FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ovo je katastrofalno sudjenje. Nadam se da ovaj tip nece vise nikad sudit
I da je bio penal ljudi su imali sansu sutirali, A NI P OD PENALA
I da je bio penal ljudi su imali sansu sutirali, A NI P OD PENALA
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 07 mar 2026, 17:02, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Da ovom UZPovcu neko hoće zube prosut na terenu po cijenu trajne suspenzije, izdržavao bih i njega i porodicu mu do kraja života.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
-
KosevoZove
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sa druge strane igramo kao picke trebali smo tricu uvaliti i neka idu u tri picke materine!!!!!!!!!
Bandicuuuuuu mrtve ti J*** **** ti vico zenu a i on tebi!
Bandicuuuuuu mrtve ti J*** **** ti vico zenu a i on tebi!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Dva penala,crveni,sedam ili osam zutih,dva ponistena gola i na kraju ovo svira.Najgora liga na svijetu.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon
Este sentimiento nadie lo comprende
Este sentimiento nadie lo comprende
-
BordoArmy88
- Postovi: 3251
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
"ako si bolji, suđenje nije bitno..."
Pa šta bi nam tek radili da se borimo za titulu...doduše neće oni nikada ni dozvoliti da dođemo u tu situaciju, but still...
Zadnja izmjena: BordoArmy88, dana/u 07 mar 2026, 17:03, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
covjek nam dao 7 zutih, svirno 21 faul, sviro dva nepostojeca penala, jednom recju sve sta je mogo uradionke da nas osteti namjenski, da nam poremeti sve sta se donsad uradilo i da nas rastimaju za uzvratnu utakmicu kupa i superkupa.
i sve to na sred naseg stadiona
i sve to na sred naseg stadiona
- DoktorXabaras
- Postovi: 2078
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U tuunelu pravi belaj
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Kakav kriminal
Re: FK Sarajevo
Antonijo Bandiću idi sisaj Vici keru! Nalijepit će te Mamići!!!
Zadnja izmjena: KarlMarx, dana/u 07 mar 2026, 17:06, ukupno mijenjano 2 puta.
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pokrali su nas sigurno, ali u ovoj ekipi nema mjesta za Mujakica i Beganovica. Loše smo igrali, bez ikakve ideje, nikakve volje i na to dodaš ovo lopova od sudije, bilo je neminovno. Mora se spasiti jedan Gicin klub da ne ispadne.
Evo i oni tebe selame!
Re: FK Sarajevo
To sto te sudija yebo je jedan par rukava a to sto je Rudar bio bolji i imao bolje prilike to je drugi par rukava.
- PeppermintSA
- Postovi: 3521
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
- ErosViverosViv
- Postovi: 3391
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gdje zivi ovaj Bandic ba, gdje se krece imal iko info, znam raje u hercegovini koja ce mu rado drustvo pravit
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
bordobijeli
- Postovi: 18340
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma ovo vise nema smisla , ne treba mu dati do sehura da izađe s koševa . Nek nas kazne izbace iz lige dosta vise.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto nas sudije kolju kad ionako ne znamo.
Re: FK Sarajevo
dajte mi info jel iz gruda? imal tamo kakvih lokala?
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Online
Trenutno korisnika/ca: James1987, nedimmmm1337 i 24 gosta.
.png)
