Kakva sine pljacka, kad vas malo sudija yebe to je pljacka sezone?
Sudija pogrijesio samo crveni karton, penali cisti ko suza
Cijeli zivot kukatori , ubi vas Rudar, pruzi ruku i
Al objava ova na fb
Da nema Federacije, takvo stanje bi bilo u komplet RSu na svakom polju, ali koga to u RSu briga. Bolje bacati mast po tribini, nego cvarke praviti
Samo crveniGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:32Kakva sine pljacka, kad vas malo sudija yebe to je pljacka sezone?
Sudija pogrijesio samo crveni karton, penali cisti ko suza
Cijeli zivot kukatori , ubi vas Rudar, pruzi ruku i
Al objava ova na fbnk orahovica
Jedino ubistvo od strane Rudara ove sezone se desilo na stadionu na kojem nikad nisi bio, rezultat je bio 0:3.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:32Kakva sine pljacka, kad vas malo sudija yebe to je pljacka sezone?
Sudija pogrijesio samo crveni karton, penali cisti ko suza
Cijeli zivot kukatori , ubi vas Rudar, pruzi ruku i
Al objava ova na fbnk orahovica
Trenbolon je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:35Samo crveniGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:32Kakva sine pljacka, kad vas malo sudija yebe to je pljacka sezone?
Sudija pogrijesio samo crveni karton, penali cisti ko suza
Cijeli zivot kukatori , ubi vas Rudar, pruzi ruku i
Al objava ova na fbnk orahovica
![]()
Nemoj zajevavati, sudija ujebao stvar. Nisam gledao tekmu da mogu dati sud za 90 minuta, ali kroz pola sata je izaslo dovoljno klipova sa gresakama i clanaka da se vidi da je zajebao.
Otkud sada razigravanje? To je bilo prosle sezone jer se liga skracivala.
Vi ste od njih na sred grbavice dobili kurcem po celu, i to tri puta.
Pa bolan taj crveni je okreno utakmicu...kako ces reci samo crveni? Nije ni faul bio a kamoli crveniGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:38Trenbolon je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:35Samo crveniGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:32
Kakva sine pljacka, kad vas malo sudija yebe to je pljacka sezone?
Sudija pogrijesio samo crveni karton, penali cisti ko suza
Cijeli zivot kukatori , ubi vas Rudar, pruzi ruku i
Al objava ova na fbnk orahovica
![]()
Nisam gledao utakmicu i ne zelim sitne faulove da komentarisem, crveni je pogrijesio , penali su ok .
cemu ovaj seljakluk na kraju tekme? Starosjedioci ?
Sve Sandze neke, al Adem je prica za sebe, kakav digitalac Sandzackip od profesionalca nije
Možeš zaboraviti na to.labostarmomosa je napisao/la: ↑07 mar 2026, 17:44Mislim da je stvarno doslo vrijeme da ostavimo razmirnice između nas, ovo sto su uradili jaliji i evo bandic na kosevu je van svake pameti. Vrijeme je da suzbijemo redove i zaboravimo na lokalna prepucavanja.