Vec sam to jednom napisao pa da ponovim,cisto radi ovih koji se zayebavaju,ili ako kojim slucajem misle to ozbiljno.
Zeljo nikad ispasti nece,ne zato sto neko na tom gore nivou gotivi taj klub,vec zato sto bi to bilo kontraproduktivno za njih.
Isto vazi i za FKS.
Uostalom vise uzivaju u ovakvom maltretiranju.
Pusti te da crkavas,a nikad crknuti.
Klasicni sadisti.
Isto je i sa FSKS.
Namjera i plan su preociti.
A,sad mozemo nastaviti s tim ko je bolji,ko ima vecu posjetu,vise trofeja,ko je smislio bolji vic,provokaciju..,Ko ima vise para,ciji je gazda ludji,ili pametniji…
Ko ce biti treci,a ko cetvrti ili sedmi….

„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!