FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 02 mar 2026, 00:36

Nemoj ga na gol majke ti, pa mi smo tek sad skontali da ti golman može donijeti koji bod.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 02 mar 2026, 01:32

Nisu nas puno ostetili protiv Veleza crveni i penal. Sad gledam ovaj Var momenat na Areni.

Al su nas zato gurnuli protiv Posusja gdje bi svakako dobili 3 razlike, da se 15 puta odigra utakmica.

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 02 mar 2026, 01:36

DoktorXabaras je napisao/la:
02 mar 2026, 00:36
Nemoj ga na gol majke ti, pa mi smo tek sad skontali da ti golman može donijeti koji bod.
Sad bi nam donio prolaz u kupu. Svakako je i Mario rekao da će i on dobiti priliku, a kako rotira, ne bi me iznenadilo da ga vidim na golu.

Nadam se da ga ipak nećemo vidjeti na golu ali ovo je najjače što imamo kad je on na golu.
Nikad poraz, samo lekcija.

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 02 mar 2026, 05:56

tabba77 je napisao/la:
02 mar 2026, 00:31
H8Z7 je napisao/la:
02 mar 2026, 00:00
Banić
Hujber Gojković Mujkić Kuprešak
Cimirot
Kyeremeh Elezi Ljajić Menalo
Carlos
Juriš na Velež
U-21 predstavlja najveći problem, bilo bi lijepo imati nekog stopera, beka za ovu ulogu zaštićenog godišta. Đurić se tek sljedeće sezone vraća, Krdžalić, Ignatkov nemaju šta tražiti ispred ovog veznog reda. Opet Mujkić kao stoper nekako najmanje će praviti smetnju.
Mušija
Hujber Gojković Bralić Kuprešak
Cimirot
Kyeremeh Elezi Ljajic Menalo
Carlos
:kafa:
Kakav Musija, taj panj nas je kostao bodova u svakoj utakmici u kojoj je branio. Bolje da brani onaj momak iz juniora.
Evo i oni tebe selame!

Laganini1986
Postovi: 19
Pridružen/a: 13 feb 2026, 12:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laganini1986 » 02 mar 2026, 08:27

jurisicduska je napisao/la:
01 mar 2026, 15:13
James1987 je napisao/la:
01 mar 2026, 15:00
Ne znam zašto su ovog Mehmedovića opet vratili u juniore, vidi se da je to prevazišao i da sigurno ima mjesta u prvom timu.
Ima decko 17 godina ima vremena
Taman da do 18.godine skonta za koju ce agenciju potpisati.
Ima raznoraznih opcija.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14096
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 02 mar 2026, 08:35

Laganini1986 je napisao/la:
02 mar 2026, 08:27
jurisicduska je napisao/la:
01 mar 2026, 15:13
James1987 je napisao/la:
01 mar 2026, 15:00
Ne znam zašto su ovog Mehmedovića opet vratili u juniore, vidi se da je to prevazišao i da sigurno ima mjesta u prvom timu.
Ima decko 17 godina ima vremena
Taman da do 18.godine skonta za koju ce agenciju potpisati.
Ima raznoraznih opcija.
Ne razumijem sta si htio reci ovim postom ?

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 02 mar 2026, 09:08

Uskoro protiv Rudara.

SVI NA KOŠEVO!

Dajte podršku ekipi nakon dva poraza.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1345
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 02 mar 2026, 09:30

Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 418
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 02 mar 2026, 09:38

Nista oni pretjerano dobro ne igraju. Kad im se ukaze prilika zabiju, a ne kao mi
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 02 mar 2026, 09:46

belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
evo ga dobri bosnjaci zaboravljaju sta je bilo prije 5 mjeseci a ne prije 3 godine i hvale borac da je dobra ekipa. Zbog ovog i jesmo gdje smo, ne pamtimo nista i jedva cekamo da protiv svojih sta kazemo. Borac odigrao 3 regularne tekme od 2021 i ono meni ovdje prica da je realno stanje na tabeli i da moramo na sebi radit. Dobro mi postojimo ko narod jos uvijek bgm
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Herson
Postovi: 2795
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 02 mar 2026, 09:49

belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
Imaju i kvalitet i kontinuitet. Svi već sad znamo u kojem bi sastavu oni istrčali da igramo opet u nedelju, sa eventualno jednom ili dvije izmjene. Kod nas toga nema godinama unazad. Stalne rokade, promjene sistema, lutanja od utakmice do utakmice i ovo je rezultat toga svega. Velika većina naših igrača nije spremna za to. Dobar dio njih nema puno toga za pokazati ni kada igraju na prirodnim pozicijama, a kamoli kad ih stalno rotiraš i promijeniš im po 3 pozicije u toku utakmice.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 02 mar 2026, 10:00

Rule_hz je napisao/la:
01 mar 2026, 21:57
Jet2Holiday je napisao/la:
01 mar 2026, 21:47
Jedinu sansu za pozitivnu sezonu, Mario i igraci su propustili.protiv Veleza.

Makar to su mogli skupiti snage, odigrati muski, i pobjediti. No jok, oni izasli, ko pichke odigrali i izgubili.

Bravo Mario, bravo igraci.
Od srca vam zelim u zivotu ovakav osjecaj kakav ste vi nama pripredili.

Preplacene pichke.


Jesmo li to ispali iz kupa? Koliko je druga tekma zavrsila?
Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

MSOZ101
Postovi: 930
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 02 mar 2026, 10:32

Herson je napisao/la:
02 mar 2026, 09:49
belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
Imaju i kvalitet i kontinuitet. Svi već sad znamo u kojem bi sastavu oni istrčali da igramo opet u nedelju, sa eventualno jednom ili dvije izmjene. Kod nas toga nema godinama unazad. Stalne rokade, promjene sistema, lutanja od utakmice do utakmice i ovo je rezultat toga svega. Velika većina naših igrača nije spremna za to. Dobar dio njih nema puno toga za pokazati ni kada igraju na prirodnim pozicijama, a kamoli kad ih stalno rotiraš i promijeniš im po 3 pozicije u toku utakmice.
Mi smo ekipa u izgradnji, još uvijek. Pisao sam tokom zime da je ovo proljeće test za mnoge igrače da li će biti u klubu od ljeta. Mamić i Cvitanović žele pružiti priliku svima da kupe svoj status u klubu i to je razlog brojnih rotacija, a što je najjače nemamo krizu rezultata, samo smo mi ultra retardirani navijači koji očigledno ne poznajemo dovoljno dobro fudbal, procese itd., kritikujemo i nakon pobjede jer nam se neko ne sviđa na terenu i jer nije bilo 5:0, za što imamo razlog jer nemamo uspjeha godinama, ali novi ljudi su u klubu i treba im dati šansu da rade.
Trenutno stanje je takvo da dva naša izuzetno važna igrača Gojković i Krdžalić izlaze iz teških povreda i nisu u stanju igrati u ritmu srijeda-subota što nas je koštalo poraza u Banja Luci. Da osim Banića nemamo igrača koji je u formi. Da Mamić nije htio kamarati igrače u vrhu napada jer očigledno nije bio zadovoljan sa tržištem tokom zime.
Koliko god je igrača otišlo, ovu ekipu treba još pročistiti, ali za to je potrebno vrijeme ne može sve preko noći.

I još jedno iskreno, ako večeras na Grbavici bude 8000 ljudi svaki naš navijač pogotovo ovi što žive blizu Sarajeva, ne govorim za USK i TK npr., zaslužuje 8000 šamara za svoju ljenost i nepoštovanje kluba kojeg je spreman ponižavati na instagramu, facebooku i forumu jer njegovo znanje je veće od svakog trenera koji je kročio u klub, a boli ga ona stvar da ode na utakmicu kad igra "njegovo" Sarajevo domaću utakmicu.
Možda bi bolje igrali ako nas na Koševo u četvrtfinalu KUP-a dođe 10000?
Hoćemo li to ikad saznati?
Aaaaa zima brrrr.

bvsic
Postovi: 4876
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 02 mar 2026, 10:36

plisek je napisao/la:
02 mar 2026, 09:46
belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
evo ga dobri bosnjaci zaboravljaju sta je bilo prije 5 mjeseci a ne prije 3 godine i hvale borac da je dobra ekipa. Zbog ovog i jesmo gdje smo, ne pamtimo nista i jedva cekamo da protiv svojih sta kazemo. Borac odigrao 3 regularne tekme od 2021 i ono meni ovdje prica da je realno stanje na tabeli i da moramo na sebi radit. Dobro mi postojimo ko narod jos uvijek bgm
Cinjenica je da je Borac imao 2 sedmice, znaci jedne pripreme da odrade za utakmicu protiv nas. Gdje smo mi imali 1 trening za njih.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1345
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 02 mar 2026, 10:52

plisek je napisao/la:
02 mar 2026, 09:46
belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
evo ga dobri bosnjaci zaboravljaju sta je bilo prije 5 mjeseci a ne prije 3 godine i hvale borac da je dobra ekipa. Zbog ovog i jesmo gdje smo, ne pamtimo nista i jedva cekamo da protiv svojih sta kazemo. Borac odigrao 3 regularne tekme od 2021 i ono meni ovdje prica da je realno stanje na tabeli i da moramo na sebi radit. Dobro mi postojimo ko narod jos uvijek bgm
kakve to veze ima sa nastankom i postankom i bošnjacima i srbima. Kazem da su ljudi kvalitetni, igrački mi ništa nismo pokazali u banja luci, oni melju i nas i zrinjskog i to je suština mog posta. Previše se oslanjamo na sudijske lakrdije i time opravdavamo našu nesposobnost da evo već 6 godina ne igramo ozbiljnu ulogu u bh fudbalu. Dok drugi igraju grupe evropskih takmičenja mi smo i dalje 3. mjesto..treba nekad priznat da su ljudi kvalitetniji a to su bili ovu tekmu, jer nije bilo značajnijih sudijskih greški u tekmi, kao ni protiv zrinjskog. Ne znam jeste li gledali onaj neki govor Grahovca u svlačionici nakon Zrinjskog, oni su zeljni i gladni pobjeda kao igrači, a našima je najbitnije objavit sliku na instagramu.

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 02 mar 2026, 10:58

bvsic je napisao/la:
02 mar 2026, 10:36
plisek je napisao/la:
02 mar 2026, 09:46
belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
evo ga dobri bosnjaci zaboravljaju sta je bilo prije 5 mjeseci a ne prije 3 godine i hvale borac da je dobra ekipa. Zbog ovog i jesmo gdje smo, ne pamtimo nista i jedva cekamo da protiv svojih sta kazemo. Borac odigrao 3 regularne tekme od 2021 i ono meni ovdje prica da je realno stanje na tabeli i da moramo na sebi radit. Dobro mi postojimo ko narod jos uvijek bgm
Cinjenica je da je Borac imao 2 sedmice, znaci jedne pripreme da odrade za utakmicu protiv nas. Gdje smo mi imali 1 trening za njih.
Činjenica je da nam nije svirao faul kod prvog gola.

Strucnjak1
Postovi: 6
Pridružen/a: 17 feb 2026, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Strucnjak1 » 02 mar 2026, 11:15

fks74 je napisao/la:
02 mar 2026, 10:58
bvsic je napisao/la:
02 mar 2026, 10:36
plisek je napisao/la:
02 mar 2026, 09:46


evo ga dobri bosnjaci zaboravljaju sta je bilo prije 5 mjeseci a ne prije 3 godine i hvale borac da je dobra ekipa. Zbog ovog i jesmo gdje smo, ne pamtimo nista i jedva cekamo da protiv svojih sta kazemo. Borac odigrao 3 regularne tekme od 2021 i ono meni ovdje prica da je realno stanje na tabeli i da moramo na sebi radit. Dobro mi postojimo ko narod jos uvijek bgm
Cinjenica je da je Borac imao 2 sedmice, znaci jedne pripreme da odrade za utakmicu protiv nas. Gdje smo mi imali 1 trening za njih.
Činjenica je da nam nije svirao faul kod prvog gola.
Koji faul legendo, ono faula vidilo nije.

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 02 mar 2026, 11:38

Do kraja prvenstva svaku utakmicu treba početi bar 4 igrača ispod 21 godine.

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 02 mar 2026, 13:07

Banic
Mujkic bralic gojkovic ristovski
Cimirot
Elezi ljajic
Menalo carlos kupresak
Najbolje sto imamo trenutno

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 mar 2026, 13:32

Herson je napisao/la:
02 mar 2026, 09:49
belosevic23 je napisao/la:
02 mar 2026, 09:30
Bgmi Borac mlatnu i nas i Zrinjskog glat.. čini se ove godine da imaju baš solidnu ekipu za osvojit. Treba biti realan i priznati da bi Savić, Grahovac, Juričić, možda i Hrelja mogli igrat kod nas u prvoj ekipi.. Otprilike stanje na tabeli i odražava trenutni kvalitet. Trebamo mi još dosta radit na sebi, pa da tek onda upjeramo prstom u sudije
Imaju i kvalitet i kontinuitet. Svi već sad znamo u kojem bi sastavu oni istrčali da igramo opet u nedelju, sa eventualno jednom ili dvije izmjene. Kod nas toga nema godinama unazad. Stalne rokade, promjene sistema, lutanja od utakmice do utakmice i ovo je rezultat toga svega. Velika većina naših igrača nije spremna za to. Dobar dio njih nema puno toga za pokazati ni kada igraju na prirodnim pozicijama, a kamoli kad ih stalno rotiraš i promijeniš im po 3 pozicije u toku utakmice.
Imaju oni kvalitet uigrani su sve stoji, al do tog nisu dosli radi kvalitetnog rostera i ss, vec ocito 4 godine POGURANAC koji je njih oslobodio pritiska i kojim su dobili samopouzdanje STO JE EKSTRIMNO TESKO DOBIT NA FER NACIN A TAKO RECI NEMOGUCE SA ROSTEROM KOJI BORAC IMA.

Pogledaj 30 sekundu igre kad covjek svira slobodan udarac, pogledaj koliko slobodnoh udaraca na 25-30 m borac ima koliko mi (8-1) od tih 8 tri nisu ni 10% faul 2 su bila 50/50.

Pogledaj cjelu utakmicu vidjeces mi i kad bi izvrsili pritisak moze proc jedan napad al ako bi ih stisnuli i napravili dva kontinurana pritiska sudija bi odma svirao faul prekino igru dao im break da izadju iz pritiska. 3-4 puta se to desilo, naravno da u tom trenutku igraci gube zivce strpljenje ulazu svoju energiju u pogresno a pogledajte reakciju borcevih igraca ljudi se smiju kao jeste ludi sta ste mislili da imate fer sudjenje. SLUCAJ MENALO ZUTI KARTON , pogledajte Ademovu rekciju ristovskig reakciju, daje bilo koji drugi igrac reagovao kao Adem dobio bi bar zuti karton. Kad izbijes Adema iz cipela NAJVECE IME STO JE IKAD IGRALO U PL BH KOJI JE IGRAO U NAJACIM LIGAMA SVIJETA STA ONDA MISLIS tipovima ko began ignjatkov krdzalic.

Dali se ikad desilo da je borac izgubio utakmicu ili igrao nerjeseno sudiskom odlukom u zadnjih 10 se ona u kojim borac igra pl bh.

Pogledajte slogu protiv nas 5 dana zabrana gostujucoj publici full ekipa, ljudi su igrali dobro i nebi bilo nezasluzeno da je bilo nerjeseno, posle toga NK SLOGA izlazi sa saopstenjem da je SPORAZUMNO RASKINULA UGOVOR SA MAKSIMOVICEM, za par sati Maksimovic izlazi u javnost DA NIJE SPORAZUMNO VEC DA SU GA ISTJERALI. dolazi borac 5 standardnih igraca (najbolji koje imaju) neigraju, TO SU IGRACI KOJI PRVO NEZELE DA PUSTE BORAC, drugo igraci koji se nadaju ako ispadne sloga da ce ih FK SARAJEVO zrinjski zeljo mozda angazovat bar jednog dvoicu, drugo svjesni su ti igraci da ako se sklone na terenu da ce se to prosirit ne samo po bh ligi vec po citavoj ex yugi pa i dalje klubovi vani i kad angazuju i tako niskobudzetne igrace se raspituju (nikom nije u interesu da baca pare bez obzira koliko male bile na igraca koji nema fer play plus upitan kvalitet karakter). 5 minuta prije kraja utakmice spiker najavljuje novog trenera, koji na tv taj isti dan kaze nisu trebali to reci i izmedju redova se moglo vidjet da je htio reci nisam htio uzet da vidim ovu utakmicu a mogso sam upravi zato sto je namjestena utakmica

Borcu super laksi trening 4 komada zabili digli samopouzdanje, plus nemaju kup, koji mi imamo (to je ok zato nije borac kriv) i to je to.

Kvalitetom igrim na fer sudjenje SVIMA, borac bi bio uigran ko imi sto smo uigrani. Jel stvarno misli neko da bi borac drzao bilo ko da je trener da je u 19 utakmica imao 6 poraza i dva tri remija, nebi i tu ti je novi trener nova uigravanja nova gubljenja bodova i to je to.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Seipronto i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []