Kako se pronadju odma hahahahahahahahumrobihzbogtebe1946 je napisao/la: ↑28 feb 2026, 20:20Jesi iritantan lik, jadan onaj ko te mora trpiti…
Mozes li nekad nesto o utakmici napisati?
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisam ništa očekivao od ove utakmice, ali bez obzira treba reći da smo loši.
Re: FK Sarajevo
Ne mogu da vjerujem da je počeo sa Menalom i Elezijem na klupi...E moj Cvitanovicu
Re: FK Sarajevo
Pucali smo sebi u obje noge, jao sta rade i kakve greske
Re: FK Sarajevo
Ristovski je uz Kuprešaka ubijedljivo najlošiji pojedinac u ovoj polusezoni. Ali, iz nekog razloga se ne odustaje od njega.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- Jet2Holiday
- Postovi: 1028
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakav Menalo, zadnje vrijeme najgori igrac. Samo prica, grla, ruke dize. Picka vam materina
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
bordobijeli
- Postovi: 18343
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ristovski najloši u odbrani vec duže vrijeme a igra svaku. Pozitivno je ovaj Brazilac mislim da ima sta pokazati.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa o tome ti i pricam. Od ovog sjeckanja igre i sviranja ovih sitnih faula za vlahadiju me zeludac zabolio.ajdohordas je napisao/la: ↑28 feb 2026, 20:20Da igramo ko za qrac stoji, ali nevjerovatno je sviranje nekih stvari čim blagi pritisak izvršimo...MaroonBjelave je napisao/la: ↑28 feb 2026, 20:15Vrlo moguće. Je li ti čudno ovo suđenje i razlika u istom prvo i drugo poluvrijeme? Misliš li da nije bilo kakve posjete u svlačionici na pauzi?
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1103
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sudjenje je ocaj,ali nije da u tom drugom nema istine iskreno redovno je skidanje gaca u BL,bas onako kako su oni nama prethodnih godina,ides dole i znas da i ako bod uzmes da ces slaviti,danas bez poluprilike ijedne
- Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da si Barsa sa MSN-om ovo ne uzimas. Odredjeno jos prije pocetka sezona. Samo se bezveze sekirate.
Dovoljno su “fini” pa pustaju u kupu da se barem igra.
Dovoljno su “fini” pa pustaju u kupu da se barem igra.
1946
Re: FK Sarajevo
Najveca greska je izmjena cimirota
Re: FK Sarajevo
E još Velež da nas uzme u kupu i ujebes sve ono dobro sto si napravio zadnjih 10 utakmica…
To Mario iznenadi ih u 97oj
To Mario iznenadi ih u 97oj
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa ideš sa tim stavom jer znaš da ti neće dopustiti iznenadjenje. Evo i danas pored naše dobre igre, svaki iole pritisak na njihov gol odsjekli su sjeckanjem i sviranjem banalnih stvari.strahmeipomisliti je napisao/la: ↑28 feb 2026, 20:23Sudjenje je ocaj,ali nije da u tom drugom nema istine iskreno redovno je skidanje gaca u BL,bas onako kako su oni nama prethodnih godina,ides dole i znas da i ako bod uzmes da ces slaviti,danas bez poluprilike ijedne
- belosevic23
- Postovi: 1346
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
2 trenerova poraza zaredom u dvije najvažnije utakmice u sezoni. Bravo Mario
Re: FK Sarajevo
Cimirot je možda i ponajbolji veznjak lige. Bez obzira na formu on mora biti na terenu. Drugu utakmicu zaredom smo uništeni od strane vlastite klupe, sulude rokade i izmjene...
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I onda se pitamo sto je 3k ljudi na stadionu
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma do sehura da se igra ne bi mi dali gol
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Izlazak Cimirota je kljucan bio, nas najbolji igrac trenutno. Prema naprijed smo poprilicno bezidejni. Prvo poluvrijeme smo bili bolji, u drugom rani gol nas je presjekao. A mi kad gubimo, ne znamo ili ne mozemo da napadnemo. Drugo poluvrijeme nemoć.
Idemo dalje, mora da se radi jos puno, da bi to bilo dobro.
Idemo dalje, mora da se radi jos puno, da bi to bilo dobro.


