Post
Postao/la Argentina » 07 mar 2026, 20:38
Brundoo je napisao/la: ↑07 mar 2026, 20:34
Argentina je napisao/la: ↑07 mar 2026, 20:29
Brundoo je napisao/la: ↑07 mar 2026, 20:27
Vjerovatno je to Božija kazna.
Izdajnici ne zasluzuju nista dobro.
Eto i taj cvetkovski je kaznjen od Boga jer je klupskom kolegi krao djevojku.
Tako ce uskoro stici kazna i za taj izdajnicki klub sa grbavice.
Ne seri za pocetak. Retardiran ti je komentar.
Je li danas kradja Sarajeva isto Bozja kazna, kao i predhodnih sezona? Tvojom logikom izgleda da jeste.
Sarajevo i Velez su jedine dvije postene i patriotske iz BiH u najvisem rangu takmicenja i zbog toga ih svi mrze i kasape.
Na zalost tvoj zeljeznicar je srpskohrvatska igracka i najveci izdajnici u istoriji sporta i drzave BiH.
Stici ce vas Božija kazna o ćafiri
Neces odgovoriti na pitanja koja sam ti postavio? Ajde da pokusamo opet:
1. Je li kradja danas na Kosevu isto Bozja kazna (mozda zbog bicsih clanova kluba)
2. Ko je prodao prosle godine na Kosevu tekme Sirokom i Borcu za kup?
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)