FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 26 feb 2026, 17:17

N3R3D je napisao/la:
26 feb 2026, 15:01
Eto Ibro je rekao sve na pressu ubacio nam dva brza igrača da prave probleme po stranama i da nam onemoguće da mi ostavljamo povratne lopte sa strana što smo i radili u prethodnim utakmicama. Nakon toga što je utakmica prešla u sporiji tempo, čovjek ubacio tehnički potkovanije igrače i na kraju mu se to isplatilo. Ne bi rekao da je baš nadmudrio Cvitanovića, jer smo gol primili iz greške, ali definitivno da je pogodio sa postavkom i izmjenama.

Abdulah im je baš bitan igrač, diktira tempo i teško je na njega raditi presing. U prvom poluvremenu smo lagano iznosili loptu iz njihovog presinga, dok su u drugom oni bili bolji u posjedu.

Kada nam se ekipa spusti u niski blok, teško je bez Ljajića... fali kreativnosti.

Idemo dalje!
Jes vala pravio probleme imalu su 300 sansi.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1390
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 26 feb 2026, 17:22

mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 17:17
N3R3D je napisao/la:
26 feb 2026, 15:01
Eto Ibro je rekao sve na pressu ubacio nam dva brza igrača da prave probleme po stranama i da nam onemoguće da mi ostavljamo povratne lopte sa strana što smo i radili u prethodnim utakmicama. Nakon toga što je utakmica prešla u sporiji tempo, čovjek ubacio tehnički potkovanije igrače i na kraju mu se to isplatilo. Ne bi rekao da je baš nadmudrio Cvitanovića, jer smo gol primili iz greške, ali definitivno da je pogodio sa postavkom i izmjenama.

Abdulah im je baš bitan igrač, diktira tempo i teško je na njega raditi presing. U prvom poluvremenu smo lagano iznosili loptu iz njihovog presinga, dok su u drugom oni bili bolji u posjedu.

Kada nam se ekipa spusti u niski blok, teško je bez Ljajića... fali kreativnosti.

Idemo dalje!
Jes vala pravio probleme imalu su 300 sansi.
Pravio ti je problem jer si imao dva brza igrača koja vrebaju tranziciju, naši igrači po stranama su se skroz morali vraćati da bi ih zatvorili. Nisam ja rekao da su nas razbili, ali da je to bio dio plana... Oni kada dobiju na Koševu realno je i da se kaže da su pogodili sa nekim stvarima.

Šteta je što nismo poveli bar u prvih 25-30 minuta čisto da vidimo kako bi se ponašali kada moraju izaći visočije.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 26 feb 2026, 18:12

N3R3D je napisao/la:
26 feb 2026, 17:22
mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 17:17
N3R3D je napisao/la:
26 feb 2026, 15:01
Eto Ibro je rekao sve na pressu ubacio nam dva brza igrača da prave probleme po stranama i da nam onemoguće da mi ostavljamo povratne lopte sa strana što smo i radili u prethodnim utakmicama. Nakon toga što je utakmica prešla u sporiji tempo, čovjek ubacio tehnički potkovanije igrače i na kraju mu se to isplatilo. Ne bi rekao da je baš nadmudrio Cvitanovića, jer smo gol primili iz greške, ali definitivno da je pogodio sa postavkom i izmjenama.

Abdulah im je baš bitan igrač, diktira tempo i teško je na njega raditi presing. U prvom poluvremenu smo lagano iznosili loptu iz njihovog presinga, dok su u drugom oni bili bolji u posjedu.

Kada nam se ekipa spusti u niski blok, teško je bez Ljajića... fali kreativnosti.

Idemo dalje!
Jes vala pravio probleme imalu su 300 sansi.
Pravio ti je problem jer si imao dva brza igrača koja vrebaju tranziciju, naši igrači po stranama su se skroz morali vraćati da bi ih zatvorili. Nisam ja rekao da su nas razbili, ali da je to bio dio plana... Oni kada dobiju na Koševu realno je i da se kaže da su pogodili sa nekim stvarima.

Šteta je što nismo poveli bar u prvih 25-30 minuta čisto da vidimo kako bi se ponašali kada moraju izaći visočije.
Koje su to njihove sanse?

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 26 feb 2026, 18:15

mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 18:12
N3R3D je napisao/la:
26 feb 2026, 17:22
mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 17:17


Jes vala pravio probleme imalu su 300 sansi.
Pravio ti je problem jer si imao dva brza igrača koja vrebaju tranziciju, naši igrači po stranama su se skroz morali vraćati da bi ih zatvorili. Nisam ja rekao da su nas razbili, ali da je to bio dio plana... Oni kada dobiju na Koševu realno je i da se kaže da su pogodili sa nekim stvarima.

Šteta je što nismo poveli bar u prvih 25-30 minuta čisto da vidimo kako bi se ponašali kada moraju izaći visočije.
Koje su to njihove sanse?
Ocito nisi gledao utakmicu. Sansa je i kad nije 100% opasna po gol. Odlicno su iznosili loptu i pravili tranziciju. Drugo je sto napokon imamo kvalitet nazad, da smo protiv ovog veleza igrali na pocetku sezone izgubili bi 2-3 razlike

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 26 feb 2026, 18:24

rimljanin90 je napisao/la:
26 feb 2026, 18:15
mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 18:12
N3R3D je napisao/la:
26 feb 2026, 17:22


Pravio ti je problem jer si imao dva brza igrača koja vrebaju tranziciju, naši igrači po stranama su se skroz morali vraćati da bi ih zatvorili. Nisam ja rekao da su nas razbili, ali da je to bio dio plana... Oni kada dobiju na Koševu realno je i da se kaže da su pogodili sa nekim stvarima.

Šteta je što nismo poveli bar u prvih 25-30 minuta čisto da vidimo kako bi se ponašali kada moraju izaći visočije.
Koje su to njihove sanse?
Ocito nisi gledao utakmicu. Sansa je i kad nije 100% opasna po gol. Odlicno su iznosili loptu i pravili tranziciju. Drugo je sto napokon imamo kvalitet nazad, da smo protiv ovog veleza igrali na pocetku sezone izgubili bi 2-3 razlike
Ma ja ba bolji su od nas, vidjecemo u revansu ove fudbalskw analiticare, uglavnom da ti ja kazem koji nisam vidio dobro nista apsolutno nisu napravili osim sto su trebali prije gola crveni dobiti i sto nam penal nije svirao. Sudija je nastavio malo blaze gdje je stao u Vrapcicima prosli put gdje smo gledali najvecu lakrdiju i primitivizam, zao mi je samo sto ih isto na Kosevu nismo docekali jer dole na terenu a i na tribinama, ne racunam RA godinama te docekuju na uzasan nacin.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1028
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 26 feb 2026, 18:28

Kako igrac kao Menalo, ono moze promasiti :damn:
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 feb 2026, 19:00

Jet2Holiday je napisao/la:
26 feb 2026, 18:28
Kako igrac kao Menalo, ono moze promasiti :damn:
Menalo je sinoć uz Maroodžu bio najlošiji, ni jednom nije prošao čuvara.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5962
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 26 feb 2026, 19:06

Vraca se Adem tu ce Joao biti drugacija ce postava biti tesko da cemo biti decitirani kao juce tako da ocekujem drugaciju igru
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 26 feb 2026, 19:09

fks74 je napisao/la:
26 feb 2026, 19:00
Jet2Holiday je napisao/la:
26 feb 2026, 18:28
Kako igrac kao Menalo, ono moze promasiti :damn:
Menalo je sinoć uz Maroodžu bio najlošiji, ni jednom nije prošao čuvara.
Vala nije niko bio gori od Beganovića, a za njim nije zaostajao ni Kupresak, ono je tuga gledati. Pa to samo spusti glavu i onda ide samo udari po lopti glupo i jako.
Evo i oni tebe selame!

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 260
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 26 feb 2026, 19:15

slika
Nedjelja, 13:00h !
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 26 feb 2026, 19:18

Ma nemamo sta koga prozivati poimenicno, jednostavno citava ekipa je zakazala i tjt. Nadam se da su izvukli pouku i da nece se ovo ponoviti vise.
ABd ovaj Joao ce biti od koristi i da ce sto prije dobiti mogucnost da zaigra.
Prekosutra da se iskupe za ovo sinoc i da raznesu vicine kerove. I da se naloze dobro za ostatak sezone.
S Ademom i Joaom aBd ce biti druga prica i prolazimo u Mostaru

Puas
Postovi: 37
Pridružen/a: 31 jan 2026, 18:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Puas » 26 feb 2026, 19:53

Ko nam ostavlja bombe ispred stadiona i prostorija kluba?????

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 feb 2026, 20:03

Puas je napisao/la:
26 feb 2026, 19:53
Ko nam ostavlja bombe ispred stadiona i prostorija kluba?????
To je već ozbiljna stvar.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8154
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 26 feb 2026, 20:31

Borac je dobra ekipa i dobro su uigrani i brzo izlaze iz zadnje linije na polovinu protivnika cak to mogu uradit jednim pasom. I to direktno kro sredinu terena. Drugo svodnjavaju krilne napade u sredinu (nejdu toliko na centar suteve). Kazavsi sve ovo tesko nas format igraca moze odgovorit ovoj igri, takodje nemamo igrace koji mogu istom igrom da uzvratimo jer cimirot ignjatkov bralic telalovic pa i Elezi i adem nisu igraci koji znaju dugom loptom posebno dugom visok loptom izbacit naseg igraca u sansu. Tesko mozemo pobjedit borac posebno sto smo juce imali iscrpljukucu utakmicu gdje borac to nije igra i imaju 8 dana plus igraju kuci.

Ako bude (veoma upitno) sudjenje 50/50 nebude neki nepistojeci penala crveni itd, ja bi da sam na mjestu Cvitanovica igrao 3-6-1 sa turkesom u vrhu napada. Smatram da sa koliko toliko ujednacenom bitkom na sredini mozemo zaustavit hrelju jojica hirosa i onog spica sto je igro u zelji. Takodje smatram da smo fizicki tvrdji da je nasa fizika i duel igrac na igraca u prednosti i da kako bude vrijeme prolazilo da ce ti dueli ostavljat traga.

Uz to da turkes pokusa sto vise dobit faulova na 25-35 metara od borcevog gola. Da vrsimo sto vise ubacaja u sesnesterac jer odbrana im je inace najslabi dio tima a ni golman im nije top. Uz to sve odbrana im je niska kao i golman.

Ako je Adem spreman i ako povreda nije ostavila neki trag da bi on mogo rijesit ovaj susret sa nekim spektukularnim golom iz slobodnog udarca

harixs
Postovi: 1751
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 26 feb 2026, 20:56

Mario jeste možda imao kiks sa izmjenama ali neopisivo je stagniranje pojedinih igraca Ignatkov, Beganovic, Marodza, Kupresak,Mujakic pogotovo…
Prilično mladi igrači ali izgledaju kao da im je ovo vrhunac karijere.
Ne očekuje se od njih da dižu ekipu kada smo u krizi ali da se ne vidi nikakav napredak već par god. I kada smo u rezultatskom naletu je za proučavanje.

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 feb 2026, 22:21

Gledam utakmicu Cristal- Zrinjski, preslikana od sinoć na Koševu. Ovi se nabili na svojoj polovici a ovi drugi kruže okolo bez nekih šansi. Samo što je Cristal uspio jedan dati a mi nismo.. :D

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5962
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 26 feb 2026, 22:28

fks74 je napisao/la:
26 feb 2026, 22:21
Gledam utakmicu Cristal- Zrinjski, preslikana od sinoć na Koševu. Ovi se nabili na svojoj polovici a ovi drugi kruže okolo bez nekih šansi. Samo što je Cristal uspio jedan dati a mi nismo.. :D


Tako ce i u mostaru biti, jer ovi nemaju kapaciteta protiv nas na trku i na otvorenu igru.. drugacije ce biti sa ademom i elezijem na terenu i nadam se carlosom u spicu pa ce imat trojicu da cuvaju plus luka menalo..
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 26 feb 2026, 22:38

fks74 je napisao/la:
26 feb 2026, 22:21
Gledam utakmicu Cristal- Zrinjski, preslikana od sinoć na Koševu. Ovi se nabili na svojoj polovici a ovi drugi kruže okolo bez nekih šansi. Samo što je Cristal uspio jedan dati a mi nismo.. :D
Da je izveo normalan i smislen sastav, drugu priču bi pričali. Kyeremech i Menalo u špicu, oba metar i žilet, protiv one dvije strvine Hrkača i Serbecica :rol:

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6358
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 26 feb 2026, 22:40

Puas je napisao/la:
26 feb 2026, 19:53
Ko nam ostavlja bombe ispred stadiona i prostorija kluba?????
Gdje, sta?
- FKS -

Puas
Postovi: 37
Pridružen/a: 31 jan 2026, 18:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Puas » 26 feb 2026, 22:47

Hajdeee je napisao/la:
26 feb 2026, 22:40
Puas je napisao/la:
26 feb 2026, 19:53
Ko nam ostavlja bombe ispred stadiona i prostorija kluba?????
Gdje, sta?
Info iz prve ruke...neko je ostavio bombe sinoc i jutros.Vjerovatno nesto oko Mirvica

Edit:Stadion i u Titovoj

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []