I sad kad bi odlicivali zadnje koloVorovus je napisao/la: ↑09 mar 2026, 19:49Oni su se taj mjesec sklonili Borcu, a vi Zrinjskom (jos popravili gol razliku na vama ako im zatreba).
Nije samo Vico savez, kleče SA klubovi i pred Beusom, zavisi ko bolje ponudi. Beus je tad i Slogu kupio, ne samo vas.
Sljedeci put kad budes pisao kako ste "Vici izbili milione iz dzepa", ne zaboravi da ste ih ubacili Beusu, a on je vama ubacio otpozadi.
Ako pušenje Hrvatima ne računate u nečasne radnje, onda ok.![]()
Vas.bi klepili a Zrinji se sklonuli
Ne daj cetnicima nista
Cetnicki ste klub i vicina prcija ko vam J**+ mater cetnicku svima
Moj vas metak nece promasiti

.png)

