Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Jericho
Postovi: 5515
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jericho » 10 mar 2026, 21:29



Lampard :D
#Ausilio OUT

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2066
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 10 mar 2026, 21:30

Jbt, ne može se čovjek ni zajebavati odmah skaču ko bjesni psi, nema se tu šta raspravljat u petak će Valjić reći da nije prešla i da je Mujkić igrao rukom i idemo dalje a igrači i klubovi će popušiti paprene kazne.

Željezničar je u jednoj utakmici fulio 4 penala, to sebi imalo ozbiljna ekipa ne smije dopustiti.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Lewy21
Postovi: 858
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 10 mar 2026, 21:31

DoktorXabaras je napisao/la:
10 mar 2026, 21:30
Željezničar je u jednoj utakmici fulio 4 penala, to sebi imalo ozbiljna ekipa ne smije dopustiti.
Dovoljno rečeno.

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 257
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 10 mar 2026, 21:32

NazorUso je napisao/la:
10 mar 2026, 21:29
Kako kazu sportski prijatelji Dobojlija, the manijaci : Cemu belaj nakon utakmice ? Ljajic pravi seljak.

Karma je GOLEMA qrva, malo manja qrva od zeljane !
Kazu gospoda, tukli su se sa rukavicama
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

Avatar
edinedin
Postovi: 502
Pridružen/a: 28 apr 2010, 10:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la edinedin » 10 mar 2026, 21:32

NazorUso je napisao/la:
10 mar 2026, 21:29
Kako kazu sportski prijatelji Dobojlija, the manijaci : Cemu belaj nakon utakmice ? Ljajic pravi seljak.

Karma je GOLEMA qrva, malo manja qrva od zeljane !
Na šiš pu nam se raaackuuu
Jer si JEDAN JEDINI...........

Bejker
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bejker » 10 mar 2026, 21:32

Pact1921 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:28
slika
Ovo je go.
U novi boj...

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 10 mar 2026, 21:33

edinedin je napisao/la:
10 mar 2026, 21:32
NazorUso je napisao/la:
10 mar 2026, 21:29
Kako kazu sportski prijatelji Dobojlija, the manijaci : Cemu belaj nakon utakmice ? Ljajic pravi seljak.

Karma je GOLEMA qrva, malo manja qrva od zeljane !
Na šiš pu nam se raaackuuu
SAMO SLOZEAN DZEMAT SA SLOGOM ! :bih:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

boki86
Postovi: 5140
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la boki86 » 10 mar 2026, 21:33

Ma nema kod nas tehnologije da se vidi je li ovo go ili nije, jbg, iz ove perspektive kamere izgleda da jeste, ali da li je cijelim obimom presla, to se ne vidi

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 10 mar 2026, 21:34

Bejker je napisao/la:
10 mar 2026, 21:32
Pact1921 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:28
slika
Ovo je go.
Uf, ovo su milimetri u pitanju :D

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 10 mar 2026, 21:35

Bejker je napisao/la:
10 mar 2026, 21:32
Pact1921 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:28
slika
Ovo je go.
Ma brate, slusaj pitare i pijacare. Perspektiva je bitna...

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 10 mar 2026, 21:35

Smijali ste se nama ksd nas je Bandić pokro u subotu e pa karma je čudo uživajte sada.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1025
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 10 mar 2026, 21:37

Argentina je napisao/la:
10 mar 2026, 20:51
Jet2Holiday je napisao/la:
10 mar 2026, 20:49
Argentina je napisao/la:
10 mar 2026, 20:47


**** ti familiju za komentar :kafa:
Pa sto kafu stavljas kad psujes?

Sto vam ovo igraci sloge naruzise navijace :urnebes: :urnebes:
I zivu i mrtvu, retaridrano i licemjerno pseto. Mrs stoko.
Puče tikva, opusti se.
Ne zamjerim bgmi, znam kako ti je.

Da ti se dragi Allah smiluje.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

seha77
Postovi: 353
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la seha77 » 10 mar 2026, 21:37

visokohz je napisao/la:
10 mar 2026, 21:35
Smijali ste se nama ksd nas je Bandić pokro u subotu e pa karma je čudo uživajte sada.
manjina su se smijali, a vecina nas nije jer znamo da se to desava iz utakmice u utakmicu i desavati ce se sve dok se nesto ne poduzme

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 10 mar 2026, 21:38

Bejker je napisao/la:
10 mar 2026, 21:32
Pact1921 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:28
slika
Ovo je go.
Jeste go i golman i lopta.

Ali lopta nije u golu :rol: :rol:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1648
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 10 mar 2026, 21:39

KONTRASVIH je napisao/la:
10 mar 2026, 21:19
NoProfit je napisao/la:
10 mar 2026, 20:06
Na kraju će domaći morati sami sebi dati gol. :rol: Ovi fakat ne znaju iako im se fudbaleri Sloge sklanjaju najofirnije u historiji fudbala.
:rol: :rol: :rol:

Najveci imbecil uz n3r3da i brunda :bow:

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6356
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 10 mar 2026, 21:40

Studiji smetala stativa. Nije vidio.
- FKS -

Avatar
Wagner96
Postovi: 154
Pridružen/a: 03 maj 2025, 22:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Wagner96 » 10 mar 2026, 21:40

Brundoo je napisao/la:
10 mar 2026, 21:38
Bejker je napisao/la:
10 mar 2026, 21:32
Pact1921 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:28
slika
Ovo je go.
Jeste go i golman i lopta.

Ali lopta nije u golu :rol: :rol:
Po ovom kutu bi čak rekao da nije gol
Samo Široki!

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 10 mar 2026, 21:41

seha77 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:37
visokohz je napisao/la:
10 mar 2026, 21:35
Smijali ste se nama ksd nas je Bandić pokro u subotu e pa karma je čudo uživajte sada.
manjina su se smijali, a vecina nas nije jer znamo da se to desava iz utakmice u utakmicu i desavati ce se sve dok se nesto ne poduzme
Ma realno koliko god se vaši najsladjivali ovim kradjama, meni je licno katastrofa. Nebitno ko je pokraden. Uzasan osjećaj, puno gori nego kad ti ekipa izgubi 2 3 4 razlike. Bar meni.

Sve dok se mi ovako budemo jedni s drugima prepucavali sarajevski klubovi se nece nikad zaštiti od brutalnih krađa i ismijavanja u lice.
Trgaju drzavu gdje stignu i to je činjenica.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 10 mar 2026, 21:41

Jet2Holiday je napisao/la:
10 mar 2026, 21:37
Argentina je napisao/la:
10 mar 2026, 20:51
Jet2Holiday je napisao/la:
10 mar 2026, 20:49


Pa sto kafu stavljas kad psujes?

Sto vam ovo igraci sloge naruzise navijace :urnebes: :urnebes:
I zivu i mrtvu, retaridrano i licemjerno pseto. Mrs stoko.
Puče tikva, opusti se.
Ne zamjerim bgmi, znam kako ti je.

Da ti se dragi Allah smiluje.
Bezobrazno provociranje. Zelim da ti se isto vrati.
J*** li ti familiju licemjernu.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 10 mar 2026, 21:41

seha77 je napisao/la:
10 mar 2026, 21:37
visokohz je napisao/la:
10 mar 2026, 21:35
Smijali ste se nama ksd nas je Bandić pokro u subotu e pa karma je čudo uživajte sada.
manjina su se smijali, a vecina nas nije jer znamo da se to desava iz utakmice u utakmicu i desavati ce se sve dok se nesto ne poduzme
A kad druze kad bošnjo se samo prepucava i ismijavaju jedni druge a četnici i ustaše hajruju ovdje mrtva glava dok ne padne neće stati...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo, Noke995 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []