FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 14 mar 2026, 18:40

Tri boda iz lištice,
Pehar iz Mostara,
Doček ispred istoka.


#koizdapizda :beba:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 14 mar 2026, 19:25

Mehmedović i Vrban konačno trebaju dobiti priliku u prvom timu (ponovo). ili posuditi ih u drugu ligu.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 14 mar 2026, 19:37

U19 FK Sarajevo - FK Krupa 6:0

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 14 mar 2026, 19:44

Ima li neko ko je malo aktivniji na društvenim mrežama, ja nisam upratio da ima nekih objava, jel upratio gdje su ovi naši puleni. Jesu to ostali u Hecegovini do srijede?
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 14 mar 2026, 21:19

gh0stHZ je napisao/la:
13 mar 2026, 08:00
Vidi fakat lik iz zajebancije pokrenuo temu stadiona :D
To se uvijek potencira kada u klubu ne stima,a vecinom nista ne funkcionise kako treba,nekom je bitna prodaja igraca a rezultati doce elhamdulilah za jednu deceniju akbd. :D

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 14 mar 2026, 21:31

DoktorXabaras je napisao/la:
14 mar 2026, 18:40
Tri boda iz lištice,
Pehar iz Mostara,
Doček ispred istoka.


#koizdapizda :beba:
aBd zasluzili smo

eccehomo
Postovi: 479
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 14 mar 2026, 21:45

DoktorXabaras je napisao/la:
12 mar 2026, 20:20
Hajdeee je napisao/la:
12 mar 2026, 19:20
Gledam Rijeka - Strazbur, pa obje ekipe su 3x brze od nas.. Ma 5x, ne 3.
Brzo razmisljanje, razmjena lopti, sve.


Jako, jako smo spora ekipa. To nam je jedna od vecih mana zapravo. Tromi i spori.
Ovo je za Rijeku 43 utakmica u sezoni, nevjerovatno kako dobro izgledaju.

Ta tromost se i može nekako amortizovati nekim dobrim potezom, driblingom, pasom ali brzina to ne može bez brzih igrača, jedina dva igrača koji su se isticali po brzini i tu pravili kao neku razliku su bili Guli i Keremeh, jednog prodali, drugi će vjerovatno biti višak kao stranac.
Treba razmisliti o dovođenju Milaka iz Ve, nevjerovatno brz (sa loptom) igrač, i plus zaštićeno godište

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 14 mar 2026, 22:11

DoktorXabaras je napisao/la:
14 mar 2026, 19:44
Ima li neko ko je malo aktivniji na društvenim mrežama, ja nisam upratio da ima nekih objava, jel upratio gdje su ovi naši puleni. Jesu to ostali u Hecegovini do srijede?
Nisu, vratili su se odmah nakon utakmice za Sarajevo.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 14 mar 2026, 22:12

eccehomo je napisao/la:
14 mar 2026, 21:45
DoktorXabaras je napisao/la:
12 mar 2026, 20:20
Hajdeee je napisao/la:
12 mar 2026, 19:20
Gledam Rijeka - Strazbur, pa obje ekipe su 3x brze od nas.. Ma 5x, ne 3.
Brzo razmisljanje, razmjena lopti, sve.


Jako, jako smo spora ekipa. To nam je jedna od vecih mana zapravo. Tromi i spori.
Ovo je za Rijeku 43 utakmica u sezoni, nevjerovatno kako dobro izgledaju.

Ta tromost se i može nekako amortizovati nekim dobrim potezom, driblingom, pasom ali brzina to ne može bez brzih igrača, jedina dva igrača koji su se isticali po brzini i tu pravili kao neku razliku su bili Guli i Keremeh, jednog prodali, drugi će vjerovatno biti višak kao stranac.
Treba razmisliti o dovođenju Milaka iz Ve, nevjerovatno brz (sa loptom) igrač, i plus zaštićeno godište
Koliko sam cuo od navijaca Veleza, njega prati Osijek, koji hoce da redizajnira ekipu na ljeto i turski Samsunspor...

Sazg
Postovi: 464
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 14 mar 2026, 23:20

DoktorXabaras je napisao/la:
14 mar 2026, 19:44
Ima li neko ko je malo aktivniji na društvenim mrežama, ja nisam upratio da ima nekih objava, jel upratio gdje su ovi naši puleni. Jesu to ostali u Hecegovini do srijede?
Bili su u Sarajevu do danas. Danas su otišli i tamo su do srijede .

Sazg
Postovi: 464
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 14 mar 2026, 23:32

TrofejiSuTu je napisao/la:
14 mar 2026, 10:16
Ono sto je mene najvise flesiralo je to da je ovaj mali Meite bukvalno nakon par treninga odjednom se ukazao od prve minute.
E tu sam definitivno vidio djelovanje,namjeru i nacin kako da se “friska roba” sto prije postavi u izlog i unovci.
Mozda ja grijesim,i ne kazem da ljudi ne zele najbolje,ali se ne mogu oteti utisku da se ipak daje mala prednost biznisu ispred rezultata.

Mozda to negdje i ima smisla kad pogledas tabelu,i sve sta se desava u ovoj ligi i fudbalu generalno. Sezona je za nas zavrsena sto se tice prvenstva,ali zasto u kupu takvi eksperimenti?

Ne znam,mozda oni bolje vide i vise znaju od nas,kao sto vjerovatno i jeste slucaj.

Evo ja sam siguran da nam je klempa u listici i super kupu,a onda se zna sta je sljedeci potez…

Novi krug,i sve ispocetka…
Miete je morao igrati od prve. Cimi je zaradio neku povredu protiv Borca, zato je i izašao, Mamas znamo sve o povredi, Sergej u Ukrajini, jbg nije imao ko. Da je Cimi bio zdrav ne bi Miete igrao sigurno, mada je i Krdžalić isto protiv Borca fasovao gadne žuljeve na stopalima i protiv Veleža je igrao sa užasnim bolovima, kad je skinuo kopačke obje štucne su mu bile kompletne krvave, zato nije ni mogao pred kraj da stigne for koji ke sam sebi dao. Mislim da bi ipak Cimi i Anes bili prva opcija sa Mietom kao varijantom za zamjenu, ovako nije bilo druge varijante nego da ga stavi od prve jbg. Kad je dobio onj “crveni” tu je prestao da postoji na terenu i sve se raspalo 😔😔😔.

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 14 mar 2026, 23:43

Je li se vratio vise taj ignatkov, lik ko da ce ga slati na mjesec koliko ganja papire

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 mar 2026, 23:43

boki86 je napisao/la:
14 mar 2026, 23:43
Je li se vratio vise taj ignatkov, lik ko da ce ga slati na mjesec koliko ganja papire
Da ga nisu na liniju poslali :D
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
adoado
Postovi: 356
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 15 mar 2026, 00:41

slika

SUTRA PRESLIKANA UTAKMICA KAO OVA...
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
adoado
Postovi: 356
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 15 mar 2026, 00:44

Vanja8 je napisao/la:
14 mar 2026, 22:12
eccehomo je napisao/la:
14 mar 2026, 21:45
DoktorXabaras je napisao/la:
12 mar 2026, 20:20


Ovo je za Rijeku 43 utakmica u sezoni, nevjerovatno kako dobro izgledaju.

Ta tromost se i može nekako amortizovati nekim dobrim potezom, driblingom, pasom ali brzina to ne može bez brzih igrača, jedina dva igrača koji su se isticali po brzini i tu pravili kao neku razliku su bili Guli i Keremeh, jednog prodali, drugi će vjerovatno biti višak kao stranac.
Treba razmisliti o dovođenju Milaka iz Ve, nevjerovatno brz (sa loptom) igrač, i plus zaštićeno godište
Koliko sam cuo od navijaca Veleza, njega prati Osijek, koji hoce da redizajnira ekipu na ljeto i turski Samsunspor...
Od skauta Sturma sam dobio informaciju da su ga i oni pratili još od prošle sezone i da je na listi.
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Bordobojausrcu
Postovi: 16
Pridružen/a: 27 feb 2024, 19:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordobojausrcu » 15 mar 2026, 01:17

Gledam sad stare highlightse dok nas je Fedza Dudic vodio. Najljepsi fudbal i najvise prilika se pravilo dok nas je on vodio, jednostavno nije imao srece. Kao prvo povrijedila mu se dva stopera(anicic i drobarov koji je kasnije igrao pod injekcijama i Mujakic se prodao) Igrao je bukvalno bez 3 standardna stopera.Bio je primoran da igra nazad sa Trakom i da povuce djokanovica na stopera jos na sve to igrali u Zenici domace utakmkice. Ja sam misljenja da se njemu trebala pruzit podrska i poslije ispadanja od Celika u kupu. Svaku smo utakmicu dominirali ali imali smo velili peh sto se tice odbrane. Mislim da bi mu trebali dati drugu priliku nekad u buducnosti i siguran sam da bi napravio veci uspjeh od ovih danasnjih trenera. I dalje stojim pri tome da smo najbolji i najljepsi fudbal igrali kad nas je on vodio

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 mar 2026, 01:32

Bordobojausrcu je napisao/la:
15 mar 2026, 01:17
Gledam sad stare highlightse dok nas je Fedza Dudic vodio. Najljepsi fudbal i najvise prilika se pravilo dok nas je on vodio, jednostavno nije imao srece. Kao prvo povrijedila mu se dva stopera(anicic i drobarov koji je kasnije igrao pod injekcijama i Mujakic se prodao) Igrao je bukvalno bez 3 standardna stopera.Bio je primoran da igra nazad sa Trakom i da povuce djokanovica na stopera jos na sve to igrali u Zenici domace utakmkice. Ja sam misljenja da se njemu trebala pruzit podrska i poslije ispadanja od Celika u kupu. Svaku smo utakmicu dominirali ali imali smo velili peh sto se tice odbrane. Mislim da bi mu trebali dati drugu priliku nekad u buducnosti i siguran sam da bi napravio veci uspjeh od ovih danasnjih trenera. I dalje stojim pri tome da smo najbolji i najljepsi fudbal igrali kad nas je on vodio
Ma bilo je i utakmica gdje nismo pogledali na gol realno.Otp isti broj kao i utakmice gdje nije htjela u gol.Da je najnesretniji trener to stoji definitivno naveo si neke razloge necemo se ponavljati,uprava ga unistila odlukama(ono njihovo) prvo odlazak sa Koseva onda prodaje jedinog normalnog stopera.Ja mu zelim sve najbolje i vjerujem da ce nekada ponovo dobiti priliku ali ispadanje od treceligasa se ne moze prezvakati,za takav slucaj jos nisam cuo.Bilo je milion puta drugoligas ali srednjoskolci iz treceg ranga su previse za istrpiti.

Zekic pa 10 mjesta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 15 mar 2026, 01:36

Treba pametno odabrati trenera za sljedeću sezonu. Evo imaju 2 i više mjeseca da razmisle i da odmah na početku priprema za Evropu imamo novog trenera.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 15 mar 2026, 03:13

ErosViverosViv je napisao/la:
14 mar 2026, 09:08
luckystrike je napisao/la:
14 mar 2026, 00:53
ErosViverosViv je napisao/la:
13 mar 2026, 20:24


Ovo je prvi sastanak ovakvog tipa i predstavlja te direktor Velkoski
Gdje je Krste? Ja vidim samo Salkića - "član savjetodavnog odbora" i Numanovićku kao gensek SFK.
Tu je imas na klipovima
Na klipu koji je ranije citiran ga ne vidim, vjerovatno je negdje stajao u ćošku. Toliko o ozbiljnosti samog sastanka. Jeftini populizam vol. 2.

Bejker
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bejker » 15 mar 2026, 03:18

luckystrike je napisao/la:
15 mar 2026, 03:13
ErosViverosViv je napisao/la:
14 mar 2026, 09:08
luckystrike je napisao/la:
14 mar 2026, 00:53


Gdje je Krste? Ja vidim samo Salkića - "član savjetodavnog odbora" i Numanovićku kao gensek SFK.
Tu je imas na klipovima
Na klipu koji je ranije citiran ga ne vidim, vjerovatno je negdje stajao u ćošku. Toliko o ozbiljnosti samog sastanka. Jeftini populizam vol. 2.
Sjedio tacno preko puta Colpe. Ili preko stola. Kako god, izgledao je kao da ni on ne zna sto je tu i o cemu se raspravlja.
U novi boj...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []