Nije meni bitno pasa nego vasi pojedinci sprdaju nas sto smo kiksali, a ja svaki put licno korektno vam i cestitam evo npr danas kad ste pobjedili, nije ni bitno nismo svi isti.Seher1921 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:15A sto je to tebi bitno zar vi niste igrali danasKosevoZove je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:13Hahha vec pdf kona gori i velicaju savu nakon jedne pobjede hahha komedija ziva, ali neka sljedecu ih cekam itd….![]()
Onaj @ hramm sprda nas za rudar, a isti vas razvalio na grbavici jbg prvo treba ispred svoje avlije pomesti, pa komentarisati komsiju.
Sad vam dolazi borac pa se zabavite oko njih







