FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Avatar
MisterBlue
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 18 feb 2026, 14:44

Pitanje na mjestu, a nikad nam niko nije odgovorio na njega. Šta je sa Garciom? Zašto se momak skoro godinu dana ne može registrovati? Pa migrant dobije prije papire nego ovaj lik. Ko mu plaća smještaj, hranu i da li je na platnom spisku?! Ako jeste hoce li nam konačno neko reći zbog čega ne može da zaigra za nas? Kakvi su više to talovi? Hoće li se tužbe protiv tih likova pokrenuti. Oštetili su Klub s ovim ugovorima jer su znali da idu pa da izvuku max. koliko mogu i da se rastale Željini ratnici i pitarski menadžeri…

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 18 feb 2026, 14:46

perodeformero je napisao/la:
18 feb 2026, 13:21
Čuj **** mu trebu i dijele slačionicu zajedno, ono zajedništvo pred utakmicu hajmo idemo sastanak evo ruke, ja cirkusa ljudi moji šta je ovo. To sve govori o karakteru tih ljudi i šta tu trener može da uradi koji je došao maltene prije 10 minuta?! Tog trenera neko treba da zaštiti, magija Nijaz bi bio savršen kad bi trebali da razjebe neke odnose, ali kad treba da ih popravi evo nema ga nigde
Treba ga otjerati da je Messi takvo ponasanje neprihvatljivo
Sad cu mu se javiti onoj makedonki sto je dolazila na grbavicu s hondom
**** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga J**+
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 18 feb 2026, 14:50

NoDi80 je napisao/la:
18 feb 2026, 14:46
perodeformero je napisao/la:
18 feb 2026, 13:21
Čuj **** mu trebu i dijele slačionicu zajedno, ono zajedništvo pred utakmicu hajmo idemo sastanak evo ruke, ja cirkusa ljudi moji šta je ovo. To sve govori o karakteru tih ljudi i šta tu trener može da uradi koji je došao maltene prije 10 minuta?! Tog trenera neko treba da zaštiti, magija Nijaz bi bio savršen kad bi trebali da razjebe neke odnose, ali kad treba da ih popravi evo nema ga nigde
Treba ga otjerati da je Messi takvo ponasanje neprihvatljivo
Sad cu mu se javiti onoj makedonki sto je dolazila na grbavicu s hondom
**** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga ****
Digitalac smiri se ziv bio

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 18 feb 2026, 15:00

Hoce li taj stoper, desno krilo,lijevo krilo i napadac
Da osiguramo opstanak

ELDIABLO20
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 18 feb 2026, 15:07

GavranBeli je napisao/la:
18 feb 2026, 14:50
NoDi80 je napisao/la:
18 feb 2026, 14:46
perodeformero je napisao/la:
18 feb 2026, 13:21
Čuj **** mu trebu i dijele slačionicu zajedno, ono zajedništvo pred utakmicu hajmo idemo sastanak evo ruke, ja cirkusa ljudi moji šta je ovo. To sve govori o karakteru tih ljudi i šta tu trener može da uradi koji je došao maltene prije 10 minuta?! Tog trenera neko treba da zaštiti, magija Nijaz bi bio savršen kad bi trebali da razjebe neke odnose, ali kad treba da ih popravi evo nema ga nigde
Treba ga otjerati da je Messi takvo ponasanje neprihvatljivo
Sad cu mu se javiti onoj makedonki sto je dolazila na grbavicu s hondom
**** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga ****
Digitalac smiri se ziv bio
Joj Nodija hljeb te…bivsa djevojka :) ako je uopste moze nazvati djevojkom, bolje rec da je to profesionalac treba

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 18 feb 2026, 15:10

ELDIABLO20 je napisao/la:
18 feb 2026, 15:07

Joj Nodija hljeb te…bivsa djevojka :) ako je uopste moze nazvati djevojkom, bolje rec da je to profesionalac treba
Pa nista strasno onda ne znam otkud ovolika halabuka
Neki kako pisu pomislio sam fakat mu djevojka
Nista do mene je sve u redu, neka i ostali malo zguze mozda nauce zabiti, a kakvi su nam napadaci promasili bi rupu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 619
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 18 feb 2026, 15:14

Koji stoperski par bi mogao poceti u Mostaru, Sukilovic - Bicakcic ili Nastic - Bicakcic?
Curva Sud

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 18 feb 2026, 15:24

WeekendOffender je napisao/la:
18 feb 2026, 15:14
Koji stoperski par bi mogao poceti u Mostaru, Sukilovic - Bicakcic ili Nastic - Bicakcic?
Osmanovic Seddorf
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

sanjinusto
Postovi: 427
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinusto » 18 feb 2026, 15:27

Pact1921 je napisao/la:
18 feb 2026, 15:24
WeekendOffender je napisao/la:
18 feb 2026, 15:14
Koji stoperski par bi mogao poceti u Mostaru, Sukilovic - Bicakcic ili Nastic - Bicakcic?
Osmanovic Seddorf
S obzirom sta je Stojanovic do sad radio, ne bi me to nimalo zacudilo.

TvrtkoPrvi
Postovi: 129
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 18 feb 2026, 15:29

sanjinusto je napisao/la:
18 feb 2026, 15:27
Pact1921 je napisao/la:
18 feb 2026, 15:24
WeekendOffender je napisao/la:
18 feb 2026, 15:14
Koji stoperski par bi mogao poceti u Mostaru, Sukilovic - Bicakcic ili Nastic - Bicakcic?
Osmanovic Seddorf
S obzirom sta je Stojanovic do sad radio, ne bi me to nimalo zacudilo.
Sukilovic Osmanović !!!! Da rastjeraju dole sve

Avatar
bhsport
Postovi: 13541
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 18 feb 2026, 15:36

Eh gdje je bakavurdija koja se smijala kada sam pricao da Muftica treba ohladiti?
Postao kancer ekipe.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 18 feb 2026, 15:38

Virtu4l je napisao/la:
18 feb 2026, 10:28
AhmedNurudin je napisao/la:
18 feb 2026, 10:01
Ne želim biti pesimista i stvarno bi želio da ovo izađe na dobro ali nikada kod nas podrška nije dugo trajala pogotovo u posljednje vrijeme. Dobili su je i Bašić i Ćorić i Adžem a vjerujem u nekom trenutku i Edis i svi su postali bivši prije ili kasnije.

Tada je lanac donošenja odluka bio nešto drugačiji, postojale su raznorazne struje u klubu. Danas to nije slučaj, zato mislim da će Slaviša dobiti šansu da ovu priču izgura i do kraja i izvede na zelenu granu. Ne može skoro 15 godina apsolutno uvijek biti do trenera.
Nadam se, a i slažem se da ne može uvijek biti do trenera u našem slučaju se puno puta pokazalo. Ako stvarno uspije izaći iz ovoga biti će dobro jer je dokazano i u ozbiljnijim ligama da nema instant rezultata, sve je plod kontinuiteta.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 18 feb 2026, 15:48

dubioza144 je napisao/la:
18 feb 2026, 13:37
Zasto se Pejicu nije cestito debitantski nastup na zvanicnoj
Ma to je najmanji problem, dobit će sigurno objavu do subote. Kada smo već kod društvenih mreža i zvaničnih kanala veći je problem što nemamo nikoga ko prati odsjek za komentare na svim društvenim mrežama, tu orgijaju protivnički navijači i vrijeđaju Klub.
MisterBlue je napisao/la:
18 feb 2026, 14:44
Pitanje na mjestu, a nikad nam niko nije odgovorio na njega. Šta je sa Garciom? Zašto se momak skoro godinu dana ne može registrovati? Pa migrant dobije prije papire nego ovaj lik. Ko mu plaća smještaj, hranu i da li je na platnom spisku?! Ako jeste hoce li nam konačno neko reći zbog čega ne može da zaigra za nas? Kakvi su više to talovi? Hoće li se tužbe protiv tih likova pokrenuti. Oštetili su Klub s ovim ugovorima jer su znali da idu pa da izvuku max. koliko mogu i da se rastale Željini ratnici i pitarski menadžeri…
Apsolutno na mjestu. Vidim mu u komentarima po društvenim mrežama nekog havera zaziva njegov start u prvih 11. Trebao bi neko objasniti šta je sa njegovom registracijom i ako nije moguća zašto trenira sa prvim timom pred slaviju.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 18 feb 2026, 15:49

Ne mislim da će se Nijaz tako lako odreći Salviše. Mislim da je on jedan od ključnih ljudi za izgradnju evropskog Željezničara. Ne samo kao trener.

Ne izgleda nimalo dobro za sada ali treba dati podršku jer nema druge.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 18 feb 2026, 15:58

Pametan potez uprave vezano za trenera,ali ako se nakon stjecanja nastupa novih igrača,opet u prvoj postavi nađu Adzemove prevare a ima ih 10 najmanje kojima trenutno nije mjesto u Želji,onda ništa nisu postigli.Što prije se dadne ispisnica Sedorfu,Trupeu,Rakiću,Koningsu,Jaganjcu,Šukiloviću,ekipa će početi ličiti na nešto.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 18 feb 2026, 16:34

WeekendOffender je napisao/la:
18 feb 2026, 15:14
Koji stoperski par bi mogao poceti u Mostaru, Sukilovic - Bicakcic ili Nastic - Bicakcic?
Novi stoperski par.
Fk Željezničar.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 18 feb 2026, 16:38

Nodi pravi imbecil si postao.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 18 feb 2026, 16:43

Nakon današnjeg treninga ipak neće ostati na riječima. Treneru sad je do tebe maksimalno.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 18 feb 2026, 16:45

muharemovicdzelo je napisao/la:
18 feb 2026, 16:43
Nakon današnjeg treninga ipak neće ostati na riječima. Treneru sad je do tebe maksimalno.
Sta? Ispricaj do kraja kad vec spominjes…

kosuljaplava
Postovi: 63
Pridružen/a: 07 dec 2025, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kosuljaplava » 18 feb 2026, 16:46

Raja, malo off topic, ma malo vise, hitno mi je potreban majstor za Oepla u SA, ako moze privatno mi javite ko ima neke kontakte, hvala......

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []