FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 07 mar 2026, 17:52

Ko god ga je puko u tunelu ruka mu pozlatila
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 07 mar 2026, 17:52, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 517
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 07 mar 2026, 17:52

Ovdje se puno manje gadosti pišu nego na PL temi, tamo treba biti usmjerena pažnja.

Uvijek je problem Sarajevo i mi. Sve ostalo se toleriše. Kad izlaze informacije o bombama na forumu, to se ne sankcioniše i ne ispituje.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 07 mar 2026, 17:55

Jel ima situacija kad nam je ponisten go jel bio ofsajd ili ne?

Avatar
Kimun
Postovi: 325
Pridružen/a: 08 avg 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kimun » 07 mar 2026, 17:56

Sta cekas moj Mirvicu vise istupi iz lige hajvanu. Stvarno mislis da mozemo nesto osvojit ikad vise dok cetnici vode drzavu

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 07 mar 2026, 17:59

Kimun je napisao/la:
07 mar 2026, 17:56
Sta cekas moj Mirvicu vise istupi iz lige hajvanu. Stvarno mislis da mozemo nesto osvojit ikad vise dok cetnici vode drzavu
Istupit iz lige i sta onda?

Avatar
ado-hz
Postovi: 3882
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 07 mar 2026, 18:01

Kimun je napisao/la:
07 mar 2026, 17:56
Sta cekas moj Mirvicu vise istupi iz lige hajvanu. Stvarno mislis da mozemo nesto osvojit ikad vise dok cetnici vode drzavu
Sam da ispupis iz lige proculo bi se po regionu i Evropi al vjerovatno bi mi samo najebali. Ali kad bi istupili iz lige sa nama zajedno Velez i Zeljo e to bi se tek culo i na kraju svijeta. To ne bi moglo tek tako lako proci i nesto bi se tada postiglo i promijenilo.

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2026, 18:05

E sada im mogu j.bati cijelo pokoljenje.

bozovic10
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 07 mar 2026, 18:08

Nista novo. Posljedice naseg nerada i pustanja da savez funkcionise bez ljudi iz glavnog grada. Vico i Beus presretni, papak iz Cazina predstavlja Bosnjake a i mi se cesljamo.

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 07 mar 2026, 18:10

ado-hz je napisao/la:
07 mar 2026, 18:01
Kimun je napisao/la:
07 mar 2026, 17:56
Sta cekas moj Mirvicu vise istupi iz lige hajvanu. Stvarno mislis da mozemo nesto osvojit ikad vise dok cetnici vode drzavu
Sam da ispupis iz lige proculo bi se po regionu i Evropi al vjerovatno bi mi samo najebali. Ali kad bi istupili iz lige sa nama zajedno Velez i Zeljo e to bi se tek culo i na kraju svijeta. To ne bi moglo tek tako lako proci i nesto bi se tada postiglo i promijenilo.
Sta bi se promjenilo? To je ono sto i oni hoce. Istupi zamjenit ce te druga 3 kluba iz druge lige i to je to. Nista neces postic.
Ti mislis da fifu boli neka stvar za nas ili za velez ili za zelju? Smijesno.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 07 mar 2026, 18:11

Jedino sto je mirvic dobro doveo i treba da cuva kao majku rodjenu je Mamic. Vise strasti i zelje ima nego neki igrači. Ako citas mirvicu forume znaj da ti je Mamic sve sto imas u klubu

Avatar
Kimun
Postovi: 325
Pridružen/a: 08 avg 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kimun » 07 mar 2026, 18:12

ado-hz je napisao/la:
07 mar 2026, 18:01
Kimun je napisao/la:
07 mar 2026, 17:56
Sta cekas moj Mirvicu vise istupi iz lige hajvanu. Stvarno mislis da mozemo nesto osvojit ikad vise dok cetnici vode drzavu
Sam da ispupis iz lige proculo bi se po regionu i Evropi al vjerovatno bi mi samo najebali. Ali kad bi istupili iz lige sa nama zajedno Velez i Zeljo e to bi se tek culo i na kraju svijeta. To ne bi moglo tek tako lako proci i nesto bi se tada postiglo i promijenilo.
Da ali se moze Čolpa zavezat za neki stup, namazat medom i pustit muhe na njega. Nije Vico kriv, krivi su nasi izdajnici koji su se prodali jeftino i nedaju gradu da ima predstavnika u savezu. Kako smo slijeli vise. Ja ne bi igrao niti jedan mec vise. Dici ruke zauvijek. Siguran sam da bi Velez to isto urasio nakon par kola, pa mozda i ove komsije, mada za njih nisam siguran

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 07 mar 2026, 18:13

Danas je fudbal u BiH umro.

Rauber33
Postovi: 841
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rauber33 » 07 mar 2026, 18:17

Mislim da bih se bolje osjećao da mi se neko ispišao u usta nego ova lakrdija

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 07 mar 2026, 18:18

PeppermintSA je napisao/la:
07 mar 2026, 17:47
ajdohordas je napisao/la:
07 mar 2026, 17:41
Jedva čekam sutrašnji dan da slušam objašnjenja dežurnih pametologa, te prozivanja zašto nema raje na Koševu... Kako smo qrac od ekipe, kako nas Borac ostavi 20 bodova, kako smo loši itd itd...

Treći si, i radi ti ovo... haloooooo TREĆI SI !
i gledaš ovakvu koljadu, zamisli da si u 3/4 boda sa Borcem šta bi ti tek onda radili.
Molim Boga za sabur samo, hodam ko debil po dnevnom.
Žena i dijete misle da sam puko.

A i jesam... Yebo li me dan kad sam prvi puta kročio na stadion, bolje da sam kičmu slomio.
Ovo ti je uradio Široki.
Ma brate nije više ni bitno ko je... Urađeno je. Ubijen je i najmanji fair play, pravda, zadovoljstvo gledanja utakmice, entuzijazam, sportsko nadmetanje i šta sve ne.

Problem je što ljudima ne ide pod kožu, ne mogu više da trpe to. Pa ne mogu ja da trpim sa svojih 29 godina a pogotovo neko ko toliko godina već na stadion dolazi.

Ljudi radije ostaju kući isprste preko TVa ili rezultata i manje stresa bude nego kad si u centru dogadjaja.
Stalno trazimo neke razloge slabe posjete, stalno se ljudi prozivaju a niko ne vidi širu sliku dešavanja i funkcionisanja ovog sportskog sistema u BiH.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3882
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 07 mar 2026, 18:19

ubipara je napisao/la:
07 mar 2026, 18:10
ado-hz je napisao/la:
07 mar 2026, 18:01
Kimun je napisao/la:
07 mar 2026, 17:56
Sta cekas moj Mirvicu vise istupi iz lige hajvanu. Stvarno mislis da mozemo nesto osvojit ikad vise dok cetnici vode drzavu
Sam da ispupis iz lige proculo bi se po regionu i Evropi al vjerovatno bi mi samo najebali. Ali kad bi istupili iz lige sa nama zajedno Velez i Zeljo e to bi se tek culo i na kraju svijeta. To ne bi moglo tek tako lako proci i nesto bi se tada postiglo i promijenilo.
Sta bi se promjenilo? To je ono sto i oni hoce. Istupi zamjenit ce te druga 3 kluba iz druge lige i to je to. Nista neces postic.
Ti mislis da fifu boli neka stvar za nas ili za velez ili za zelju? Smijesno.
To sam i ja mislio dok se nisam malo raspitao sta bi se zaista desilo da Sarajevo, Zeljo i Velez napuste ligu. Nije to bas tako kako ti mislis napuste ligu 3 kluba oni samo ubace nova 3.
Al mrsko mi sad objasnjavati

Avatar
Vanja8
Postovi: 14114
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 07 mar 2026, 18:19

Ja jedino znam da ono sto kaze @Plisek da ce to i uciniti...
Sve ostalo je mlacenje prazne slame...

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 07 mar 2026, 18:22

Vanja8 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:19
Ja jedino znam da ono sto kaze @Plisek da ce to i uciniti...
Sve ostalo je mlacenje prazne slame...
evo ukazao se admin da me opomene za nezakonite radnje, necu nista vise ovdje pisati
Zadnja izmjena: plisek, dana/u 07 mar 2026, 18:26, ukupno mijenjano 1 put.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Vanja8
Postovi: 14114
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 07 mar 2026, 18:26

plisek je napisao/la:
07 mar 2026, 18:22
Vanja8 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:19
Ja jedino znam da ono sto kaze @Plisek da ce to i uciniti...
Sve ostalo je mlacenje prazne slame...
evo ukazao se admin da me opomene, necu nista vise ovdje pisati
Maa,...Necu nista da komentarisem...

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 07 mar 2026, 18:28

Na potezu je Čeferin, ako ga ne izbaci godinu dana sa terena ovdje nema spasa.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14114
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 07 mar 2026, 18:29

Maroon1946 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:28
Na potezu je Čeferin, ako ga ne izbaci godinu dana sa terena ovdje nema spasa.
Ne budi dijete, sta ti je...
Kakav Ceferin...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []