Premijer liga BiH - aktuelno

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 14 mar 2026, 09:57

successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 09:42
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 08:59
successminator je napisao/la:
13 mar 2026, 20:23


Borcu nisu trebali bodovi, Travniku trebala pobjeda za opstanak ako se ne varam, Rudar iz Prijedora na kraju ispao.

Prvo poluvrijeme 2-0 za Borac, završilo 2-3 za Travnik.
Kakve veze ima sto je Rudar ispao kad je on imao 24 boda kao predzadnji, a Travnik 31 i zavrsio na 12 mjestu? Znaci i da je izgubio Travnik imao bi vise bodova od Rudara?
Gledaš pogrešnu tabelu. Prije zadnjeg kola Rudar je imao 26 a Travnik 28 bodova. Izvoli, ovdje ti je objašnjeno.

ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Zaboravio sam da ste prodali i Zvijezdi dva kola prije toga, Zvijezdi koja je bila baš loša ekipa to proljeće, i oni su mogli ispasti da nisu iznenađujuće pobijedili u Banjaluci. Uostalom, svi koji prate Borac malo duže znaju za tu utakmicu sa Travnikom.

slika

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 14 mar 2026, 10:01

Vec sam to jednom napisao pa da ponovim,cisto radi ovih koji se zayebavaju,ili ako kojim slucajem misle to ozbiljno.

Zeljo nikad ispasti nece,ne zato sto neko na tom gore nivou gotivi taj klub,vec zato sto bi to bilo kontraproduktivno za njih.
Isto vazi i za FKS.
Uostalom vise uzivaju u ovakvom maltretiranju.
Pusti te da crkavas,a nikad crknuti.
Klasicni sadisti.

Isto je i sa FSKS.

Namjera i plan su preociti.

A,sad mozemo nastaviti s tim ko je bolji,ko ima vecu posjetu,vise trofeja,ko je smislio bolji vic,provokaciju..,Ko ima vise para,ciji je gazda ludji,ili pametniji…
Ko ce biti treci,a ko cetvrti ili sedmi….

:kafa:
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Unknown32
Postovi: 508
Pridružen/a: 29 apr 2021, 13:49

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown32 » 14 mar 2026, 10:14

ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 09:57
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 09:42
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 08:59


Kakve veze ima sto je Rudar ispao kad je on imao 24 boda kao predzadnji, a Travnik 31 i zavrsio na 12 mjestu? Znaci i da je izgubio Travnik imao bi vise bodova od Rudara?
Gledaš pogrešnu tabelu. Prije zadnjeg kola Rudar je imao 26 a Travnik 28 bodova. Izvoli, ovdje ti je objašnjeno.

ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Zaboravio sam da ste prodali i Zvijezdi dva kola prije toga, Zvijezdi koja je bila baš loša ekipa to proljeće, i oni su mogli ispasti da nisu iznenađujuće pobijedili u Banjaluci. Uostalom, svi koji prate Borac malo duže znaju za tu utakmicu sa Travnikom.

slika
Pogrešnu tabelu gledaš. Uostalom, pročitaj ovaj tekst: ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Ovo je prava tabela.
Zadnja izmjena: Unknown32, dana/u 14 mar 2026, 10:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 14 mar 2026, 10:15

TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2026, 10:01
Vec sam to jednom napisao pa da ponovim,cisto radi ovih koji se zayebavaju,ili ako kojim slucajem misle to ozbiljno.

Zeljo nikad ispasti nece,ne zato sto neko na tom gore nivou gotivi taj klub,vec zato sto bi to bilo kontraproduktivno za njih.
Isto vazi i za FKS.
Uostalom vise uzivaju u ovakvom maltretiranju.
Pusti te da crkavas,a nikad crknuti.
Klasicni sadisti.

Isto je i sa FSKS.

Namjera i plan su preociti.

A,sad mozemo nastaviti s tim ko je bolji,ko ima vecu posjetu,vise trofeja,ko je smislio bolji vic,provokaciju..,Ko ima vise para,ciji je gazda ludji,ili pametniji…
Ko ce biti treci,a ko cetvrti ili sedmi….

:kafa:
Zato kad ovo sve prođe Borac treba ostati u ligi. Nadam se da nikad više neće ispasti. Nek tavore tamo na 7-8 mjestu.
Nikad poraz, samo lekcija.

ExBlueone
Postovi: 1446
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 14 mar 2026, 10:18

TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2026, 10:01
Vec sam to jednom napisao pa da ponovim,cisto radi ovih koji se zayebavaju,ili ako kojim slucajem misle to ozbiljno.

Zeljo nikad ispasti nece,ne zato sto neko na tom gore nivou gotivi taj klub,vec zato sto bi to bilo kontraproduktivno za njih.
Isto vazi i za FKS.
Uostalom vise uzivaju u ovakvom maltretiranju.
Pusti te da crkavas,a nikad crknuti.
Klasicni sadisti.

Isto je i sa FSKS.

Namjera i plan su preociti.

A,sad mozemo nastaviti s tim ko je bolji,ko ima vecu posjetu,vise trofeja,ko je smislio bolji vic,provokaciju..,Ko ima vise para,ciji je gazda ludji,ili pametniji…
Ko ce biti treci,a ko cetvrti ili sedmi….

:kafa:
Potpisujem.

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 14 mar 2026, 10:21

successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:14
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 09:57
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 09:42


Gledaš pogrešnu tabelu. Prije zadnjeg kola Rudar je imao 26 a Travnik 28 bodova. Izvoli, ovdje ti je objašnjeno.

ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Zaboravio sam da ste prodali i Zvijezdi dva kola prije toga, Zvijezdi koja je bila baš loša ekipa to proljeće, i oni su mogli ispasti da nisu iznenađujuće pobijedili u Banjaluci. Uostalom, svi koji prate Borac malo duže znaju za tu utakmicu sa Travnikom.

slika
Pogrešnu tabelu gledaš. Uostalom, pročitaj ovaj tekst: ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Ovo je prava tabela.
Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…

Unknown32
Postovi: 508
Pridružen/a: 29 apr 2021, 13:49

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown32 » 14 mar 2026, 10:39

ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 10:21
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:14
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 09:57



slika
Pogrešnu tabelu gledaš. Uostalom, pročitaj ovaj tekst: ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Ovo je prava tabela.
Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…
Zato što je Rudar odigrao 1-1 sa Željom zadnje kolo. Ali to i dalje ne mijenja činjenicu da ste unaprijed prodali i Travniku i Zvijezdi a Rudara lagano dobili 3-0. Zapravo ste prodali dvije a ne jednu utakmicu i, kako autor teksta navodi, možda igrali cijelo proljeće da izbacite Rudar iz lige. :urnebes:
@ZigaZaga može potvrditi istinitost teksta. Zato vam se Rudar nikad nije sklonio otkako je Vico u Savezu.

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 14 mar 2026, 11:01

tabba77 je napisao/la:
14 mar 2026, 10:15
TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2026, 10:01
Vec sam to jednom napisao pa da ponovim,cisto radi ovih koji se zayebavaju,ili ako kojim slucajem misle to ozbiljno.

Zeljo nikad ispasti nece,ne zato sto neko na tom gore nivou gotivi taj klub,vec zato sto bi to bilo kontraproduktivno za njih.
Isto vazi i za FKS.
Uostalom vise uzivaju u ovakvom maltretiranju.
Pusti te da crkavas,a nikad crknuti.
Klasicni sadisti.

Isto je i sa FSKS.

Namjera i plan su preociti.

A,sad mozemo nastaviti s tim ko je bolji,ko ima vecu posjetu,vise trofeja,ko je smislio bolji vic,provokaciju..,Ko ima vise para,ciji je gazda ludji,ili pametniji…
Ko ce biti treci,a ko cetvrti ili sedmi….

:kafa:
Zato kad ovo sve prođe Borac treba ostati u ligi. Nadam se da nikad više neće ispasti. Nek tavore tamo na 7-8 mjestu.
Meni nije problem da Borac bude prvak ako je sve pošteno, napravi ekipu pobjeđuj pošteno i nemoj da ti se sklanjaju klubovi iz rs i budi prvak.

Zigazaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 14 mar 2026, 11:03

ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 10:21
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:14
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 09:57



slika
Pogrešnu tabelu gledaš. Uostalom, pročitaj ovaj tekst: ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Ovo je prava tabela.
Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…
Da je Travnik izgubio,Rudar bi dobio Želju i ostao u ligi.Bio sam na utakmici,kad je spiker javio da je Travnik okrenuo za 10 minta,pola naroda je u PD izašla sa stadiona u 60 minuti. Mislim da je Rudar- Željo završilo 1:1 ili 0:0 .

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 14 mar 2026, 11:06

Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 09:56
AJDE BORČE DAJ IM GOOOOOOOOO.......
Grbavicu rusimo…. :)

Zigazaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 14 mar 2026, 11:07

successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:39
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 10:21
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:14


Pogrešnu tabelu gledaš. Uostalom, pročitaj ovaj tekst: ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Ovo je prava tabela.
Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…
Zato što je Rudar odigrao 1-1 sa Željom zadnje kolo. Ali to i dalje ne mijenja činjenicu da ste unaprijed prodali i Travniku i Zvijezdi a Rudara lagano dobili 3-0. Zapravo ste prodali dvije a ne jednu utakmicu i, kako autor teksta navodi, možda igrali cijelo proljeće da izbacite Rudar iz lige. :urnebes:
@ZigaZaga može potvrditi istinitost teksta. Zato vam se Rudar nikad nije sklonio otkako je Vico u Savezu.
Pored cijele ekipe Borca koja je učestvovala u kradji,posebno se istakao smrad Asmir Avdukić,golman kojeg je Rudar vratio u život,i koji je prešao u Borac i otišao na svjetsko.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 mar 2026, 11:27

MikiPirs je napisao/la:
14 mar 2026, 11:06
Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 09:56
AJDE BORČE DAJ IM GOOOOOOOOO.......
Grbavicu rusimo…. :)
Ove noći svako zna....
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

ExBlueone
Postovi: 1446
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 14 mar 2026, 11:30

Zigazaga je napisao/la:
14 mar 2026, 11:07
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:39
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 10:21

Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…
Zato što je Rudar odigrao 1-1 sa Željom zadnje kolo. Ali to i dalje ne mijenja činjenicu da ste unaprijed prodali i Travniku i Zvijezdi a Rudara lagano dobili 3-0. Zapravo ste prodali dvije a ne jednu utakmicu i, kako autor teksta navodi, možda igrali cijelo proljeće da izbacite Rudar iz lige. :urnebes:
@ZigaZaga može potvrditi istinitost teksta. Zato vam se Rudar nikad nije sklonio otkako je Vico u Savezu.
Pored cijele ekipe Borca koja je učestvovala u kradji,posebno se istakao smrad Asmir Avdukić,golman kojeg je Rudar vratio u život,i koji je prešao u Borac i otišao na svjetsko.
Ovaj Zigazaga mi se doima kao jedan od realnijih i normalnijih likova, na ovom već odavno devastiranom forumu, nadam se da nisam pogriješio.

JE.BEM borac
JE.BEM Banjaluku!!
Zadnja izmjena: ExBlueone, dana/u 14 mar 2026, 11:33, ukupno mijenjano 1 put.

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blues1921 » 14 mar 2026, 11:31

Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 11:27
MikiPirs je napisao/la:
14 mar 2026, 11:06
Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 09:56
AJDE BORČE DAJ IM GOOOOOOOOO.......
Grbavicu rusimo…. :)
Ove noći svako zna....
Sisa ga vlahadija,
Preko Drine i iz RS-a.
Sarajevski Željezničar.

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 14 mar 2026, 11:43

Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 11:27
MikiPirs je napisao/la:
14 mar 2026, 11:06
Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 09:56
AJDE BORČE DAJ IM GOOOOOOOOO.......
Grbavicu rusimo…. :)
Ove noći svako zna....
Titulaa je sa namaa…

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 14 mar 2026, 11:45

Zigazaga je napisao/la:
14 mar 2026, 11:03
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 10:21
successminator je napisao/la:
14 mar 2026, 10:14


Pogrešnu tabelu gledaš. Uostalom, pročitaj ovaj tekst: ht.tp://sportlive.ba/index.php/sl-novosti/item/14112-borac-finansiraju-%C5%A1iroki-zvijezda-travnik

Ovo je prava tabela.
Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…
Da je Travnik izgubio,Rudar bi dobio Želju i ostao u ligi.Bio sam na utakmici,kad je spiker javio da je Travnik okrenuo za 10 minta,pola naroda je u PD izašla sa stadiona u 60 minuti. Mislim da je Rudar- Željo završilo 1:1 ili 0:0 .
Sta bi bilo kad bi bilo…tih godina Rudar bio Zeljina ekipa…

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 mar 2026, 11:46

ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 11:43
Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 11:27
MikiPirs je napisao/la:
14 mar 2026, 11:06


Grbavicu rusimo…. :)
Ove noći svako zna....
Titulaa je sa namaa…
ONA NAMA NE TREBAAAAAAA....
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Zigazaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 14 mar 2026, 11:52

ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 11:45
Zigazaga je napisao/la:
14 mar 2026, 11:03
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 10:21

Pa i po tvojoj tabele Travnik da je izgubio imao bi bod vise od Rudara, tako da ne pije vode to da je Borac nekog izbacio iz lige… dok ovamo Zeljo jeste…
Da je Travnik izgubio,Rudar bi dobio Želju i ostao u ligi.Bio sam na utakmici,kad je spiker javio da je Travnik okrenuo za 10 minta,pola naroda je u PD izašla sa stadiona u 60 minuti. Mislim da je Rudar- Željo završilo 1:1 ili 0:0 .
Sta bi bilo kad bi bilo…tih godina Rudar bio Zeljina ekipa…
I to je tačno. Pisao sam već za dobre odnose Rudara i Želje. I danas,u doba cirkusa,Rudar jedino ima dobre odnose sa Željom i Širokim.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la plisek » 14 mar 2026, 12:15

Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 11:46
ultrazonfa je napisao/la:
14 mar 2026, 11:43
Combattente87 je napisao/la:
14 mar 2026, 11:27

Ove noći svako zna....
Titulaa je sa namaa…
ONA NAMA NE TREBAAAAAAA....
neka vas cetalji
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1603
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 14 mar 2026, 12:22

Mi smo stvarno za izucavanja, jer jos nismo shvatili da su svi ama bas svi isti. Rusili bi oni sve zivo da mogu, mrze sve sto nije ‘sprsko’, a ovde se raspravlja sa njima kao sa ‘normala’ momcima

Yebem ja i vama i njima najmilije, shvati baliyo vec jednom da kod njih ne postoje normala momci.. Kad se sjetim samo Draska Stanivikovica u seheru, kako mu prilaze i ljube ga svi :puke: :puke:

Nikad pameti !!!
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 14 mar 2026, 12:28, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []