FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5955
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 09 feb 2026, 13:28

Šutkovic
Sivac Horic Hodzic Mašetic
Amoah Jenjic Delic Sijamija
Šero Masic

Ovo im je najbolje sto imaju po ovim tekmama iz federalke

Rijad im je bio 50% ekipe i onaj iz stupcanice sto je bio doso Kazazlic tako nesto i on je otiso
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
StriktnoZlo
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StriktnoZlo » 09 feb 2026, 13:33

Da pohvalim momke koji rade grafite po gradu, a pogotovo po SG :thumbup:
Trenutna ekipa momaka sa sjevera i OML obećava. Hz su bile dugo u padu i ono što me je začudilo da momcima nije ništa palo.
Ostale ekipe kada dožive smjenu generacije kakvu su hz doživjele, pretežno fasuju krpu.

Grafiti su nekako dosta i ogledalo grada za neutralne sladokusce. Lijepo je kada na ulazu u grad/opštinu vidiš naš grafit.
Trenutno u odnosu na komšije dominiramo i jedino što treba prestati je šaranje. Papanluk na nivou i jednih i drugih.
Ove nove generacije nemaju taj kodex, daj da prešaram i ja sam faca u gradu. Nisi drug, nego napravi akciju sa 30 likova bez palica, cigli i ostalih rekvizita i napadni 2 kombija druge navijačke grupe.
Eh kako su Horde žarile 2008-2016, morali su se neki najaviti da dolaze na čaršiju, pa čak i pitati da li smiju djevojku prošetati. :mrgreen:
"Sve laže onaj mali ..."

ULTRAGOTIVA

boki86
Postovi: 5131
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 09 feb 2026, 13:40

Rule_hz je napisao/la:
09 feb 2026, 13:28
Šutkovic
Sivac Horic Hodzic Mašetic
Amoah Jenjic Delic Sijamija
Šero Masic

Ovo im je najbolje sto imaju po ovim tekmama iz federalke

Rijad im je bio 50% ekipe i onaj iz stupcanice sto je bio doso Kazazlic tako nesto i on je otiso
Koji amoah, jel onaj sto je u zelji bio :wtf:

Avatar
Nirton
Postovi: 7531
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 09 feb 2026, 13:41

boki86 je napisao/la:
09 feb 2026, 13:40
Rule_hz je napisao/la:
09 feb 2026, 13:28
Šutkovic
Sivac Horic Hodzic Mašetic
Amoah Jenjic Delic Sijamija
Šero Masic

Ovo im je najbolje sto imaju po ovim tekmama iz federalke

Rijad im je bio 50% ekipe i onaj iz stupcanice sto je bio doso Kazazlic tako nesto i on je otiso
Koji amoah, jel onaj sto je u zelji bio :wtf:
Njegov imenjak i prezimenjak, ali nije on :mrgreen:
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5955
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 09 feb 2026, 13:42

Nirton je napisao/la:
09 feb 2026, 13:41
boki86 je napisao/la:
09 feb 2026, 13:40
Rule_hz je napisao/la:
09 feb 2026, 13:28
Šutkovic
Sivac Horic Hodzic Mašetic
Amoah Jenjic Delic Sijamija
Šero Masic

Ovo im je najbolje sto imaju po ovim tekmama iz federalke

Rijad im je bio 50% ekipe i onaj iz stupcanice sto je bio doso Kazazlic tako nesto i on je otiso
Koji amoah, jel onaj sto je u zelji bio :wtf:
Njegov imenjak i prezimenjak, ali nije on :mrgreen:


Iz rudara na posudbu doso
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 09 feb 2026, 13:46

Lujkaa je napisao/la:
09 feb 2026, 13:27
Prema nizerazrednim ekipama ne treba imati nikakvog respekta.
To se mora satrati odmah u prvih 20 minuta. Ako to ne mozemo, dabogda evrope ne vidjeli jer je ne zasluzujemo.
Reala izbaci petoligas jebote. Da je tako lahko "satrati" neku ekipu valjda real madrid ne bi imao tih problema

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 09 feb 2026, 13:50

To je tipična kup utakmica između velikih i malih.mališan može doći samo uz pomoć navijača i kroz borbu.ako to spriječimo, ne bi trebalo biti problema.

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 09 feb 2026, 14:17

Jedan kratki rezime koji pokazuje da smo na dobrom putu da postanemo konkurentna, čak i dominantna, ekipa.

Otkad je Cvitanović trener odigrali smo 11 prvenstvenih utakmica, u kojima imamo omjer 6-4-1 te osvojena 22 boda od mogućih 33 što čini prosjek po utakmici 2 boda.

Od toga je bilo 8 clean sheetova, 3 minimalne pobjede (1-0), 16 datih golova, te 5 primljenih golova. Također, u 2 od 11 utakmica ni mi nismo uspjeli postići pogodak.

Protiv jačih ekipa imamo:
Zrinjski remi (trebali smo pobjediti) i pobjedu
Borac pobjeda
Željo pobjeda

Izgubili smo od Rudara 2-1, te remizirali sa Zrinjskim 1-1, Radnikom 2-2, Sirokim 0-0 i Veležom 0-0 gdje smo REALNO trebali imati barem 7 bodova više, od ovih 11 izgubljenih.

Do kraja imamo 16 utakmica, sa OSTVARENIM prosjekom bodova pod Cvitanovićem to bi bila još 32 boda, odnosno 64 ukupno što sigurno nije dovoljno za titulu.

Da smo uzeli ovih 7 koje smo po meni trebali, imali bismo 39 bodova umjesto 32, te prosjek 2.63 što je abnormalno visok prosjek. Sa tim prosjekom u preostalih 16 utakmica bismo dobili još 42 boda + 39 koje bismo imali sa tih 7 dodatnih, što bi na kraju sezone iznosilo 81 bod, što bi gotovo pa sigurno bila titula.

Ukoliko ovaj tim nastavi ovom putanjom, moglo bi se nadati tituli u idućoj sezoni, a za ovu prosto ne vjerujem.

Kratki pregled:
Zrinjski 1-1
Radnik 2-2
Sloga 1-0
Posusje 3-0
Borac 1-0
Rudar 1-2
Siroki 0-0
Velez 0-0
Zeljo 4-0
Zrinjski 1-0
Radnik 2-0

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 09 feb 2026, 14:54

SHZ82 je napisao/la:
09 feb 2026, 13:10
fks74 je napisao/la:
09 feb 2026, 13:05
Nama će najveći problem biti Kazla, kakav god je Čelik + pun stadion + Kazla = veliki problem.
Halkic sudi Celik-Sarajevo
:rol:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Lujkaa
Postovi: 350
Pridružen/a: 31 jan 2026, 17:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lujkaa » 09 feb 2026, 14:56

rimljanin90 je napisao/la:
09 feb 2026, 13:46
Lujkaa je napisao/la:
09 feb 2026, 13:27
Prema nizerazrednim ekipama ne treba imati nikakvog respekta.
To se mora satrati odmah u prvih 20 minuta. Ako to ne mozemo, dabogda evrope ne vidjeli jer je ne zasluzujemo.
Reala izbaci petoligas jebote. Da je tako lahko "satrati" neku ekipu valjda real madrid ne bi imao tih problema
Sve je to meni jasno ali ne mozes glumiti neku velicinu a bojati se drugoligasa. Jedina misao mora biti kako ih sto prije rijesiti. Ni o cemu drugom ne treba razmisljati

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la goGlobal » 09 feb 2026, 14:58

ErosViverosViv je napisao/la:
09 feb 2026, 11:18
Bit ce mnogo lakse nego sto se ocekuje. Igrat ce vjerovatno prva postava, ja brige nemam.
Samo da ne bude opet busenja guma i ostecenja.
Ma ne kontam ni ja šta ss imamo brinuti, realno smo petostruko jači a koncentracija igrača u FKS je sve samo nije počkasta trenutno a igrali su i na posječenijim stadionima.
Što se tiće napada, toga će bit sigurno jer to je jednostavno navijački folklor, samo nek ne bude kao prosli susret u kupu gdje nas zaskaču iz Internacionala među zgradama pa bježe. Uglavnom poželilo se u čimburlend. Vidimo se u srijedu.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
StriktnoZlo
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StriktnoZlo » 09 feb 2026, 15:18

Stanica sva je u bordooo bijeloooom
"Sve laže onaj mali ..."

ULTRAGOTIVA

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 09 feb 2026, 15:23

Zna li neko kad se krece za Zenicu? Jel se mora sa kolonom ici? S posla ću pravo pa da znam kako, šta..

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 09 feb 2026, 15:26

nokee je napisao/la:
09 feb 2026, 15:23
Zna li neko kad se krece za Zenicu? Jel se mora sa kolonom ici? S posla ću pravo pa da znam kako, šta..
Sutra bi se trebalo znati, ali vjrv će kolona biti ili bar pultovi na ulazu u grad.

Avatar
midzuka
Postovi: 992
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 09 feb 2026, 15:27

nokee je napisao/la:
09 feb 2026, 15:23
Zna li neko kad se krece za Zenicu? Jel se mora sa kolonom ici? S posla ću pravo pa da znam kako, šta..
Prati informacije na UNFKS, bit će na vrijeme objavljeno, bez srkleta. :D
JURIŠ

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 677
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 09 feb 2026, 15:28

**** cemo černobilce

VAMOS SARAJEVO!!!
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 09 feb 2026, 15:39

StriktnoZlo je napisao/la:
09 feb 2026, 15:18
Stanica sva je u bordooo bijeloooom
I horde krecu na daleki put!
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

endeende
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 jan 2019, 15:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la endeende » 09 feb 2026, 16:43

renana out par mjeseci

Avatar
Madafaka
Postovi: 3329
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 09 feb 2026, 17:03

Mora se dovesti špic i to brzo.

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 09 feb 2026, 17:16

Uopste me ne cudi sekunde.Poslije svaki priprema narocito zimski imamo najmanje 3 teze povrijedjena igraca,ne znam iskreno sto ste mislili da ce sad bit nesto drugacije a pripreme skroz bezveze bile.
Upozoravao sam da nam treba igraca kad su govorili da ne treba i da smo popunjeni...Znam u dusu klub
Sto se tice napadaca,nakon zadnjeg kola jesenjeg dijela stav je bio da nam najvise treba napadac,mi smo do sada otpustili svakog ali bukvalno svakog napadaca sto smo imali i vratili Turkesa.Sta ako se i on povrijedi?

Najmanje jednog napadaca danas nazvati i zavrsiti da se sutra prikljuci pa kakav god bude,u kar.ina smo situaciji
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Majestic-12 [Bot] i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []