Opaaaa mašala text za Zula cvancikuPablo11 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 04:08Nikome nije kao lesevima, pamtice se godinama ono na kupresu, taj strah vidis preko videa kad se zacuje Tekbir. Pa sjekire su nosali, brojcano nadmocniji ali dzaba opet. Jede ih godinama i tako ce biti, dok ne pokusaju vratiti, a trenutno to ne mogu uraditi jer su samo skupina placenika po gostovanjima i domacim tekmama.
Veca bruka odavno nije vidjena na nasoj sceni, ne pikam kradju transparenata RA.
Al upravu si nikako mi nije dobro koliko sam se napio sinoć :S


