Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 mar 2026, 09:04

Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:01
mobih je napisao/la:
11 mar 2026, 08:45
Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 08:41


Poselami Avdu.
Koje **** od covjeka mozes biti da porodicnu tragediju jednog covjeka uvlacis u prepucavanja izmedju klubova... ali je to tako kad nemas nikakvih argumenata za normalnu komunikaciju. nimalo neocekivano od tzv HB populacije kockastih glava i pajda...
Koje dno od čovjeka moraš biti pa skupljati pare za odbranu ubice :?: O tome su pričali Vaši veterani i to u januaru kad su bili u Sarajevu na Hasetovom turniru.

Šta kaže Avdo za malog :
slika

Inače ubica je bio izuzetno "talentiran" član sudijske org. NAVIJAČA, pa ga je malo prenijelo i na ulici počeo dijeliti "pravdu".

Nemoj se ti meni nervirati, nego pravac sergija, poguraj za Anisa.
Pišeš potpune gluposti koje graniče sa umobolnošću, a smiješ se Tobetu. Liječi se mazlume.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 11 mar 2026, 09:05

mavi je napisao/la:
11 mar 2026, 08:54
Sve dok čelni ljudi Sarajeva, Želje, Veleža i drugih bosanskih klubova ne sjednu za sto i dogovore konkretnu strategiju, dešavaće nam se ovo što nam se dešava.
Neće se desiti.
Kao što se neće desiti da se slože ŠB i Zrinjski.
Kao što se neće desiti da ova liga bude normalna.
Itd...tdi.
Koševo Zapad

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 11 mar 2026, 09:08

StriktnoZlo je napisao/la:
11 mar 2026, 08:56
Tačno bih volio izači na kafu sa par forumaša samo da vidim kakve su to traume iz djetinjstva proživljavali da bi ovakvi dušmani bili, jer ovo nije naslađivanje a pogotovo ne nekad zayebancija dok ti drugi ruše državu i sve što valja u njoj.

Da li je moguće da su to bas neka djeca od 16-17 god ili neka bagra koja ne smije pred ženom pisnut pa se ovdje kofrči iza tastature i hajca komšiju jer je loš.
Čitam i ne vjerujem kakvi pacijenti i sa jedne i druge strane. Kakvi kompleksi od rivala nevjerovatno.

VICO SAMO NAS NASTAVI, I TO JOŠ JAČE, A ZNAMO DA MOŽEŠ :D
100po100
Prvi sam napisao poslije rudar na Kosevu da je kriminalno sudjenje bilo unatoc tome da vam zelim sve najgore u rezultatskom smislu. Ali ovdje ima takvih pacijenata sa obje strane koji nisu vjerovatno šerijatski punoljetni i zivi na racun mame i tate ali su na forumu to neki veliko mangupi

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 11 mar 2026, 09:11

Seher1921 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:08
StriktnoZlo je napisao/la:
11 mar 2026, 08:56
Tačno bih volio izači na kafu sa par forumaša samo da vidim kakve su to traume iz djetinjstva proživljavali da bi ovakvi dušmani bili, jer ovo nije naslađivanje a pogotovo ne nekad zayebancija dok ti drugi ruše državu i sve što valja u njoj.

Da li je moguće da su to bas neka djeca od 16-17 god ili neka bagra koja ne smije pred ženom pisnut pa se ovdje kofrči iza tastature i hajca komšiju jer je loš.
Čitam i ne vjerujem kakvi pacijenti i sa jedne i druge strane. Kakvi kompleksi od rivala nevjerovatno.

VICO SAMO NAS NASTAVI, I TO JOŠ JAČE, A ZNAMO DA MOŽEŠ :D
100po100
Prvi sam napisao poslije rudar na Kosevu da je kriminalno sudjenje bilo unatoc tome da vam zelim sve najgore u rezultatskom smislu. Ali ovdje ima takvih pacijenata sa obje strane koji nisu vjerovatno šerijatski punoljetni i zivi na racun mame i tate ali su na forumu to neki veliko mangupi
Forumski frajeri su u pravili neki neugledni kepeci kojima je to jedinstvena prilika da glume nekakve face, da se nekom nagovore, psuju, prijete.
Inače je to šaka jada koja ne smije cuki reći ćibe, a ne šta drugo.
Koševo Zapad

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 11 mar 2026, 09:12

Balorda je napisao/la:
11 mar 2026, 09:04
Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:01
mobih je napisao/la:
11 mar 2026, 08:45


Koje **** od covjeka mozes biti da porodicnu tragediju jednog covjeka uvlacis u prepucavanja izmedju klubova... ali je to tako kad nemas nikakvih argumenata za normalnu komunikaciju. nimalo neocekivano od tzv HB populacije kockastih glava i pajda...
Koje dno od čovjeka moraš biti pa skupljati pare za odbranu ubice :?: O tome su pričali Vaši veterani i to u januaru kad su bili u Sarajevu na Hasetovom turniru.

Šta kaže Avdo za malog :
slika

Inače ubica je bio izuzetno "talentiran" član sudijske org. NAVIJAČA, pa ga je malo prenijelo i na ulici počeo dijeliti "pravdu".

Nemoj se ti meni nervirati, nego pravac sergija, poguraj za Anisa.
Pišeš potpune gluposti koje graniče sa umobolnošću, a smiješ se Tobetu. Liječi se mazlume.
Ide cvaja od hudnika Balorde.
Inače dečko snima u slobodno vrijeme tuče po hodnicima.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
StriktnoZlo
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la StriktnoZlo » 11 mar 2026, 09:14

mobih je napisao/la:
11 mar 2026, 07:54
Sarajevo i Zeljeznicar radili su ranije ono sto Borac i zrinjski rade danas, imali su kontrolu na FSBIH i uzimali su titule sakom i kapom. Sada je problem sto to radi neko drugi, a ne oni.
Imali ste priliku i jedni i drugi koristiti Inicijativu 4R, ali ste se prvom prilikom izmakli, gurnuli Velez i Hasica pod autobus i inicijativa se raspala. Sad, kada zagusti, zovete na nekakve sastanke i trazite podrsku.
Imali ste priliku, sad kusajte sta ste zakuhali.
BTW, niko ne moze sa sigurnoscu reci da li je lopta punim obimom presla gol liniju, osim mozda pomocnog sudije. Usput, ne pominjete poklonjeni penal koji niste znali iskoristiti.
Da, apsolutno se slažem, ali i tada su drugi klubovi (Borac, Zrinjski) osvajali titule i kupove i ni približno se nije kralo ko sada gdje ti kartonira ekipu unaprijed ako igraš sljedeče kolo sa Borcem.
Naravno da je i tad bilo lopovluka, ali ovo što nam se dešava otkako je Vico preuzeo kormilo nema u Sjevernoj Koreji.
"Sve laže onaj mali ..."

ULTRAGOTIVA

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 mar 2026, 09:14

Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:12
Ide cvaja od hudnika Balorde.
Inače dečko snima u slobodno vrijeme tuče po hodnicima.
Tobe u plavom, razlike nema. I jedan i drugi poremećeni.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

zeljojedanjedini
Postovi: 23
Pridružen/a: 26 feb 2026, 18:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljojedanjedini » 11 mar 2026, 09:14

ispade sad poklonjen penal.....
toliko su sudije ljudima mozak isprale, ne znamo ni penal razaznati :clap:

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 11 mar 2026, 09:18

Balorda je napisao/la:
11 mar 2026, 09:14
Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:12
Ide cvaja od hudnika Balorde.
Inače dečko snima u slobodno vrijeme tuče po hodnicima.
Tobe u plavom, razlike nema. I jedan i drugi poremećeni.
Njegica Balorda... Nekad su bila riba. 😂😂😂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 673
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lokomotifa » 11 mar 2026, 09:18

Joj komentara ovih lešinara i sličnih. Meni samo nije jasno kako se NIKAD ovakve sporne situacije ne dese Borcu ili Zrinjskom, nego uvijek Sarajevu i Željezničaru. Da je Borac igrao penale na način kako je sinoć Željo igrao, sigurno bi se najmanje jedan penal ponovio i za spornu prečku bi se aktivirao VAR. 1000% to tvrdim. Nemojte pričati priče za malu djecu. Borcu se nikad ne bi penal svirao u 96. minuti kao Prijedoru protiv Sarajeva. Ali vama svaka čast uspjeli ste se izboriti za to, mi nismo, ali nemojte samo da nam pričate bajke i vrijeđate inteligenciju. Samo nazovimo stvari pravim imenom.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 678
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 11 mar 2026, 09:22

Lokomotifa je napisao/la:
11 mar 2026, 09:18
Joj komentara ovih lešinara i sličnih. Meni samo nije jasno kako se NIKAD ovakve sporne situacije ne dese Borcu ili Zrinjskom, nego uvijek Sarajevu i Željezničaru. Da je Borac igrao penale na način kako je sinoć Željo igrao, sigurno bi se najmanje jedan penal ponovio i za spornu prečku bi se aktivirao VAR. 1000% to tvrdim. Nemojte pričati priče za malu djecu. Borcu se nikad ne bi penal svirao u 96. minuti kao Prijedoru protiv Sarajeva. Ali vama svaka čast uspjeli ste se izboriti za to, mi nismo, ali nemojte samo da nam pričate bajke i vrijeđate inteligenciju. Samo nazovimo stvari pravim imenom.
Znamo mi to svi ali kada to navijac Sarajeva izjavi ovdje ga proglase "shizo".
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 11 mar 2026, 09:24

Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:18
Balorda je napisao/la:
11 mar 2026, 09:14
Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:12
Ide cvaja od hudnika Balorde.
Inače dečko snima u slobodno vrijeme tuče po hodnicima.
Tobe u plavom, razlike nema. I jedan i drugi poremećeni.
Njegica Balorda... Nekad su bila riba. 😂😂😂
Čuj nekad bila...ova djeca fakat nemaju ukusa :oops:
Koševo Zapad

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 11 mar 2026, 09:27

Shategabri je napisao/la:
11 mar 2026, 09:24
Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:18
Balorda je napisao/la:
11 mar 2026, 09:14


Tobe u plavom, razlike nema. I jedan i drugi poremećeni.
Njegica Balorda... Nekad si bila riba. 😂😂😂
Čuj nekad bila...ova djeca fakat nemaju ukusa :oops:
Jedna je Ana Mirjana Račanović. Ona je bezvremenska. 😁

Shategabri ti si izgleda generacija Suzane Mančić. 😂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 11 mar 2026, 09:27

Lokomotifa je napisao/la:
11 mar 2026, 09:18
Joj komentara ovih lešinara i sličnih. Meni samo nije jasno kako se NIKAD ovakve sporne situacije ne dese Borcu ili Zrinjskom, nego uvijek Sarajevu i Željezničaru. Da je Borac igrao penale na način kako je sinoć Željo igrao, sigurno bi se najmanje jedan penal ponovio i za spornu prečku bi se aktivirao VAR. 1000% to tvrdim. Nemojte pričati priče za malu djecu. Borcu se nikad ne bi penal svirao u 96. minuti kao Prijedoru protiv Sarajeva. Ali vama svaka čast uspjeli ste se izboriti za to, mi nismo, ali nemojte samo da nam pričate bajke i vrijeđate inteligenciju. Samo nazovimo stvari pravim imenom.
A sto je najgore za sve smo mi krivi...
Sta mislis da slijedece kolu i Sarajevo i Zeljo i Velez odbiju da igraju zbog kradja...
Kako bi priveli ligu kraju ?
Morala bi se umijesati i UEFA...
Sjeti se prosle godine Fenerbahceta u Turskoj kad je Koc zaprijetio da ce napustiti ligu kako je UEFA poslala supervizora u TFS...

Ali j.ebi ga , smijacemo se jedni drugima i ovo ce se nastaviti dok ne padne mrtva glava...

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 11 mar 2026, 09:29

Lokomotifa je napisao/la:
11 mar 2026, 09:18
Joj komentara ovih lešinara i sličnih. Meni samo nije jasno kako se NIKAD ovakve sporne situacije ne dese Borcu ili Zrinjskom, nego uvijek Sarajevu i Željezničaru. Da je Borac igrao penale na način kako je sinoć Željo igrao, sigurno bi se najmanje jedan penal ponovio i za spornu prečku bi se aktivirao VAR. 1000% to tvrdim. Nemojte pričati priče za malu djecu. Borcu se nikad ne bi penal svirao u 96. minuti kao Prijedoru protiv Sarajeva. Ali vama svaka čast uspjeli ste se izboriti za to, mi nismo, ali nemojte samo da nam pričate bajke i vrijeđate inteligenciju. Samo nazovimo stvari pravim imenom.
Dosta se nama "desavalo" sada malo vama:

Avatar
StriktnoZlo
Postovi: 114
Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la StriktnoZlo » 11 mar 2026, 09:29

Haj malo i o tekmi ako se isplati pisati uopšte o njoj...
Željo bio bolji i zaslužio prolaz. Šta se dešavalo sa Slogom sinoć zna li ko ? Onakva igra izbij nabij, onakve greške na svojoj polovini (u rangu Turbine Jablanica) i onda na kraju nonšalancija poslije prolaza i Nedimova izjava mi ne idu u glavu nikako.
Penal ko vrata za Želju bio. Nevjerovatno da neko ima obraza razglabati da li je bio penal ili ne. Mada FIFA je kriva jer su oni dopustili zadnjih godina da sudije mogu tretirati ruke u šesnaest metara kako im je ćejf. Te napucana, te na podu, te sa metar bla bla bla.
Pogledaš šta Barci nije svirano kad je Ferran Torres šutao sa 5 metara a Tchuamenija ili Rudigera pogodi u ruku i to frajer rukom skine čist gol i kažu napuacana.
Naravno to odgovara ovim povlaštenim jer sudije mogu se vaditi kako hoće. Opet i ove sezone Sarajevo i Željo najviše pokradeni daleko, dok Velež u zadnje vrijeme apsolutno ima top suđenje, bar se ja ne sjećam kad su bili pokradeni, sigurno da nekoga imaju da im čuva leđa.

Po meni igrački dvije najgore ekipe sinoć što će se vidjeti već u sub-ned Želji protiv Borca koliko su loši.
Šta je toliko truhlo kod Želje da li zna iko ? Cvetanovskom kad su slomili nogu samo Pejić prilazi ostali gledaju dok se momak prevrče od bolova, a sinoć Krpić se tuće sa pola Doboja dok su večina u svlačionici. Mogu misliti kakvo je mrtvilo na treningu. Još ovo oko ostavke Nijaza i ostalih, Boga pitaj šta se tu dešava, a niko od navijača ne zna.
Nijednu ekipu Željo ne može nadigrati osim Sloge i to će se pokazati do kraja sezone i taj opstanak će im doći u pitanje opet nakon 3-4 kola, jer će se Rudar očito gurati.
"Sve laže onaj mali ..."

ULTRAGOTIVA

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 11 mar 2026, 09:30

Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:27
Shategabri je napisao/la:
11 mar 2026, 09:24
Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 09:18


Njegica Balorda... Nekad si bila riba. 😂😂😂
Čuj nekad bila...ova djeca fakat nemaju ukusa :oops:
Jedna je Ana Mirjana Račanović. Ona je bezvremenska. 😁

Shategabri ti si izgleda generacija Suzane Mančić. 😂
Ma dobro, Ana Mirjana je zakucala.
Al i Njegica je tu u top 3 sigurno.
Crnke su ipak koplje ispred ostalih.

E čuj Suzana, to je ipak vrijeme mog starog :D
Koševo Zapad

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 11 mar 2026, 09:31

Stroj1946 je napisao/la:
11 mar 2026, 08:52
Da su kojim slučajem prošli Slogu, ne bi ni riječi rekli, zaboravili bi sve, kad je dobro i kad im ide u korist, tad šute.
Kakav kapacitet. Bukvalno ih 95% ovako razmislja :bow:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
delko
Postovi: 3713
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la delko » 11 mar 2026, 09:41

KONTRASVIH je napisao/la:
11 mar 2026, 09:31
Stroj1946 je napisao/la:
11 mar 2026, 08:52
Da su kojim slučajem prošli Slogu, ne bi ni riječi rekli, zaboravili bi sve, kad je dobro i kad im ide u korist, tad šute.
Kakav kapacitet. Bukvalno ih 95% ovako razmislja :bow:
95% svih ljudi tako razmislja. Kad se prodje onda je suti dobro je prosli smo, mora to bolje u sljedecoj utakmici ali dobro je :)
Cim se izgubi odmah su svi krivi od strucnog staba do sudija itd.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1026
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 11 mar 2026, 09:42

KONTRASVIH je napisao/la:
11 mar 2026, 07:48
Izgleda da se i po novim snimcima vidi da je zadnji penal bio gol. Odluka zbog koje smo ostali bez polufinala. Ne postoji klub u ligi koji je vise puta direktno ostecen pogresnim odlukama sudije.

Fascinantno je kako se stalno vracaju na nekakve pozive za borbu za posten fudbal u BiH, i to upravo oni koji su na sve moguce nacine bili u kombinaciji sa tim istim rusiteljima. Dok je bilo interesa i koristi sve je bilo u redu, a kada toga vise nema krece gluma za posten fudbal. I tog Vicu su slavili kad su dobili korona titulu i njegov pocetak, nemojte misliti da ne bi opet kad bi imali priliku. Zbog toga konstantno gledamo spin brigadu kako lazu sa svojim pricama u krug jer pokusavaju sprati sebe i svoj lopovluk, a svjesni su da ako malo fokus na najveci klub u drzavi prebace da ce koliko toliko prikriti svoj lopovluk.

Istraumirani vlastitim namjestanjima gdje su dobili dva kupa, pa svaki put kada Zeljo igra imaju milion teorija i alibija, jer ocigledno polaze od sebe i onoga sto su sami radili. To je uvijek ta ista brigada koja godinama ovdje svojim frustracijama lijeci komplekse predvodjeni shizoTebotom, nesretnikom iz Cunista koji se sam sa sobom ovdje vodi neke diskusije sa vise profila, djipke iz sela pored Gradacca i slicna potkapacitirana nepismena brigada. To su sve cinjenice koje svi mogu lahko prepoznati. A kada na iste takve njihove teorije dodas jos nekog podanika iz npr. Vrapcica, dobiju win win situaciju jer im takvi spinovi prolaze.


Ostajmo :ljepota:
Haj svakako ste se slozili da bi ispali u polufinalu.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Marokanci58 i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []