FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Burberry46
Postovi: 5065
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 11 mar 2026, 22:09

Lose je ovo bilo i zasluzeno Velez ide dalje.
Svi su zakazali od trenera pa do igraca

Jedini plus navijacima koji su bili rasporedjeni na tri tribine :thumbup:
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 11 mar 2026, 22:11

Veca muka od ove letargije, a koju gledamo iz kola u kolo, je stalno mijenjanje trenera. Tacno čovjek vise ne moze biti pametan.

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 11 mar 2026, 22:14

nokee je napisao/la:
11 mar 2026, 20:54
Pa izgledalo je dobro, odlično prvih pola sata. Onda smo nakon prvog gola njihovog nestali sa terena. Nevjerovatno sta se desilo sa nasom ekipom koja je igrala čvrsto i odlicno u defanzivi.
Treba Mario dobro da se zapita s obzirom da kad je krenuo sa ovim rotacijama uslijedio je ovaj pad.
Krdzalic Bralic i Renan out definitnivno.
Mislim da se ni Renata nece zadržati, dosta je tanji od povrede. Realno.
Sve u svemu razočarenje jos jedno od sezone.
Nažalost toliko možemo igrati na nivou, loše treniramo, fizika je tanka i spori smo, te igrači imaju veliku slobodu i opuštenost. Pojedinci se odvaljuju od alkohola, primjer Renana gdje mu je došlo na naplatu, a i prati ga kolega Marodza, u koktel su dva. Šiše su druga opsesija, za ove što ne preferiraju alkohol. Druga stvar, osnovnim poznavaocima fudbala je jasno da ne možeš svaku utakmicu miksati zadnju liniju, to je osnova da imaš uigrane tandeme, mi ga baš miješamo. Treća stvar, ko je god išta loše govorio za Gulija i davao komentare da ćemo proigrati kada ode veze nema sa fudbalom. Kao i svaki trener i Cvitanovic ima podršku jer ništa gore nema od stalnog mijenjanja trenera ali mora se malo dozvati te pojačati autoritet jer ne možeš igrača hvaliti kada nije dobar i ne možeš igračima pustiti punu slobodu da bi dobio momentum podrške od igrača, jer igrači te možda gotive ali rezultati trpe. Pozz
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1021
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 11 mar 2026, 22:20

plisek je napisao/la:
11 mar 2026, 21:58
Jet2Holiday je napisao/la:
11 mar 2026, 21:49
Ima li neko da se nije ispišao po nama ove sezone?

Dok je Mirvic tu, nema nama naprijed.
jos si samo ti falio, jel sanjas Mirvica, jel se probudis svako jutro i kazes ja sam frustriran u svom jadnom zivotu a za to sve je kriv Mirvic?
Gospon Plisek, medjunozje mirvica je slobodno za njegove pushikurce.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

061657451
Postovi: 609
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 061657451 » 11 mar 2026, 22:24

Ja bih vratio Zorana Zekica...boljeg nismo imali i necemo nikad....je li to noguce ?

Lucas
Postovi: 4857
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 11 mar 2026, 22:26

061657451 je napisao/la:
11 mar 2026, 22:24
Ja bih vratio Zorana Zekica...boljeg nismo imali i necemo nikad....je li to noguce ?
Partizan je prekjučer vratio Srđana Blagojevica poslije tri mjeseca :D

visokohz
Postovi: 4624
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 11 mar 2026, 22:29

061657451 je napisao/la:
11 mar 2026, 22:24
Ja bih vratio Zorana Zekica...boljeg nismo imali i necemo nikad....je li to noguce ?
Čisto sumnjam da bi čovjek ponovo došao

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 11 mar 2026, 22:31

fks74 je napisao/la:
11 mar 2026, 22:08
Ne pišite gluposti, treba treneru pružiti priliku. Čovjek je ima dobre rezultate do prije 15 dana, dosta je više promjena,moramo pustiti ljude da naprave ekipu, pa tek onda suditi.
Nebi se bas slozio da je imao dobre rezultate. Cisti prosjek, ali i to je ok, ako se vidi neki napredak, dobra igra, sanse pa da kazes ovo ce abd nadoci, ali jok oci krvave od tkz igre.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 11 mar 2026, 22:37

S obzirom u kakvom je momentu došao Cvitanović, napravio je solinde rezultate, zaboravljate kakav smo raspad bili tada, nikad gori. Treba mu dati podršku i vjerujem da može izvaditi ekipu iz krize, samo se nadam da će prestati ovoliko rotirati i do kraja sezone napraviti neku okosnicu ekipe za iduću sezonu, svakako je sezona faktički gotova, probati uzeti taj superkup kao minimalnu utjehu za čitavu ovu godinu

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 11 mar 2026, 22:38

U kakvim nas je gov.nima preuzeo samo se sjetite. Biće bolje aBd
Sarajevo ljubavi moja 1946

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 11 mar 2026, 22:40

Cilj kluba je promocija i (pre)prodaja mladih igraca. Rezultati i pogotovo trofeji tu nikoga ne zanimaju.
Kad to shvatite bice vam puno lakse.

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 11 mar 2026, 22:40

Je li opet sudija kriv?

Morate da shvatite da imamo loš tim. Nemamo uopšte igrače za prvaka, a ni trenera. Sarajevo služi za prodaju igrača Mirviću i to je to. Iz istog razloga je njegov buraz ušao u Želju. Prodaja igrača i profit. Ovog crnca ubacili, momak ne zna da hoda, ali bitno je da dobija minute ne bi li ga tušnuli nekome. Telalović nije za fudbala. Mirvić OUT!

slika

Lucas
Postovi: 4857
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 11 mar 2026, 22:43

fks74 je napisao/la:
11 mar 2026, 22:08
Ne pišite gluposti, treba treneru pružiti priliku. Čovjek je ima dobre rezultate do prije 15 dana, dosta je više promjena,moramo pustiti ljude da naprave ekipu, pa tek onda suditi.
Evo vidio sam ga, na uzorku tri jače proljetne utakmice, dvomeč sezone sa Veležom i Borac. Epilog: tri poraza, jedan dati gol, sedam primljenih. Evo glave, da bi Kobac Selimović ili Dogan te tri utakmice bolje odradili za mjesečni minimalac.

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 675
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 11 mar 2026, 22:44

061657451 je napisao/la:
11 mar 2026, 22:24
Ja bih vratio Zorana Zekica...boljeg nismo imali i necemo nikad....je li to noguce ?
Evo sve trci da mu gmaz naredjuje ko mora igrati
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1021
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 11 mar 2026, 22:47

Neza je napisao/la:
11 mar 2026, 22:40
Je li opet sudija kriv?

Morate da shvatite da imamo loš tim. Nemamo uopšte igrače za prvaka, a ni trenera. Sarajevo služi za prodaju igrača Mirviću i to je to. Iz istog razloga je njegov buraz ušao u Želju. Prodaja igrača i profit. Ovog crnca ubacili, momak ne zna da hoda, ali bitno je da dobija minute ne bi li ga tušnuli nekome. Telalović nije za fudbala. Mirvić OUT!

slika
Ekipa je vise nego kvalitetna, samo je problem sto su pichkice. Vjetar puhne, frizura se pokvari i odmah neraspolozeni budu citav dan. Nasikirali se.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 11 mar 2026, 22:47

Neza je napisao/la:
11 mar 2026, 22:40
Je li opet sudija kriv?

Morate da shvatite da imamo loš tim. Nemamo uopšte igrače za prvaka, a ni trenera. Sarajevo služi za prodaju igrača Mirviću i to je to. Iz istog razloga je njegov buraz ušao u Želju. Prodaja igrača i profit. Ovog crnca ubacili, momak ne zna da hoda, ali bitno je da dobija minute ne bi li ga tušnuli nekome. Telalović nije za fudbala. Mirvić OUT!

slika
Sto je onda doveo Adema,Cimirota,Menala, Ristovskog itd. Na njima jedino moze izgubiti pare, jer sugurno nisu jeftini. Pola ti igraca da odu u npr. zrinjski bili bi glavni igraci.. Pa nas kara nas bivsi "otpad" kao Salcin i drugi. Problem je sto kod nas igraju ko bolikurci i jedva cekaju da svaka tekma zavrsi da nazdrave, tu je kriv onaj ko im to dopusta.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 11 mar 2026, 22:50

Jet2Holiday je napisao/la:
11 mar 2026, 22:20
plisek je napisao/la:
11 mar 2026, 21:58
Jet2Holiday je napisao/la:
11 mar 2026, 21:49
Ima li neko da se nije ispišao po nama ove sezone?

Dok je Mirvic tu, nema nama naprijed.
jos si samo ti falio, jel sanjas Mirvica, jel se probudis svako jutro i kazes ja sam frustriran u svom jadnom zivotu a za to sve je kriv Mirvic?
Gospon Plisek, medjunozje mirvica je slobodno za njegove pushikurce.
neka te plava fekalijo, ispao ti jejo sinoc sloge, jel ti tesko palo?
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la goGlobal » 11 mar 2026, 22:54

Vecina pitara sami sebi dusmani.

Velez nas nadigrao i nema tu sta, imali su vise volje i borili su se za svaku loptu.
Nasi nisu i tu sve pocinje i zavrsava.
Necu napisati da mi je svejedno ali isto tako necu da se nerviram radi ispadanja, Velezu zelim da osvoji kup ako im se poslozi ali tesko pored Zrinjskog.
Mariju nemam sta zamjeriti, da je laik nije, da ga nadmudrio Ibro, jeste. Ima jos igre i treba SS pustiti da se lakta do kraja sezone i eventualno da osiguramo tu evropu kroz ligu ako bude ikako moguce. U evropi cemo napraviti sigurno nesto u to ne sumnjam, jer smo prolili sve ove sezone izuzev tog potencijalnog izlaska u evropu. Tome treba da se nadamo i da nam bude to trenutno primarni cilj. Ukoliko uzmemo okolnosti u obzir vise i nismo u mogucnosti trenutno, kone nemaju nista a na 'reversu' su velikom a tesko da ce ostati na sredini tabele do kraja. Los polozaj sarajevski klubovi imaju i to je neminovno ali s druge strane kontam, ko nas xebe kad smo levati. Znas ti nas, xebo ti nas!
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
H8Z7
Postovi: 7188
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 11 mar 2026, 22:55

Mi smo u ozbiljnim problemima ako izgubimo u Širokom.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

mirzatele
Postovi: 12009
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 11 mar 2026, 22:57

Sezona gotova u prvoj polovini marta...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], muhamedhulk i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []