Sta bi se promijenilo da ti klub vode ovi iz PSG? Nesposobni narod gdje se za nista ne pitamo poziva debelog iz Amerike da rijesi politiku u drzavi,savez,sudije,stadion u kakvim vi filmovima zivite. Admine, brisi profil sa ovog vaseg smeca od foruma jel vam treba sluzbeni dopis pisati?KarloIvandic je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:11Jedino sto je mirvic dobro doveo i treba da cuva kao majku rodjenu je Mamic. Vise strasti i zelje ima nego neki igrači. Ako citas mirvicu forume znaj da ti je Mamic sve sto imas u klubu
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Majstore jesi naivan ? I sta onda ? Samo se mijenjaju akteri, dolazi onda neki novi super sudija antunovic,djordjic, koji ce te razvalit po zadatku. Ceferin je njegov covjek od narkomana srpskog. Gledaj sta je uradio ligom i vi mislite da on dovodi covjeka koji ce donjet fair play i regularnu ligu. Nikad ! Te sve suspenzije su samo mazanje javnosti, oni se smiju po sobama, samo postave druge poslusne marionete umjesto suspendovanih.Maroon1946 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:28Na potezu je Čeferin, ako ga ne izbaci godinu dana sa terena ovdje nema spasa.
Ovo je danas Siroki poslao , njima se Rikta evropa, podjelio svima zute nama sto vise,plus nam otkino bodove. Kud ces bolje. Siroki je igrac Vice on snjima upravlja.
Zadnja izmjena: bhfanatic14, dana/u 07 mar 2026, 18:41, ukupno mijenjano 1 put.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: FK Sarajevo
Pa ni ovaj njihov prvi penal ne mozes reci 100% je ruka, vise ide na rame nego na ruku
Crveni smijesan
Drugi penal isto ne mozes reci 100%
Jesu li prikazali linije, jer ih nema na yt, kad je Carlos 1na1 zabio
Crveni smijesan
Drugi penal isto ne mozes reci 100%
Jesu li prikazali linije, jer ih nema na yt, kad je Carlos 1na1 zabio
Re: FK Sarajevo
Čega i koga se naš klub boji? Četnik vodi savez, UZP mu pomaze, balijetine im cuvaju ledja. Imamo li mi muda za bilo sta?
Re: FK Sarajevo
Kada bi hipoteticki iz lige istupili Sarajevo, Zeljo i Velez desile bi se ozbiljne stvari
- desio bi se veliki odjek u regionu, Evropi pa i svijetu jer nije normalno da trecuina lige napusta takmicenje sto je jako ozbiljna stvar
- liga i Savez bi bili u destabilizaciji i takmicenje bi vjerovatno bilo prekinuto
- UEFA ne upravlja direktno ligom, ali prate desavanja u svim ligama i prate njihovu regularnost
- Savez bi vjerovatno kaznio klubove al mozda to ne bi bio konacan ishod
- ako su razlozi ozbiljni kao sudjenje, korupcija, organizacija vjerovatno bi doslo do istrage UEFA
- nakon istraga moglo bi doci i do novih ferorma u Savezu
- nije bas normalno da tri velika kluba napuste ligu a to cini 1/3 lige
- desio bi se ogroman skandal u drzavi, bio bi veliki pritisak javnosti
- UEFA bi tražila objašnjenje od saveza jer je njihovo pravilo da se nacionalna takmičenja moraju igrati regularno. Ako postoji sumnja u ozbiljne nepravilnosti suđenje, korupcija mogu tražiti istragu.
- najjace oruzje koje imaju Sarajevo, Zeljo i Velez protiv Saveza ako bi istupili iz lige je to sto bi bojkotovanjem i istupanjem iz lige prakticno liga bila paralizovana. Liga ima ugovore za prenos utakmica. Ako se utakmice ne igraju, televizije mogu tražiti odštetu od Saveza.
- Ako bi se digla velika buka, moglo bi doći do:
- promjene sudijske komisije
- smjene ljudi u Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine
- desio bi se veliki odjek u regionu, Evropi pa i svijetu jer nije normalno da trecuina lige napusta takmicenje sto je jako ozbiljna stvar
- liga i Savez bi bili u destabilizaciji i takmicenje bi vjerovatno bilo prekinuto
- UEFA ne upravlja direktno ligom, ali prate desavanja u svim ligama i prate njihovu regularnost
- Savez bi vjerovatno kaznio klubove al mozda to ne bi bio konacan ishod
- ako su razlozi ozbiljni kao sudjenje, korupcija, organizacija vjerovatno bi doslo do istrage UEFA
- nakon istraga moglo bi doci i do novih ferorma u Savezu
- nije bas normalno da tri velika kluba napuste ligu a to cini 1/3 lige
- desio bi se ogroman skandal u drzavi, bio bi veliki pritisak javnosti
- UEFA bi tražila objašnjenje od saveza jer je njihovo pravilo da se nacionalna takmičenja moraju igrati regularno. Ako postoji sumnja u ozbiljne nepravilnosti suđenje, korupcija mogu tražiti istragu.
- najjace oruzje koje imaju Sarajevo, Zeljo i Velez protiv Saveza ako bi istupili iz lige je to sto bi bojkotovanjem i istupanjem iz lige prakticno liga bila paralizovana. Liga ima ugovore za prenos utakmica. Ako se utakmice ne igraju, televizije mogu tražiti odštetu od Saveza.
- Ako bi se digla velika buka, moglo bi doći do:
- promjene sudijske komisije
- smjene ljudi u Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine
Re: FK Sarajevo
Meni je vise bilo ono prvo penal, drugo je nigdje veze. Ali brate nema gore ekipe od nas kad se treba braniti.
Mujakic umjesto da jos vise napreduje, lik nazaduje. Toliko gresaka u polju, nevjerovatno
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Siroki vodi sve je jasno. Sarajevo hoce da se izbaci iz evrope
Re: FK Sarajevo
Kada se u nenormalnim okolnostima kakave su naše nađe neko kao mi, suoči sa problemom kakav je savez onda jedino nemoralno rješenje može biti normalno rješenje
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Mislim da si u pravu, ali cak i da nisi, ja bih realno volio gledat ligu baska, zeljo mi velez, celik sloboda, ima kuveta i u jos ponekom klubu i sredini da se ulozi da gledamo pravi fudbal i pune stadione, jebote dan kad smo ikad pristali igrat zajednicku ligu, bas budalastina, vazda neki ekscesi provokacije i gluporije. Nema ba smisla.ado-hz je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:19To sam i ja mislio dok se nisam malo raspitao sta bi se zaista desilo da Sarajevo, Zeljo i Velez napuste ligu. Nije to bas tako kako ti mislis napuste ligu 3 kluba oni samo ubace nova 3.ubipara je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:10Sta bi se promjenilo? To je ono sto i oni hoce. Istupi zamjenit ce te druga 3 kluba iz druge lige i to je to. Nista neces postic.ado-hz je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:01
Sam da ispupis iz lige proculo bi se po regionu i Evropi al vjerovatno bi mi samo najebali. Ali kad bi istupili iz lige sa nama zajedno Velez i Zeljo e to bi se tek culo i na kraju svijeta. To ne bi moglo tek tako lako proci i nesto bi se tada postiglo i promijenilo.
Ti mislis da fifu boli neka stvar za nas ili za velez ili za zelju? Smijesno.
Al mrsko mi sad objasnjavati
Re: FK Sarajevo
Dva kluba koja spominjes su u cetnikovim rukama. Mi sami moramo muda pokazati i biti pametniji nego sto jesmo. Dizemo li mi glas protiv nepravde ili i nas boli ona stvar. Ne vidm da smo organizirani za bilo sta.ado-hz je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:44Kada bi hipoteticki iz lige istupili Sarajevo, Zeljo i Velez desile bi se ozbiljne stvari
- desio bi se veliki odjek u regionu, Evropi pa i svijetu jer nije normalno da trecuina lige napusta takmicenje sto je jako ozbiljna stvar
- liga i Savez bi bili u destabilizaciji i takmicenje bi vjerovatno bilo prekinuto
- UEFA ne upravlja direktno ligom, ali prate desavanja u svim ligama i prate njihovu regularnost
- Savez bi vjerovatno kaznio klubove al mozda to ne bi bio konacan ishod
- ako su razlozi ozbiljni kao sudjenje, korupcija, organizacija vjerovatno bi doslo do istrage UEFA
- nakon istraga moglo bi doci i do novih ferorma u Savezu
- nije bas normalno da tri velika kluba napuste ligu a to cini 1/3 lige
- desio bi se ogroman skandal u drzavi, bio bi veliki pritisak javnosti
- UEFA bi tražila objašnjenje od saveza jer je njihovo pravilo da se nacionalna takmičenja moraju igrati regularno. Ako postoji sumnja u ozbiljne nepravilnosti suđenje, korupcija mogu tražiti istragu.
- najjace oruzje koje imaju Sarajevo, Zeljo i Velez protiv Saveza ako bi istupili iz lige je to sto bi bojkotovanjem i istupanjem iz lige prakticno liga bila paralizovana. Liga ima ugovore za prenos utakmica. Ako se utakmice ne igraju, televizije mogu tražiti odštetu od Saveza.
- Ako bi se digla velika buka, moglo bi doći do:
- promjene sudijske komisije
- smjene ljudi u Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine
Re: FK Sarajevo
Na stranu ovaj kriminal od suđenja, ali naši bočni igrači su rak rana kluba. Apsolutno je nemoguće iole ozbiljan fudbal igrati sa ovako lošim bekovima. Kuprešak, Mujkić, Beganović.... Horor.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pusti ih da dobiju ono sto zele. Pametno... sutra ces s tim razmisljanjem bez drzave ostatOerde je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:50Mislim da si u pravu, ali cak i da nisi, ja bih realno volio gledat ligu baska, zeljo mi velez, celik sloboda, ima kuveta i u jos ponekom klubu i sredini da se ulozi da gledamo pravi fudbal i pune stadione, jebote dan kad smo ikad pristali igrat zajednicku ligu, bas budalastina, vazda neki ekscesi provokacije i gluporije. Nema ba smisla.
Re: FK Sarajevo
Nece Siroki dobiti jer Borcu treba. Ovo je neka poruka klubu, a u klubu znaju kakva. Mi ne znamo. Ne moze tek tako da nas ovako zlostavlja **** iz Gruda.KarloIvandic je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:45Siroki vodi sve je jasno. Sarajevo hoce da se izbaci iz evrope
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Al najjace sto ljudi misle onaj iz Uefe ce nekog kazniti 

Re: FK Sarajevo
Meni je to najveca cirkusijada od nase raje. Igrom slucaja dosao Ceferin, a onom pravom Ceferinu trebaju glasovi. Najveća mafija je UEFA.KarloIvandic je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:10Al najjace sto ljudi misle onaj iz Uefe ce nekog kazniti![]()
Re: FK Sarajevo
1000% sad kad bi istupili iz lige nista se nebi promjenilo, velez i zeljo 1000% nebi istupili iz lige bila bi ti prica necemo mi radi toga sto je FK SARAJEVO OSTECENO DA MI ISTUPAMO STA MI IMAMO SATIM BLA BLA BLA.
Gdje sad ona lezbejka sto je rekla da je colpa jedino legalan i koja je otresla magodu ko slinjak …
FK SARAJEVO SIMPATIZERI NAVIJACI FK SARAJEVA SU spali na to da hrid sosk saobracajac ima jace ljude od nas, i da ti klubovi uz jos par NEPOSTOJECI klubova koje colpa samo registrovo RADE REKET NA NAS KLUB NA NIVOU GRADA KANTONA.
Halo nas tuce neki colpa u nasoj kuci pred nasom zenom djecom majkom, pa kad nam ovo colpa i ovaj lezbejka radi, sta mislite da ce radit ustasa BEUS i cetnik Vico i to negdje u capljini.
Unistavaju kriticnu masu kluba, unistavaju velicinu kluba i pokusaju da nabace neke nove klubove iz svog interesa.
Smatram da navijaci moraju uzvrsit pritisak na kantonalni savez da se tu urade smjene i da se do 6 tog mjeseca postavi nas covjek u bh savez.
Gdje sad ona lezbejka sto je rekla da je colpa jedino legalan i koja je otresla magodu ko slinjak …
FK SARAJEVO SIMPATIZERI NAVIJACI FK SARAJEVA SU spali na to da hrid sosk saobracajac ima jace ljude od nas, i da ti klubovi uz jos par NEPOSTOJECI klubova koje colpa samo registrovo RADE REKET NA NAS KLUB NA NIVOU GRADA KANTONA.
Halo nas tuce neki colpa u nasoj kuci pred nasom zenom djecom majkom, pa kad nam ovo colpa i ovaj lezbejka radi, sta mislite da ce radit ustasa BEUS i cetnik Vico i to negdje u capljini.
Unistavaju kriticnu masu kluba, unistavaju velicinu kluba i pokusaju da nabace neke nove klubove iz svog interesa.
Smatram da navijaci moraju uzvrsit pritisak na kantonalni savez da se tu urade smjene i da se do 6 tog mjeseca postavi nas covjek u bh savez.
-
kraljlavova
- Postovi: 651
- Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako Mujkić dobije sekunde vise neka ugase klub
Re: FK Sarajevo
Realno, to bi bilo upravo ono što neki i žele od početka – da se BH liga totalno razvali. Godinama gledamo kako se liga urušava, kvalitet pada, sudije prave cirkus, a Savez šuti ili glumi da je sve uredu.ado-hz je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:44Kada bi hipoteticki iz lige istupili Sarajevo, Zeljo i Velez desile bi se ozbiljne stvari
- desio bi se veliki odjek u regionu, Evropi pa i svijetu jer nije normalno da trecuina lige napusta takmicenje sto je jako ozbiljna stvar
- liga i Savez bi bili u destabilizaciji i takmicenje bi vjerovatno bilo prekinuto
- UEFA ne upravlja direktno ligom, ali prate desavanja u svim ligama i prate njihovu regularnost
- Savez bi vjerovatno kaznio klubove al mozda to ne bi bio konacan ishod
- ako su razlozi ozbiljni kao sudjenje, korupcija, organizacija vjerovatno bi doslo do istrage UEFA
- nakon istraga moglo bi doci i do novih ferorma u Savezu
- nije bas normalno da tri velika kluba napuste ligu a to cini 1/3 lige
- desio bi se ogroman skandal u drzavi, bio bi veliki pritisak javnosti
- UEFA bi tražila objašnjenje od saveza jer je njihovo pravilo da se nacionalna takmičenja moraju igrati regularno. Ako postoji sumnja u ozbiljne nepravilnosti suđenje, korupcija mogu tražiti istragu.
- najjace oruzje koje imaju Sarajevo, Zeljo i Velez protiv Saveza ako bi istupili iz lige je to sto bi bojkotovanjem i istupanjem iz lige prakticno liga bila paralizovana. Liga ima ugovore za prenos utakmica. Ako se utakmice ne igraju, televizije mogu tražiti odštetu od Saveza.
- Ako bi se digla velika buka, moglo bi doći do:
- promjene sudijske komisije
- smjene ljudi u Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine
Kad bi Sarajevo, Željo i Velež istupili iz lige, mnogi misle da bi to bio neki pritisak na Savez. Ja mislim da bi bilo obrnuto. Oni bi samo ubacili tri kluba iz nižeg ranga da popune broj i nastavili ligu kao da se ništa nije desilo.
A ove klubove što bi napustili ligu vjerovatno bi oderali kaznama – suspenzije, novčane kazne, zabrane igranja… sve po propisima. I na kraju bi ispalo da su najveću štetu napravili sami sebi.
Istina je da bez Sarajeva, Želje i Veleža liga gubi svaki smisao i interes ali na kraju bi opet najviše ispaštali navijači i klubovi, a ovi gore bi nastavili po starom. Zato mislim da je istupanje iz lige zadnja stvar koja bi trebala da se desi, jer bi to nekima došlo k'o naručeno.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], misstianopenaldo, mnon46 i 17 gostiju.

