Sta je Tobe, pade vam mit da smo namjestili sebi kup.
Sta sad smisljate
Pa vidio si i sam da se sklanjaju ovi iz cloge ali vase slunte ne znaju. Opet ostadoste bez namjestenog trofeja
Mislis kako se Bicakcic sklanjao u prvoj utakmici da ljudi zabiju gol
let3 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 01:10Eto, Zeljo nije dosao. I ne treba sa vama nista imati.ErosViverosViv je napisao/la: ↑11 mar 2026, 00:55I sav taj narativ kako se "nasladjujemo" jedni drugima treba izbaciti iz upotrebe.
Mirvic 2 puta salje pozive, precizno, konkretno i poduzima prvi korak, izlazi u susret. Oni 2 puta odbijaju.
Nismo uopste isti tako da ste zasluzili ne da vas karaju nego da federalnu igrate.
Da ne pricam o Velezu i Hasicu koji su davno pokazali slobodarska muda.
Al mozes li nas podsjetiti jel mu se iko drugi odazvao na te njegove pozive![]()
![]()

Gospodski potez ZeljeNazorUso je napisao/la: ↑11 mar 2026, 01:28let3 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 01:10Eto, Zeljo nije dosao. I ne treba sa vama nista imati.ErosViverosViv je napisao/la: ↑11 mar 2026, 00:55I sav taj narativ kako se "nasladjujemo" jedni drugima treba izbaciti iz upotrebe.
Mirvic 2 puta salje pozive, precizno, konkretno i poduzima prvi korak, izlazi u susret. Oni 2 puta odbijaju.
Nismo uopste isti tako da ste zasluzili ne da vas karaju nego da federalnu igrate.
Da ne pricam o Velezu i Hasicu koji su davno pokazali slobodarska muda.
Al mozes li nas podsjetiti jel mu se iko drugi odazvao na te njegove pozive![]()
![]()
Zato ste se odazvali vapaju prijateljsko-bratske Sloge.
![]()
Gospodski su i oni vama slomili 2 ugraca, prebili danas pola tima, pokrali vas, premazali tribinu svinjskom masti.
Bićakćić?? Jel tvrdo ili mehko ć??let3 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 01:26Mislis kako se Bicakcic sklanjao u prvoj utakmici da ljudi zabiju gol![]()
E dobro smo namjestili sebi ovaj kup. Vec u cetvrtfinalu![]()
Morate pocete malo ozbiljnije praviti teorije, ova je bila bas preofirna![]()
Pomjesao si one vojvode i sudije i FK Slogu.
Poprilicno frisko. Kad je mirvic dosao.let3 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 01:46Pomjesao si one vojvode i sudije i FK Slogu.
Zbunjen si, sve si pomjesao i strpao u isti kos.
Zeljo je gospodski pristao na odgodu koju su ovi trazili i neka je
@Tobe, ovo nesto frisko sa Brkom ?
Ma gdje ce u ovaj cirkus, gdje ga nece biti na mapi dok duo vlada. Jedino da ga nas Mirvah dobro zakiti.
Mislis Topuzovića,Halkića,Sabrije,Kazlagića i sl .Neutral je napisao/la: ↑11 mar 2026, 02:52Ne ulazeci u standarna prepucavanja neukih koji od drveta ne vide sumu i gdje se radi po principu zavadi pa vladaj, ovo sto je uradjeno Zelji je jos jedan u nizu pokazatelja uriniranja po klubovima koji zaista nose ovu drzavu u srcu.
Ovo ce se nastaviti sve dok ne dodje do ujedinjenja svih normalnih klubova a posto je politika u pitanju, taj film necemo gledati.
Liga u socijalistickoj Jugoslaviji je bila regularnija od ovog smeca sto danas gledamo u 2026 godini i pored te silne tehnologije, sudije su rak rana zajedno s savezom.
Ovo se moze rijesiti i na barbarski nacin, sto ostaje jedina opcija, a kad krene to, zapitat ce se ljudi hoce li uopce izlaziti vise na teren.
Dok je bandica, franea i sl, u ovom smecu nema napretka.
ŽIv si, nakon onakvih izljeva inteligencije.Zaboljesutra je napisao/la: ↑11 mar 2026, 06:47Mislis Topuzovića,Halkića,Sabrije,Kazlagića i sl .Neutral je napisao/la: ↑11 mar 2026, 02:52Ne ulazeci u standarna prepucavanja neukih koji od drveta ne vide sumu i gdje se radi po principu zavadi pa vladaj, ovo sto je uradjeno Zelji je jos jedan u nizu pokazatelja uriniranja po klubovima koji zaista nose ovu drzavu u srcu.
Ovo ce se nastaviti sve dok ne dodje do ujedinjenja svih normalnih klubova a posto je politika u pitanju, taj film necemo gledati.
Liga u socijalistickoj Jugoslaviji je bila regularnija od ovog smeca sto danas gledamo u 2026 godini i pored te silne tehnologije, sudije su rak rana zajedno s savezom.
Ovo se moze rijesiti i na barbarski nacin, sto ostaje jedina opcija, a kad krene to, zapitat ce se ljudi hoce li uopce izlaziti vise na teren.
Dok je bandica, franea i sl, u ovom smecu nema napretka.
Tadašnji konkurenti za titulu su uspjeli izgubiti namještene titule uz sudačke lakrdije na svojim utakmicama.Nažalost ne treba selektivno pisati.Neutral je naveo samo dva imena dok ih u ligi ima barem 10 za suspendirati doživotno.DoktorXabaras je napisao/la: ↑11 mar 2026, 06:54ŽIv si, nakon onakvih izljeva inteligencije.Zaboljesutra je napisao/la: ↑11 mar 2026, 06:47Mislis Topuzovića,Halkića,Sabrije,Kazlagića i sl .Neutral je napisao/la: ↑11 mar 2026, 02:52Ne ulazeci u standarna prepucavanja neukih koji od drveta ne vide sumu i gdje se radi po principu zavadi pa vladaj, ovo sto je uradjeno Zelji je jos jedan u nizu pokazatelja uriniranja po klubovima koji zaista nose ovu drzavu u srcu.
Ovo ce se nastaviti sve dok ne dodje do ujedinjenja svih normalnih klubova a posto je politika u pitanju, taj film necemo gledati.
Liga u socijalistickoj Jugoslaviji je bila regularnija od ovog smeca sto danas gledamo u 2026 godini i pored te silne tehnologije, sudije su rak rana zajedno s savezom.
Ovo se moze rijesiti i na barbarski nacin, sto ostaje jedina opcija, a kad krene to, zapitat ce se ljudi hoce li uopce izlaziti vise na teren.
Dok je bandica, franea i sl, u ovom smecu nema napretka.![]()
![]()
Da, da misli baš na Bandića, Jelića jesi ih prijavio UEFI, jesi im napisao kako su ova dva sudca svojim direktnim odlukama donijeli dvije titule prvaka jednom klubu.![]()
*Ali je zato Zrinski uspio.Zaboljesutra je napisao/la: ↑11 mar 2026, 07:14Tadašnji konkurenti za titulu su uspjeli izgubiti namještene titule uz sudačke lakrdije na svojim utakmicama*.Nažalost ne treba selektivno pisati.Neutral je naveo samo dva imena dok ih u ligi ima barem 10 za suspendirati doživotno**.DoktorXabaras je napisao/la: ↑11 mar 2026, 06:54ŽIv si, nakon onakvih izljeva inteligencije.![]()
![]()
Da, da misli baš na Bandića, Jelića jesi ih prijavio UEFI, jesi im napisao kako su ova dva sudca svojim direktnim odlukama donijeli dvije titule prvaka jednom klubu.![]()
![]()
O S komponenti da ne pričamo.Nažalost nema smisla se žaliti jer je Čeferin ušao u Vicin čarobni krug prostitucije.
Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, linethreader, Nane17, svrakino1921, Turo i 20 gostiju.