Pa kad skontas, kakvi navijaci, bolje nismo ni zasluzili.
Yebo vas gulijasvili.

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Joj al se pretjeruje svega mi...
Sto se ne bi radovali, samo pokazatelj kakvog smo igrača imali. Sto se titule tice to je rješenje i prije početka sezone, nemoj da se pravimo naivni. Losa igra, slažem se, ali dok je Gice mi nećemo biti šampioni, neka nam je jasno. Sve dok u savezu sjede prodane balije i dok Hrelje trci navijačima koji prije toga vrijedjaju njegovu vjeru.
Borac je trenutno bolja ekipa od Sarajeva. Danas su samo opravdali ulogu favorita. Nikoga oni nisu ponizili.Jet2Holiday je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:50Sunce ti yebem, gledaj ih sto slave gulija a mi ponizeni opet u BL.
Pa kad skontas, kakvi navijaci, bolje nismo ni zasluzili.
Yebo vas gulijasvili.
![]()
Pusti tele, dočekao svojuh 5 minuta sa još par forumaša. Nije ni gledao utakmicu, da je gledao ne bi tako pisao. Dobili smo gol nakon očiglednog faula nad našim igračem, mi idemo u kontru oni sviraju faul za Hereru, nigdje veze. U drugom suđenje katastrofa,možda mi ne bi dali gol, ali ne bi ni oni da je suđenje bilo normalno.ajdohordas je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:50Joj al se pretjeruje svega mi...
Piše se o čovjeku koji nam je doneo toliko radosti, golova, asistencija i na kraju krajeva novca.
Njegova dobra igra dalje rezultira promocijom lige i kluba. Dobija se na kredibilitetu u evropskim okvirima koliko toliko i naravno donosi dodatni prihod novca u klub.
Normalno da će se pisati i spominjati.
svakako da treba al ne na ovaj nacinfks74 je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:41Mora čovjek mijenjati, imaš 3 utakmice u 7 dana.BegovicRamiz je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:38tu smo gdje trebamo biti
meni je samo zao sto neki juniori u proslosti nisu dobili vremena i prostora kao Ignatkov
Mario izvodi vratolomije i sa postavom a jos vise sa izmjenama
Ovde nema konstruktivne rasprave kad jedni nickovi pišu kad se pišu pobjede, a drugi se pojavljuju samo tokom lošijih nastupa i nakon poraza. Mi moramo stanje na tribinama poboljšati, to je do nas. Šiljenje one stvari na igrače i trenere nakon svakog lošijeg rezultata je preko glave svakom normalnom navijaču jer internet daje pravo svakom glupanu da iznese svoje mišljenje.Jet2Holiday je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:50Sunce ti yebem, gledaj ih sto slave gulija a mi ponizeni opet u BL.
Pa kad skontas, kakvi navijaci, bolje nismo ni zasluzili.
Yebo vas gulijasvili.
![]()
Takvi glupani su tjerali Gulija i govorili da ga Mirvic gura i slicne nebuloze, ovdje samo treba sto pisu samo kontru i znas da si upravu, 100 ljudi na tekmi a milion pljuvaca, fudbalskih magova itdMSOZ101 je napisao/la: ↑28 feb 2026, 22:07Ovde nema konstruktivne rasprave kad jedni nickovi pišu kad se pišu pobjede, a drugi se pojavljuju samo tokom lošijih nastupa i nakon poraza. Mi moramo stanje na tribinama poboljšati, to je do nas. Šiljenje one stvari na igrače i trenere nakon svakog lošijeg rezultata je preko glave svakom normalnom navijaču jer internet daje pravo svakom glupanu da iznese svoje mišljenje.Jet2Holiday je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:50Sunce ti yebem, gledaj ih sto slave gulija a mi ponizeni opet u BL.
Pa kad skontas, kakvi navijaci, bolje nismo ni zasluzili.
Yebo vas gulijasvili.
![]()
Voliš klub, zavoliš pojedine igrače i drago ti je zbog njih kad uspiju, to je normalno svima koji su normalni, a budale će vazda naći razlog da "pljuju" klub kojeg "vole".
Što se tiče današnje utakmice, da si igrao kao prime Barcelona ne bi boda vidio, to je realno stanje, ljudi su za poglede padali kao piččkice, a da im je rezultat bio kritičan bilo bi crvenih i penala.
Na zapadu sad protiv Veleža, na još uvijek 0-0, ekipi koja nije izgubila ne znam od kad neki debili psuje sve igračima. Svaki dodir lošiji ide psovka, neki mlađi debilčić. Koji red ispod neki stariji lik konstatno psuje Cvitanoviću, treneru koji do tad ima jedan poraz. Pa ono stvarno da se zapitaš, nije problem kritika kad ne ide, šta više normalno je al ovo je bolest.MSOZ101 je napisao/la: ↑28 feb 2026, 22:07Ovde nema konstruktivne rasprave kad jedni nickovi pišu kad se pišu pobjede, a drugi se pojavljuju samo tokom lošijih nastupa i nakon poraza. Mi moramo stanje na tribinama poboljšati, to je do nas. Šiljenje one stvari na igrače i trenere nakon svakog lošijeg rezultata je preko glave svakom normalnom navijaču jer internet daje pravo svakom glupanu da iznese svoje mišljenje.Jet2Holiday je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:50Sunce ti yebem, gledaj ih sto slave gulija a mi ponizeni opet u BL.
Pa kad skontas, kakvi navijaci, bolje nismo ni zasluzili.
Yebo vas gulijasvili.
![]()
Voliš klub, zavoliš pojedine igrače i drago ti je zbog njih kad uspiju, to je normalno svima koji su normalni, a budale će vazda naći razlog da "pljuju" klub kojeg "vole".
Što se tiče današnje utakmice, da si igrao kao prime Barcelona ne bi boda vidio, to je realno stanje, ljudi su za poglede padali kao piččkice, a da im je rezultat bio kritičan bilo bi crvenih i penala.
Razumijem ja da je narod mentalno obolio, psihička nestabilnost, životni pritisak, ali to se institucionalno liječi, a ne na stadionu, pljuvanjem i vrijeđanjem drugih. To najčešće rade izgubljeni ljudi, koji nisu ostvareni i ispunjeni. Dobro je to sve Zekić opisao, trpio koliko je mogao i digao sidro - pametan čovjek ne trpi budale bez obzira na cifru.Fort je napisao/la: ↑28 feb 2026, 22:15Na zapadu sad protiv Veleža, na još uvijek 0-0, ekipi koja nije izgubila ne znam od kad neki debili psuje sve igračima. Svaki dodir lošiji ide psovka, neki mlađi debilčić. Koji red ispod neki stariji lik konstatno psuje Cvitanoviću, treneru koji do tad ima jedan poraz. Pa ono stvarno da se zapitaš, nije problem kritika kad ne ide, šta više normalno je al ovo je bolest.MSOZ101 je napisao/la: ↑28 feb 2026, 22:07Ovde nema konstruktivne rasprave kad jedni nickovi pišu kad se pišu pobjede, a drugi se pojavljuju samo tokom lošijih nastupa i nakon poraza. Mi moramo stanje na tribinama poboljšati, to je do nas. Šiljenje one stvari na igrače i trenere nakon svakog lošijeg rezultata je preko glave svakom normalnom navijaču jer internet daje pravo svakom glupanu da iznese svoje mišljenje.Jet2Holiday je napisao/la: ↑28 feb 2026, 21:50Sunce ti yebem, gledaj ih sto slave gulija a mi ponizeni opet u BL.
Pa kad skontas, kakvi navijaci, bolje nismo ni zasluzili.
Yebo vas gulijasvili.
![]()
Voliš klub, zavoliš pojedine igrače i drago ti je zbog njih kad uspiju, to je normalno svima koji su normalni, a budale će vazda naći razlog da "pljuju" klub kojeg "vole".
Što se tiče današnje utakmice, da si igrao kao prime Barcelona ne bi boda vidio, to je realno stanje, ljudi su za poglede padali kao piččkice, a da im je rezultat bio kritičan bilo bi crvenih i penala.
Trenutno korisnika/ca: Beli98, bordobijeli, bozovic10, fks74, GokuSSJG, hajroooooo, JavierBosnia, johntravolta123, laznokrilo, mnon46, PingoFTW, Proximic, Rule_hz, Vanja8 i 141 gost.