Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
mnon46
- Postovi: 5208
- Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la mnon46 » 08 feb 2026, 14:10
N3R3D je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:36
Banić
Ristovski - Gojković - Mujkić
Hujber - Cimirot - Telalović - Kuprešak
Kyeremeh - Renan - Menalo
Mada sumnjam da će bez Ljajića krenuti... Ovako bi dobili brzinu po krilima na njihove sporije bekove.
Kako je ovaj sastav brz po stranama, jače lige se ne bi postidile.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
riki46
- Postovi: 467
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la riki46 » 08 feb 2026, 14:34
N3R3D je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:36
Banić
Ristovski - Gojković - Mujkić
Hujber - Cimirot - Telalović - Kuprešak
Kyeremeh - Renan - Menalo
Mada sumnjam da će bez Ljajića krenuti... Ovako bi dobili brzinu po krilima na njihove sporije bekove.
Odličan sastav, samo mi nije jasno šta će Mujkić u prvih 11 ispred Maroodze?
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
-
fks74
- Postovi: 13474
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 08 feb 2026, 14:39
riki46 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 14:34
N3R3D je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:36
Banić
Ristovski - Gojković - Mujkić
Hujber - Cimirot - Telalović - Kuprešak
Kyeremeh - Renan - Menalo
Mada sumnjam da će bez Ljajića krenuti... Ovako bi dobili brzinu po krilima na njihove sporije bekove.
Odličan sastav, samo mi nije jasno šta će Mujkić u prvih 11 ispred Maroodze?
Telalović bi u Zenici izgorio kao šibica.
-
Posejdon
- Postovi: 169
- Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Posejdon » 08 feb 2026, 14:43
Dobar sastav, daleko najbrži u ovoj ligi. Međutim problem je u premalo veznih igrača, da bi ovo funkcionisalo moramo imati barem jednog wing beka ili jednog od štopera koji ulaze unutra i osiguravaju dodatni posjed. Kuprešak mi se čini kao opcija za to. Ako bi ovo uspjelo funkcionisati bilo bi ekstra.
Are you not entertained ?!
-
fera
- Postovi: 6770
- Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la fera » 08 feb 2026, 14:43
N3R3D je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:36
Banić
Ristovski - Gojković - Mujkić
Hujber - Cimirot - Telalović - Kuprešak
Kyeremeh - Renan - Menalo
Mada sumnjam da će bez Ljajića krenuti... Ovako bi dobili brzinu po krilima na njihove sporije bekove.
Mislim da Telalovic nema pravo nastupa al manje vise jako dobar sastav si napisao. I ja bi volio vidjeti ovu trojicu u napadu.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
-
UtdBiH21
- Postovi: 269
- Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la UtdBiH21 » 08 feb 2026, 14:50
Sta je sa Zivkovicem sto ga ne objave , pise na transfermarktu da je nas igrac ?
-
Galantni
- Postovi: 369
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Galantni » 08 feb 2026, 15:00
Vidim suđenje ide i dalje onim tokom gdje je stalo. Dovođenje Čeferina je samo zamazivanje očiju i iskazivanje snage svjestske koalicije koja provodi torturu na kompletnoj planeti. Sve je uvezano, sve je laz, sve je besmisleno. Iskreno neka nam je Bog na pomoci kao narodu koji ce okruzen sa dva smrtna neprijatelja. Opstanak nas ovde u buducnosti, bice ravno naucnoj fantastici. Sretno nam
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11460
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 08 feb 2026, 15:03
Galantni je napisao/la: ↑08 feb 2026, 15:00
Vidim suđenje ide i dalje onim tokom gdje je stalo. Dovođenje Čeferina je samo zamazivanje očiju i iskazivanje snage svjestske koalicije koja provodi torturu na kompletnoj planeti. Sve je uvezano, sve je laz, sve je besmisleno. Iskreno neka nam je Bog na pomoci kao narodu koji ce okruzen sa dva smrtna neprijatelja. Opstanak nas ovde u buducnosti, bice ravno naucnoj fantastici. Sretno nam
Pa vala ovo je korektno odrađeno, ako misliš na penal od maloprije.
Gdje će sa rukom?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
gh0stHZ
- Postovi: 517
- Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
- Lokacija: DE
-
Kontakt:
Post
Postao/la gh0stHZ » 08 feb 2026, 15:15
Ja bih više volio da uletimo ove godine u grupe normalnim putem kroz kvale plus kup i superkup, nego da osvojimo titulu i da ne napavimo ništa u Europi.
Nemamo mi koeficijent ni za šampionskim putem ući, ali opet raditi na tome da nam bude što lakše u budućnosti.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
-
visokohz
- Postovi: 4636
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 08 feb 2026, 16:43
Može Hamza može...
-
Rule_hz
- Postovi: 5959
- Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rule_hz » 08 feb 2026, 16:49
visokohz je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:43
Može Hamza može...
Kako bi nam legao uh
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
-
vedinjo98
- Postovi: 2341
- Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la vedinjo98 » 08 feb 2026, 16:52
fks74 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:21
benko21 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:20
fks74 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:12
Kako se zove pitar, što je prenosio utakmicu Sarajevo- Radnik ?
Vedad Surkovic
Drago mi je sto se vratio.
Puna podrska za naseg bordo brata nakon svega sto je prosao. Sto se tice komentatorskog posla, ubjedljivo najbolji od svih sto su bili na Areni.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
-
Bejker
- Postovi: 370
- Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bejker » 08 feb 2026, 16:52
visokohz je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:43
Može Hamza može...
Jesu li to vase zelje ili se stvarno pregovara?
U novi boj...
-
visokohz
- Postovi: 4636
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 08 feb 2026, 17:06
Bejker je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:52
visokohz je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:43
Može Hamza može...
Jesu li to vase zelje ili se stvarno pregovara?
Navodno pregovara...
-
fera
- Postovi: 6770
- Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la fera » 08 feb 2026, 17:07
vedinjo98 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:52
fks74 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:21
benko21 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:20
Vedad Surkovic
Drago mi je sto se vratio.
Puna podrska za naseg bordo brata nakon svega sto je prosao. Sto se tice komentatorskog posla, ubjedljivo najbolji od svih sto su bili na Areni.
Najbolji komentator za nasu ligu bez konkurencike. A da mu dragi Allah podari sangu i sve najbolje veliki je gubitak prezivio.
Bas mi je drago da se vratio poslu.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
-
Turo
- Postovi: 1043
- Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Turo » 08 feb 2026, 17:08
Postoji li izvor koji kaže da je bez kluba?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10171
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 08 feb 2026, 17:10
visokohz je napisao/la: ↑08 feb 2026, 17:06
Bejker je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:52
visokohz je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:43
Može Hamza može...
Jesu li to vase zelje ili se stvarno pregovara?
Navodno pregovara...
Ne pregovara nazalost
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
MSOZ101
- Postovi: 931
- Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la MSOZ101 » 08 feb 2026, 17:12
fera je napisao/la: ↑08 feb 2026, 17:07
vedinjo98 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:52
fks74 je napisao/la: ↑08 feb 2026, 13:21
Drago mi je sto se vratio.
Puna podrska za naseg bordo brata nakon svega sto je prosao. Sto se tice komentatorskog posla, ubjedljivo najbolji od svih sto su bili na Areni.
Najbolji komentator za nasu ligu bez konkurencike. A da mu dragi Allah podari sangu i sve najbolje veliki je gubitak prezivio.
Bas mi je drago da se vratio poslu.
Kad se već hvali da i ja napišem. Najdraži i najpitkiji glas, najsposobniji Arenin komentator sa našeg područja i nadam se da će ga znati cijeniti u ASBiH.
-
visokohz
- Postovi: 4636
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 08 feb 2026, 17:17
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 feb 2026, 17:10
visokohz je napisao/la: ↑08 feb 2026, 17:06
Bejker je napisao/la: ↑08 feb 2026, 16:52
Jesu li to vase zelje ili se stvarno pregovara?
Navodno pregovara...
Ne pregovara nazalost
E jbg...
-
Aduka87
- Postovi: 10645
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 08 feb 2026, 17:18
Jos sabanskog portala hahahah

| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
DEBUG SSO: [] | STATUS: []