E sad, kriterij, ovo bi bio faul na drugoj strani
Premijer liga BiH - aktuelno
-
roccosiffredi
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije bio faul, ne znam sta je sporno.
E sad, kriterij, ovo bi bio faul na drugoj strani
E sad, kriterij, ovo bi bio faul na drugoj strani
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To vam hvala za sve sto je Raiola ucinio za vas i vas klub ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Druže taj bolesnik je kod mene odavno u gnjavatorima, ali vi ga citirate pa vidim te postove...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glavni prvo nije svirao ništa,ali je pomoćni signalizirao igranje rukom Alića kad je pao na loptu. Jeste igrao rukom,a dali je tome prethodio faul nad Alićem ne znam. Moguće. Na prvu nisam vidio.KONTRASVIH je napisao/la: ↑14 mar 2026, 17:49Realno, prvo njihovo, nase drugo. Na kraju golcina. Nisam primijetio da je bio neki faul, valjda ce sazetak to pokazati.Zigazaga je napisao/la: ↑14 mar 2026, 17:47Neki moj rezime utakmice.
Borac gotovo perfektan prvo poluvrijeme. Posjed lopte,tranzicija,šanse... Samo je gol nedostajao.
Željo drugo poluvrijeme dobar. Bokovi Alić i Odinaka odlični. Neutralisali Hrelju i Savića,što je rezurtiralo njihovim izmjenama.Savo ubo sa izmjenama. Deni Milošević preuzeo sredinu,pogotovo kad je Erik ušao.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto ti znas Milosevic itekako dobar za Zelju, a ti sjedi i miran budi
Sabic danas medju najboljima bio, a ko nam je kriv sto ne znamo boljeg napraviti
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Karolina i Paskval odlični. Tehnički potkovani,besprekorni. Pogotovo Paskval. Toliko lagano igra,kontakt,dva,odlično postavljanje.
Ne znam što Željini napadaju Bićakćića. Danas odigrao bez greške skoro.
Ne znam što Željini napadaju Bićakćića. Danas odigrao bez greške skoro.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobra utakmica.
Borac prvo poluvrijeme puno bolji i dominantniji bio, ali jalov. Željo bojažljivo ušao u utakmicu, bespotrebno.
Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno na obje strane.
Borac iskoristio svoju šansu i to je to.
Čestitke Borcu na pobjedi.
Jel bio faul na Alićem ili nije ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak. Bespotreban crveni karton igrača Borca za opasnu igru nad golmanom.
Ovako ostalo na utakmici je korektno bilo, uz pokoju sitnu greškicu.
Nadam se da na kraju sezone mijenjamo travnjak jer pitanje je koji će se naredni igrač povrijediti.
Kod Borca najbolji Hiroš i Jojić, dok kod nas Krpić i Odinaka. Falio je Jaganjac danas.
Šteta zbog povrede Grahovca. Želim mu brz oporavak.
Borac prvo poluvrijeme puno bolji i dominantniji bio, ali jalov. Željo bojažljivo ušao u utakmicu, bespotrebno.
Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno na obje strane.
Borac iskoristio svoju šansu i to je to.
Čestitke Borcu na pobjedi.
Jel bio faul na Alićem ili nije ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak. Bespotreban crveni karton igrača Borca za opasnu igru nad golmanom.
Ovako ostalo na utakmici je korektno bilo, uz pokoju sitnu greškicu.
Nadam se da na kraju sezone mijenjamo travnjak jer pitanje je koji će se naredni igrač povrijediti.
Kod Borca najbolji Hiroš i Jojić, dok kod nas Krpić i Odinaka. Falio je Jaganjac danas.
Šteta zbog povrede Grahovca. Želim mu brz oporavak.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka čast majstoreSamba71 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:05Dobra utakmica.
Borac prvo poluvrijeme puno bolji i dominantniji bio, ali jalov. Željo bojažljivo ušao u utakmicu, bespotrebno.
Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno na obje strane.
Borac iskoristio svoju šansu i to je to.
Čestitke Borcu na pobjedi.
Jel bio faul na Alićem ili nije ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak. Bespotreban crveni karton igrača Borca za opasnu igru nad golmanom.
Ovako ostalo na utakmici je korektno bilo, uz pokoju sitnu greškicu.
Nadam se da na kraju sezone mijenjamo travnjak jer pitanje je koji će se naredni igrač povrijediti.
Kod Borca najbolji Hiroš i Jojić, dok kod nas Krpić i Odinaka. Falio je Jaganjac danas.
Šteta zbog povrede Grahovca. Želim mu brz oporavak.
Eh,da je više ovakvih komentara. Živio.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sjeverna zdenka prema zapadu. Fina brojka ih je došla. Više od navijača Veleža i Zrinjskog.
Zadnja izmjena: Samba71, dana/u 14 mar 2026, 18:09, ukupno mijenjano 1 put.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Krpic ne moze na treningu pomoci, ne kontam kako mislis falio je Jaganjac? Da nam izvuce zivce ili? Odinaka, Pejic, Bicakcic kod nas najbolji. Mufta do gola isto.Samba71 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:05Dobra utakmica.
Borac prvo poluvrijeme puno bolji i dominantniji bio, ali jalov. Željo bojažljivo ušao u utakmicu, bespotrebno.
Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno na obje strane.
Borac iskoristio svoju šansu i to je to.
Čestitke Borcu na pobjedi.
Jel bio faul na Alićem ili nije ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak. Bespotreban crveni karton igrača Borca za opasnu igru nad golmanom.
Ovako ostalo na utakmici je korektno bilo, uz pokoju sitnu greškicu.
Nadam se da na kraju sezone mijenjamo travnjak jer pitanje je koji će se naredni igrač povrijediti.
Kod Borca najbolji Hiroš i Jojić, dok kod nas Krpić i Odinaka. Falio je Jaganjac danas.
Šteta zbog povrede Grahovca. Želim mu brz oporavak.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Caooooo


- Kockoglavi
- Postovi: 2318
- Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
6300 na Grbavici. Možda i najtačnija procjena do sada.
Samo 1000 uvećano.
Samo 1000 uvećano.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Suti, samo suti.. suti moj djecace plaviiii
Nekome i je i dres planuo.. ove mlade generacije ga se ne sjecaju
Nekome i je i dres planuo.. ove mlade generacije ga se ne sjecaju
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pablo11 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:09Krpic ne moze na treningu pomoci, ne kontam kako mislis falio je Jaganjac? Da nam izvuce zivce ili? Odinaka, Pejic, Bicakcic kod nas najbolji. Mufta do gola isto.Samba71 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:05Dobra utakmica.
Borac prvo poluvrijeme puno bolji i dominantniji bio, ali jalov. Željo bojažljivo ušao u utakmicu, bespotrebno.
Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno na obje strane.
Borac iskoristio svoju šansu i to je to.
Čestitke Borcu na pobjedi.
Jel bio faul na Alićem ili nije ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak. Bespotreban crveni karton igrača Borca za opasnu igru nad golmanom.
Ovako ostalo na utakmici je korektno bilo, uz pokoju sitnu greškicu.
Nadam se da na kraju sezone mijenjamo travnjak jer pitanje je koji će se naredni igrač povrijediti.
Kod Borca najbolji Hiroš i Jojić, dok kod nas Krpić i Odinaka. Falio je Jaganjac danas.
Šteta zbog povrede Grahovca. Želim mu brz oporavak.
Drug Krpić je danas dobio svaki zračni duel, pravio presing i presjekao dosta akcija. Iznenađujuće dobar u odnosu na zadnje utakmice. Zaboravio sam da je Radovac odličan bio.
Bičo je dobar bio, slažem se.
A što se Jaganjca tiče, falio ti je takav tip grača u momentu kad si imao igrača više i kada si trebao dodatno napasti Borca i praviti gužvu u njihovom šesnaestercu i da uvlači stopera Borca u šesnaesterac.
U to slučaju Odinaka bi imao još više prostora po desnoj strani.
Al gotovo šbb kbb.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jaganjac je ovo proljece najgori nas igrac, najgora opcija na u21, dribla kad stigne, a nema sporijeg i tromijeg igraca od njega. Nadam se da nikad vise nece Grbavicu vidjeti ni ko navijac.Samba71 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:17Pablo11 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:09Krpic ne moze na treningu pomoci, ne kontam kako mislis falio je Jaganjac? Da nam izvuce zivce ili? Odinaka, Pejic, Bicakcic kod nas najbolji. Mufta do gola isto.Samba71 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:05Dobra utakmica.
Borac prvo poluvrijeme puno bolji i dominantniji bio, ali jalov. Željo bojažljivo ušao u utakmicu, bespotrebno.
Drugo poluvrijeme igralo se otvoreno na obje strane.
Borac iskoristio svoju šansu i to je to.
Čestitke Borcu na pobjedi.
Jel bio faul na Alićem ili nije ne mogu komentarisati dok ne vidim snimak. Bespotreban crveni karton igrača Borca za opasnu igru nad golmanom.
Ovako ostalo na utakmici je korektno bilo, uz pokoju sitnu greškicu.
Nadam se da na kraju sezone mijenjamo travnjak jer pitanje je koji će se naredni igrač povrijediti.
Kod Borca najbolji Hiroš i Jojić, dok kod nas Krpić i Odinaka. Falio je Jaganjac danas.
Šteta zbog povrede Grahovca. Želim mu brz oporavak.
Drug Krpić je danas dobio svaki zračni duel, pravio presing i presjekao dosta akcija. Iznenađujuće dobar u odnosu na zadnje utakmice. Zaboravio sam da je Radovac odličan bio.
Bičo je dobar bio, slažem se.
A što se Jaganjca tiče, falio ti je takav tip grača u momentu kad si imao igrača više i kada si trebao dodatno napasti Borca i praviti gužvu u njihovom šesnaestercu i da uvlači stopera Borca u šesnaesterac.
U to slučaju Odinaka bi imao još više prostora po desnoj strani.
Al gotovo šbb kbb.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidi, razumijem šta govoriš.Pablo11 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:21Jaganjac je ovo proljece najgori nas igrac, najgora opcija na u21, dribla kad stigne, a nema sporijeg i tromijeg igraca od njega. Nadam se da nikad vise nece Grbavicu vidjeti ni ko navijac.Samba71 je napisao/la: ↑14 mar 2026, 18:17
Drug Krpić je danas dobio svaki zračni duel, pravio presing i presjekao dosta akcija. Iznenađujuće dobar u odnosu na zadnje utakmice. Zaboravio sam da je Radovac odličan bio.
Bičo je dobar bio, slažem se.
A što se Jaganjca tiče, falio ti je takav tip grača u momentu kad si imao igrača više i kada si trebao dodatno napasti Borca i praviti gužvu u njihovom šesnaestercu i da uvlači stopera Borca u šesnaesterac.
U to slučaju Odinaka bi imao još više prostora po desnoj strani.
Al gotovo šbb kbb.
Al u ovom trenutku je dečko najbolja opcija bio za ulazak sa klupe.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijači Borca Lešinari s 30 minuta zakašnjenja stigli na derbi pa zapjevali: "Grbavicu rušimo"
http://www.klix.ba/clanak/260314078
Trobojka
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Online
Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 13 gostiju.
