Zašto bi se pravio da ne vidi? Na ovoj temi je masa stručnjaka pričalo da se ovo štima Želji, da je Vico sredio itd. HahahahahaTheShed je napisao/la: ↑10 mar 2026, 20:44Ne vidi ili se pravi da ne vidi.akisarajevo92 je napisao/la: ↑10 mar 2026, 20:42Jos lik na dva metra od stative, gleda tacno gdje lopta pada i ne vidi da je gol![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
I šta sad, hoće li se sami prozvati ili ce dopustiti da se šprdamo sa njima







/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)




