“Saopštenje za navijače i javnostDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 15:40
Što je napisao da je on vratio dugove a to nisu njegove pare.
Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanja licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.”
Inace da nije investitora dugovi se ne bi ni vratili nego bi samo rasli
Ljeto sttize, a uz njega i sportski direktor, ozbiljniji treneri u op i igraci
Bolje ovako nego da je u startu skrsio milione u nista kao brat Ismir
