FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 07 mar 2026, 16:37

Cojk u sred Sarajeva sudi kao da je Banja luka,hej Boze pomozi nam sta nama bosnjama sve mize stat u stomak.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6876
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 07 mar 2026, 16:37

Ammko99 je napisao/la:
07 mar 2026, 16:36
Mujkic :rol:
Najgluplji igrac unazad 15-tak godina.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

KarlMarx
Postovi: 951
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 07 mar 2026, 16:38

bordobijeli je napisao/la:
07 mar 2026, 16:36
SHZ82 je napisao/la:
07 mar 2026, 16:35
e moj Beganovicu nabijem te na **** i tebe i tvoje igre, treba te poslat na tribine do kraja prvenstva
Gojkovic ispao kod gola Beganovic najmanje kriv.
U situaciji kad imaš mogućnost krenuti, sačekat i dodati, pa i napucat loptu u oblake, on šutne u igrača, pa se odbije lopta i napravi kontru protiv nas iz koje primimo gol, i zakasni reagovat. Odron igrač!

Velaxsa
Postovi: 6
Pridružen/a: 12 mar 2024, 18:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Velaxsa » 07 mar 2026, 16:43

KarlMarx je napisao/la:
07 mar 2026, 16:38
bordobijeli je napisao/la:
07 mar 2026, 16:36
SHZ82 je napisao/la:
07 mar 2026, 16:35
e moj Beganovicu nabijem te na **** i tebe i tvoje igre, treba te poslat na tribine do kraja prvenstva
Gojkovic ispao kod gola Beganovic najmanje kriv.
U situaciji kad imaš mogućnost krenuti, sačekat i dodati, pa i napucat loptu u oblake, on šutne u igrača, pa se odbije lopta i napravi kontru protiv nas iz koje primimo gol, i zakasni reagovat. Odron igrač!
Nevjerovatno glup igrač. I iz tog izgubljenog posjeda nas pritisnuli i dali go...

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 07 mar 2026, 16:43

NazorUso je napisao/la:
07 mar 2026, 16:37
Ammko99 je napisao/la:
07 mar 2026, 16:36
Mujkic :rol:
Najgluplji igrac unazad 15-tak godina.
Na Bordo TV rece da mu je Cunami omiljeni muzicar.

Vidi se da je inteligencijom totalno neopterecen.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6876
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 07 mar 2026, 16:46

napoleon72 je napisao/la:
07 mar 2026, 16:43
NazorUso je napisao/la:
07 mar 2026, 16:37
Ammko99 je napisao/la:
07 mar 2026, 16:36
Mujkic :rol:
Najgluplji igrac unazad 15-tak godina.
Na Bordo TV rece da mu je Cunami omiljeni muzicar.

Vidi se da je inteligencijom totalno neopterecen.
🤣🤣🤣
Tako.i izgleda, tako se i ponasa...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 517
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 07 mar 2026, 16:50

Imamkarbarum je napisao/la:
07 mar 2026, 16:37
Cojk u sred Sarajeva sudi kao da je Banja luka,hej Boze pomozi nam sta nama bosnjama sve mize stat u stomak.
A evo šta uradit povodom ovog? Nemaš mehanizam nikakav koji te može štititi, niti da ispraviš trenutnu situaciju… To su nam dozvolili “naši” kadrovi u Savezu. Trebaju služiti kao kontra ovim idiotlucima, ali im idu niz dlaku.

Edit: Bravo Baniću!
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

KarlMarx
Postovi: 951
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 07 mar 2026, 16:54

Velaxsa je napisao/la:
07 mar 2026, 16:43
KarlMarx je napisao/la:
07 mar 2026, 16:38
bordobijeli je napisao/la:
07 mar 2026, 16:36


Gojkovic ispao kod gola Beganovic najmanje kriv.
U situaciji kad imaš mogućnost krenuti, sačekat i dodati, pa i napucat loptu u oblake, on šutne u igrača, pa se odbije lopta i napravi kontru protiv nas iz koje primimo gol, i zakasni reagovat. Odron igrač!
Nevjerovatno glup igrač. I iz tog izgubljenog posjeda nas pritisnuli i dali go...
Hahaha Beganoviću i Mujkićuuuu hahahah :D

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 517
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 07 mar 2026, 16:54

Ovo je rame!
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

bordobijeli
Postovi: 18344
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2026, 16:55

Molim vas prebite sudije nek bude 0: 3 . Zasta ga var zove smijurija.

Avatar
Manuel
Postovi: 9542
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Manuel » 07 mar 2026, 16:56

Isprebijajte go.vno mrtvo pa ne mozes vjerovati.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

KosevoZove
Postovi: 1796
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 07 mar 2026, 16:57

Sta ovo bi ba???

Majku li ti J*** usta ubiti **** 6 nadoknade pustio dok ovi ne zabiju J*** li vam umrle usta!!!!!
Zadnja izmjena: KosevoZove, dana/u 07 mar 2026, 16:58, ukupno mijenjano 1 put.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

johntravolta123
Postovi: 1676
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 07 mar 2026, 16:57

Kakvo sudjenje
Fuj
Gdje je ovo ruka

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 517
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 07 mar 2026, 16:58

**** jedna, spalit i savez i sve nek ide sve u tri cke materine.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

NoProfit
Postovi: 2784
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 07 mar 2026, 16:59

E ovo je baš za batina

Avatar
Ammko99
Postovi: 261
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 07 mar 2026, 16:59

Pljuni ga mamicuuu

KarlMarx
Postovi: 951
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 07 mar 2026, 17:00

Puna podrška za Mamića!!! Ovog Bandića treba izudarati!

Jarodwest
Postovi: 526
Pridružen/a: 28 nov 2025, 23:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jarodwest » 07 mar 2026, 17:00

gh0stHZ je napisao/la:
07 mar 2026, 16:50
Imamkarbarum je napisao/la:
07 mar 2026, 16:37
Cojk u sred Sarajeva sudi kao da je Banja luka,hej Boze pomozi nam sta nama bosnjama sve mize stat u stomak.
A evo šta uradit povodom ovog? Nemaš mehanizam nikakav koji te može štititi, niti da ispraviš trenutnu situaciju… To su nam dozvolili “naši” kadrovi u Savezu. Trebaju služiti kao kontra ovim idiotlucima, ali im idu niz dlaku.

Edit: Bravo Baniću!
Ima MUP ks ga olesi od batina i podmetne mu speed.

Ali bosnjama fali mosnjica
Zadnja izmjena: Jarodwest, dana/u 07 mar 2026, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tabba77
Postovi: 3793
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 07 mar 2026, 17:00

Ako pobjedimo sve do kraja, osvajamo titulu. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Pa kolje te a treći si.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6876
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 07 mar 2026, 17:01

Ovo je vise postalo ogavno !!!

I onda ti dodje bipolarna spodoba i prica o formaciji, kako treba Cvitanovica otjerati i slicne nebuloze.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []