U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Ko im je selektor dobro su ista.
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Prebacen je i neki dan debitovao za U19
Gledao sam ga uzivo prosle godine golem momak, a nije ni 17 napunio
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: U-21, U-19, U-17
Ako je TM tacan, onda jeste. Moze igrati CM i DM.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: U-21, U-19, U-17
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
- Tracy3McGrady
- Postovi: 6551
- Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Vrlo interesantno da su pozivi poslati, ali spisak nije objavljen.
Je li moguće da se čeka da vide ko će odbiti poziv, pa onda koriguju spisak? Vidim na spisku u19 nije bio Kenan Vrban, a jutros naknadno dodan…ne kontam logiku poslati pozive, a ne objaviti spisak.
Re: U-21, U-19, U-17
Sve je moguce. Ipak je u21 vrhunac menadzerskih poziva.MiranGlasnic je napisao/la: ↑12 mar 2026, 16:02Vrlo interesantno da su pozivi poslati, ali spisak nije objavljen.
Je li moguće da se čeka da vide ko će odbiti poziv, pa onda koriguju spisak? Vidim na spisku u19 nije bio Kenan Vrban, a jutros naknadno dodan…ne kontam logiku poslati pozive, a ne objaviti spisak.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- katalinski
- Postovi: 1061
- Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
https://sportsport.ba/fudbal/luka-misim ... man/518023
Re: U-21, U-19, U-17
-
MiranGlasnic
- Postovi: 983
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Zašto je Luka pašće?jasmin10 je napisao/la: ↑13 mar 2026, 17:05Ker Misimovic ne može nigdje da uhljebi ovo pašće ali ga redovno gurao u repku.
https://sportsport.ba/fudbal/luka-misim ... man/518023
Re: U-21, U-19, U-17
Jer svjesno preko oca uzima mjesto nekome ko je bolji od njega.MiranGlasnic je napisao/la: ↑13 mar 2026, 17:20Zašto je Luka pašće?jasmin10 je napisao/la: ↑13 mar 2026, 17:05Ker Misimovic ne može nigdje da uhljebi ovo pašče ali ga redovno gurao u repku.
https://sportsport.ba/fudbal/luka-misim ... man/518023![]()
Da mu nije ovaj jer otac, ne bi mogao igrati ni ovo sto trenutno igra. Vozio bi DHL u Njemačkoj.
Re: U-21, U-19, U-17
Nije ni prvi, a ni zadnji koji je u reprezentaciji preko veza jbg. Da smo normalna reprezentacija, pa da svi najbolji igraju u omladinskim selekcijama. Prvi Bajraktarevic kad je onaj jedan period igrao u drugom timu PSV-a, ali eto. Cudi me da je Kospo uopste pristao da igra u u21.jasmin10 je napisao/la: ↑13 mar 2026, 18:26Jer svjesno preko oca uzima mjesto nekome ko je bolji od njega.MiranGlasnic je napisao/la: ↑13 mar 2026, 17:20Zašto je Luka pašće?jasmin10 je napisao/la: ↑13 mar 2026, 17:05Ker Misimovic ne može nigdje da uhljebi ovo pašče ali ga redovno gurao u repku.
https://sportsport.ba/fudbal/luka-misim ... man/518023![]()
Da mu nije ovaj jer otac, ne bi mogao igrati ni ovo sto trenutno igra. Vozio bi DHL u Njemačkoj.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: U-21, U-19, U-17
Košpo i Malić su "novi", tu su Kujovic, Dzanovic, nema Tubica,...ceka se još "zvaničan" spisak domačih igrača, kojeg izgleda ne kreira sam Krunic
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Atlanta, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, Drape, feniksptica, Google [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, karajlo, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, LjutaPaprika, MundijalVibes26, Obdunsmen, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 371 gost.


