi na tabeli s prosječnom ekipom.
-
Confiance
- Postovi: 1331
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 07 feb 2026, 13:52
Ovdje ima par timova koji malo odskacu od lige, tipa ovaj elversberg, paderborn, darmstadt, schalke do prije par kola, a ovo ostalo realno u pet deka. Male su razlike izmedju 5. i 15.og
-
Virtu4l
- Postovi: 59765
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 07 feb 2026, 13:54
Confiance je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:52
Ovdje ima par timova koji malo odskacu od lige, tipa ovaj elversberg, paderborn, darmstadt, schalke do prije par kola, a ovo ostalo realno u pet deka. Male su razlike izmedju 5. i 15.og
Nema lake utakmice.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Confiance
- Postovi: 1331
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 07 feb 2026, 13:57
Virtu4l je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:54
Confiance je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:52
Ovdje ima par timova koji malo odskacu od lige, tipa ovaj elversberg, paderborn, darmstadt, schalke do prije par kola, a ovo ostalo realno u pet deka. Male su razlike izmedju 5. i 15.og
Nema lake utakmice.
Svi danas igraju fudbal

-
CHR
- Postovi: 1380
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 07 feb 2026, 14:03
Druge lige teske za gledati samo tako.
-
DamirT
- Postovi: 30939
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 07 feb 2026, 14:11
Konacno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
dubioza144
- Postovi: 2500
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la dubioza144 » 07 feb 2026, 14:11
Dzeko Dzeko majstoree
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
-
Confiance
- Postovi: 1331
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 07 feb 2026, 14:12
golcina bas, ali mu je i nabacio top loptu ovaj novi alzirac sto je usao
-
wanakis
- Postovi: 34
- Pridružen/a: 09 jul 2011, 00:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la wanakis » 07 feb 2026, 14:16
Samo jednu stranicu nazad, kakvi **** i fudbalske analfabete… Babuka ideš!
-
Iceplayer
- Postovi: 2189
- Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Iceplayer » 07 feb 2026, 14:17
Hvala Džeko što nam omogućavaš još da uživamo.

-
Virtu4l
- Postovi: 59765
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 07 feb 2026, 14:19
Confiance je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:57
Svi danas igraju fudbal
U ovoj ligi to nije floskula, svaki igrač ima realnu šansu da završi u prvoj Bundesligi, puni stadioni, preozbiljna liga.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
CAGarfia
- Postovi: 5842
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 07 feb 2026, 14:21
Virtu4l je napisao/la: ↑07 feb 2026, 14:19
Confiance je napisao/la: ↑07 feb 2026, 13:57
Svi danas igraju fudbal
U ovoj ligi to nije floskula, svaki igrač ima realnu šansu da završi u prvoj Bundesligi, puni stadioni, preozbiljna liga.
Preizjednačena liga, zato i jeste uspjeh što su sa 25 golova u 21 utakmici prvi.
-
Sheyi
- Postovi: 13905
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 07 feb 2026, 14:27
U iduce 4 tekme bi trebali uzeti bar 10 bodova, jer nakon toga im ide tezi dio sezone gdje su im 4 od 6 protivnika kandidati za ulazak Hannover, Darmstadt, Elversberg i Paderborn.
-
CHR
- Postovi: 1380
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 07 feb 2026, 14:27
-
Sveti
- Postovi: 10098
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 07 feb 2026, 14:28
B.a.b.u.k.a
naprijed rejal
-
ElAn10
- Postovi: 614
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 07 feb 2026, 14:29
Babuka
-
nebeskasila
- Postovi: 3691
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la nebeskasila » 07 feb 2026, 14:29
Idemooo legendo najveca . Iz niceg ce dati ovdje 15 golova do kraja
Trenutno korisnika/ca: ajaca, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, BIHpatriota, Bing [Bot], bordobijeli, Bosnjo22, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, mercurial, nebeskasila, omanovski, RaZuti, ristagrad, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, TefalTava, tobaccos, Venom, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 509 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []