pa nisu ga odrzavali po pravilima, isto ce se desiti sa svim hibridima koji su uradjeni prosle godine.
Hibrid sam po sebi kosta dosta novca, ali isto tako oravilno odrzavanje je jako skupo i to nijedan klub nece ispostovati
pa nisu ga odrzavali po pravilima, isto ce se desiti sa svim hibridima koji su uradjeni prosle godine.
Pa kako onda na Bilinom teren postavljen 2012 i prije 5 godina samo skinut 2cm i presijan a u oljem stanju troduplo, vjeruj da nije odrzavan adekvatno na grbavici
Fk Zeljeznicar nije nista svojim parama izgradio i napravio kao ni NK Celik a ni FK Velez sve su to pare grada opstine da li kantona ili federacije zato se ne provaljuj molim te budi realan i reci kako jestantibot je napisao/la: ↑17 feb 2026, 16:42Nazivaš nekog hajvanom što kao ne zna održavat poklonjen teren a da si malo informisan znao bi da je na Grbavici izgrađen prvi hibridni teren u BiH i to sa parama FK Željezničar te da je terenu 7godina već i da je dao svoje.Informiši se prije lupetanja,svako dobro.
Malim djelom učestvovali kanton, opština i UEFA većinu je FK Željezničar platio liku ne provaljuj se ti nemaš pojmaconvict35 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 17:25Fk Zeljeznicar nije nista svojim parama izgradio i napravio kao ni NK Celik a ni FK Velez sve su to pare grada opstine da li kantona ili federacije zato se ne provaljuj molim te budi realan i reci kako jestantibot je napisao/la: ↑17 feb 2026, 16:42Nazivaš nekog hajvanom što kao ne zna održavat poklonjen teren a da si malo informisan znao bi da je na Grbavici izgrađen prvi hibridni teren u BiH i to sa parama FK Željezničar te da je terenu 7godina već i da je dao svoje.Informiši se prije lupetanja,svako dobro.
Ako misliš na teren on se kod Veleža finansirao iz UEFA fonda i NS BIH kao i jednim dijelom kojeg su morali obezbjediti klubovi. Ako misliš na izgradnju stadiona Velež je od kreditnog zaduženja izgradio sjevernu tribinu, zapadna je izgrađena od para ljudi koji su 2016 bili članovi uo i koji posjeduju građevinske firme, Red Army istočna od grada, južna ova zadnja od Vlade Federacije. Zdrnku između istoka i juga gradi Hasić Šemsudin bivsi predsjednik i to je poklon klubu od njega. Drugim riječima teren dobili, stadion 60% vlastita sredstva -40% donacijeconvict35 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 17:25Fk Zeljeznicar nije nista svojim parama izgradio i napravio kao ni NK Celik a ni FK Velez sve su to pare grada opstine da li kantona ili federacije zato se ne provaljuj molim te budi realan i reci kako jestantibot je napisao/la: ↑17 feb 2026, 16:42Nazivaš nekog hajvanom što kao ne zna održavat poklonjen teren a da si malo informisan znao bi da je na Grbavici izgrađen prvi hibridni teren u BiH i to sa parama FK Željezničar te da je terenu 7godina već i da je dao svoje.Informiši se prije lupetanja,svako dobro.
Uzeo neko pare, dobijaju sa svih strana pare sad zadnje i od saveza, a nije se skoro pomakelo.
Vjerovatno je cilj da stadion ima kategoriju 4. Pretpostavljam da je dugoročni cilj riješiti se rugla gornjeg dijela zapadne tribine.
4050 sjedećih mjesta.zaostrog je napisao/la: ↑19 feb 2026, 14:50Vjerovatno je cilj da stadion ima kategoriju 4. Pretpostavljam da je dugoročni cilj riješiti se rugla gornjeg dijela zapadne tribine.
Donji dio zapad ima kapacitet 4.875 mjesta.
Ne znam koliko će ova nova tribina imati mjesta, ali ne može s ovom visinom i svim što treba da ima biti više od 4.500 (recimo Željin istok je veći, a redovi su manji, zbijeniji).
Sve u svemu, na kraju će to biti maksimalno 9.000 mjesta, što i nije tako strašno.
Prije nekoliko godina bilo je u javnosti da je Zeljo duzan neke pare za hibridni teren,ne kazem da je on sam finansirao ali je ucestvovao u finansiranju izgradnje hibridnog terena koji se svake druge godine mijenja i nije to toliko skupo jer je odradjena nova drenaza kao i grijaci terena to je skupo,a npr u Njemackoj grad finansira zamjenu terena svakom Bundesligasu,prije par godina sam citao bas o tome i prikazivali kako se mijenja trava na stadionu Dortmunda a klub okrece preko 100 miliona eura samo od tv prava,i stadion u Zenici nije hibridniconvict35 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 17:25Fk Zeljeznicar nije nista svojim parama izgradio i napravio kao ni NK Celik a ni FK Velez sve su to pare grada opstine da li kantona ili federacije zato se ne provaljuj molim te budi realan i reci kako jestantibot je napisao/la: ↑17 feb 2026, 16:42Nazivaš nekog hajvanom što kao ne zna održavat poklonjen teren a da si malo informisan znao bi da je na Grbavici izgrađen prvi hibridni teren u BiH i to sa parama FK Željezničar te da je terenu 7godina već i da je dao svoje.Informiši se prije lupetanja,svako dobro.
Kako kome, tribina ce biti natkrivena i bliža terenu jer neće biti zakrivljena kao zapadna.

Ma davno sam ja rekao njima da nije drzave bili bi 2 liga centar a o infrastrukturi da i ne pisem, sve isprosili od drzave
Cekaju da im Velez napravi
Nije to procjena to je pranje i kradja bh love. Upisu 21m km a ustvari kosta 10m. 11 se raspodjele,te kradu. Bh hrvatine su veliki krimosi, isto kao dvorana ona u mostaru od 5000 mjesta
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.