Pola lopte na crti
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
bas tako, ali bitno da se mi prepucavamo...visokohz je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:41A kad druze kad bošnjo se samo prepucava i ismijavaju jedni druge a četnici i ustaše hajruju ovdje mrtva glava dok ne padne neće stati...
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je prva slika od svih postavljeni gdje bih reko da mozda i nije gol.
Iako nije, to je milimetarski kacalo gol liniju.
Na toj brzini sudija koji i nije koncentrisan 100% niije mogo vidit.
Donio je odluku "onako".
Lakse mu je bilo je priznat nego priznat
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- Jet2Holiday
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A jbte lika. Ramazan je bolan, valja ujutro na sehur ustati sa ovakvom kletvom.Argentina je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:41Bezobrazno provociranje. Zelim da ti se isto vrati.Jet2Holiday je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:37Puče tikva, opusti se.
Ne zamjerim bgmi, znam kako ti je.
Da ti se dragi Allah smiluje.
**** li ti familiju licemjernu.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledam već nekoliko puta ovaj zadnji penal i moram vam priznati da mi je malo teško.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- DoktorXabaras
- Postovi: 2071
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dream team
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cveti Cavo Cpasava Ckretnicu






- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Volio bih da se navijaci sarajevskih klubova udruze i prevaspitaju sudije al samo bosnjacke sudije.
Majku im u pi cku.
Majku im u pi cku.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- HordasOdMalena
- Postovi: 3829
- Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sudija im kriv što nisu ljude s proljevom dobili dva razlike. 
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."
-
zeljodogroba
- Postovi: 767
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Problem je sto vi gledate ove fejk profile koji nabace “Zeljo” ili “Grbavica” u nick i kontate da su relevantni, a njima glavni cilj da sve zivo furaju i provociraju. Bolesnici. Nadji malo starije profile, normalne forumase i ni jedan sigurno nije bacao zajebancije i nasladjivao se. Al haj, svejedno..visokohz je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:41A kad druze kad bošnjo se samo prepucava i ismijavaju jedni druge a četnici i ustaše hajruju ovdje mrtva glava dok ne padne neće stati...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zapoceo si, sad moral glumis. Mrs u picku materinu.Jet2Holiday je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:43A jbte lika. Ramazan je bolan, valja ujutro na sehur ustati sa ovakvom kletvom.Argentina je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:41Bezobrazno provociranje. Zelim da ti se isto vrati.Jet2Holiday je napisao/la: ↑10 mar 2026, 21:37
Puče tikva, opusti se.
Ne zamjerim bgmi, znam kako ti je.
Da ti se dragi Allah smiluje.
**** li ti familiju licemjernu.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- Jet2Holiday
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A lika, da najavi da krene na more u hr zavrsio bi na Zlatiborskom jezeru
Zadnja izmjena: Jet2Holiday, dana/u 10 mar 2026, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U Doboju nemiri..
Zadnja izmjena: rishovski, dana/u 10 mar 2026, 21:48, ukupno mijenjano 1 put.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma treba istupit iz lige, neka igraju Radnik, Sloga, Posušje i ostali.
2 čista gola ti ponište u Širokom, pošalješ žalbu Uefi, onda pošalju ovu marionetu Čeferina, i stanje bude još gore nego prije. Daj strane suce kao u Bugarskoj, ili Željo i Sarajevo izlaze iz lige, tako bi trebalo da ima mozga kod nas
2 čista gola ti ponište u Širokom, pošalješ žalbu Uefi, onda pošalju ovu marionetu Čeferina, i stanje bude još gore nego prije. Daj strane suce kao u Bugarskoj, ili Željo i Sarajevo izlaze iz lige, tako bi trebalo da ima mozga kod nas
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo na portalima izaslo da ce se ponoviti penal, jel moguce nakon 2 sata svasta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko vam se smijao ? Pa nama jadnik bandić titulu oteo...
Jer si JEDAN JEDINI...........
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vico kurave namjesto Ceferinu i ilegalno preko granice prevodio i vi ocekivali nesto.
Kad ste glupi i treba vas yebat
Kad ste glupi i treba vas yebat
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko ono dobi po čkiPi? Jel ono igrace zelje tuklo svega vam?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

.png)



