boki86 je napisao/la: ↑11 feb 2026, 09:16
jurisicduska je napisao/la: ↑11 feb 2026, 09:13
boki86 je napisao/la: ↑11 feb 2026, 09:11
Pogubno bi bilo da telalovic uopste igra ovu utakmicu, samo sto je otisao iz celika. Ne treba takav pritisak momku trenutno
Tu se postaje igrac , stavit ga od 1. minute.
Ako to pregura sve je pregurao.
Nek ne gura preko nasih ledja
Hem bi ga udarali, provocirali, da ne spominjem sa tribina. Crveni mu ne gine
Ja sam eto misljenja da bi takva situacija nama koristila. Oni sigurno imaju vise motiva , to ce ih ponijeti , a nasu ekipu moze motivisat upravo to da stanu na stranu saigraca. A u situscijama gdje oni idu na njeg ostro, mogli bi i oni dobit crveni.

a znas ove nase kabadahije pogotovo Rileta ne da na svoje.
Ja bih ga gurnuo od prve pa nek sve izgori. Prvo sto je bas plemenit igrac ima neki X faktor, fkt puno očekujem od njeg.