Nešto sumnjam, milion ojra je platu imao nakon one sezone u Rumunjskoj kad je pokidao a to nije bilo davno. Despotović je realnija opcija.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Potpisao je on
https://www.gsp.ro/international/campio ... 04033.html
Zadnja izmjena: Rule_hz, dana/u 11 feb 2026, 11:42, ukupno mijenjano 1 put.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2032
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uredno najavljen raniji izlazak sa posla, malo ranije put Zenice, čevapi kod onog Bešlića pa stadion.
Sretno nam svima.
Prolazak daj nam ti.
Sretno nam svima.
Prolazak daj nam ti.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Hajde Dugandzija i da stavimo tacku na ovaj prelazni rok !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Uh Marko bi bio kapitalac u rangu Benka, Stojceva i Jajala.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Ne bih se ja zalijetao tek tako.. bez kluba, sprema upitna, motiv ko zna kakav kao i kod svih ovih “povratnika”
Obzirom na nasu situaciju, ako hoce, dat mu maksimum ugovor do kraja sezone s mogucnosti produzenja na jos jednu godinu. Ako se pokaze dobro jest, ako nije nama na ljeto svakako treba trazit kvalitetnijeg i mladjeg spica, vjerovatno ne jednog nego dva..
-
propoklopac
- Postovi: 721
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Meščini da je on potpisao za nas već, ovo bi bilo top Bgm
Sarajevo ljubavi moja 1946
- GalileoGalilei
- Postovi: 2811
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
On osim u Rumuniji nije imao neku bajnu karijeru, ali u ovom momentu nam treba bilo ko, makar bio Melunović. Mislim da će on za ovu ligu biti sasvim dovoljan. Fizički jak, dobra igra glavom, dobar šut. Nadam se je i na fizičkom planu okej da može odmah uletiti.
Re: FK Sarajevo
Da mi je samo jednu utakmicu (poželjno protiv Zrinjskog ili kona), vidjeti na djelu Dugandžića ispred Ljajića, te Menala i Kyeremecha na krilima 
Re: FK Sarajevo
Hajde, Dugandžiću, napadač kakav nam treba.
Re: FK Sarajevo
Nek si javio gdje ćeš bit da ti šal uzmuDoktorXabaras je napisao/la: ↑11 feb 2026, 12:19Uredno najavljen raniji izlazak sa posla, malo ranije put Zenice, čevapi kod onog Bešlića pa stadion.
Sretno nam svima.
Prolazak daj nam ti.![]()
ISTINA ZA VEDRANA!
Re: FK Sarajevo
Ja uopšte ne doživljavam ovu utakmicu, ovi iz Zenice bezveze digli hajku...
0:5 i zdravo.
0:5 i zdravo.
Re: FK Sarajevo
Nek mu uzmu. Svejedno je njihovLecler je napisao/la: ↑11 feb 2026, 13:39Nek si javio gdje ćeš bit da ti šal uzmuDoktorXabaras je napisao/la: ↑11 feb 2026, 12:19Uredno najavljen raniji izlazak sa posla, malo ranije put Zenice, čevapi kod onog Bešlića pa stadion.
Sretno nam svima.
Prolazak daj nam ti.![]()
Re: FK Sarajevo
5400+ članova.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
johntravolta123 je napisao/la: ↑11 feb 2026, 10:14A svakako ne treba malog izlagat tom pritisku i mislim da to Cvitanovic nece uraditi
Vjerovatno nece ga ni povesti na utakmicu
Ni pod razno ne uvoditi Telalovica. Ice namjerno da ga povrijede i ne samo njega.
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovaj momak se cini kao bas ozbiljan igrac , mislim da ce se dobro uklopiti ako dodje
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
Online
Trenutno korisnika/ca: benko21, bordobijeli, Morpheus, MSOZ101, rimljanin90, zagorski i 40 gostiju.

.png)





